Jump to content
GIGN Forum

Wormam zinjas (Nepareizaja sadala!)


Recommended Posts

Hi Worm man ir viena paliela problema ar tavu saitu...

Man butu taka velme dabut tas vote ( Bet tas ta... nav galvena tema)

Bet lieta tada ir lagi un tas tapec ka tu vel neesi salabojis to serveri....

Ceru ka kaut ka tev var palidzet... varbut ka es tev ik pa laikam sakraju kadu latu vai kaut ko tadu un bez atpakal adreses aizsutu tev uz tavu adresi naudu? ar paraksu no ChordG[Genz] ???

Ja taa tad atstaj te man visu nepieciesamo info lai tev var atsutit vestuli!!!

Ar cien ChordG[Genz] 0(sleep.gif)0

Link to comment
Share on other sites

Hi Worm man ir viena paliela problema ar tavu saitu...

Nu sataasti savu beedu ?

Man butu taka velme dabut tas vote ( Bet tas ta... nav galvena tema)

Pricom tur saits ?

Bet lieta tada ir lagi un tas tapec ka tu vel neesi salabojis to serveri....

Nu, bet saits ?!?!? Kur ir taa probleema ar saitu ?!?!?

Ceru ka kaut ka tev var palidzet... varbut ka es tev ik pa laikam sakraju kadu latu vai kaut ko tadu un bez atpakal adreses aizsutu tev uz tavu adresi naudu? ar paraksu no ChordG[Genz] ???

smiliez.de_2477.gif Kas tu mulkkjis esi ?!? Suutiit naudu pa pastu ?!? Caur BANKU ir jaapaarskaita !!!

Ja taa tad atstaj te man visu nepieciesamo info lai tev var atsutit vestuli!!

Cik ilgi tu raxtiiji sho postu ? Un kapeec te 70 % nekam nederiigs bezsakars sad.gif ?

Link to comment
Share on other sites

Da sorry visiem skals Sorry!!!!!!!!!!!!!

Es ta negribu nevienu apvainot bet mute tada dumja laabaajas smil.gif NENEMAT LAUNA UN NESAKAT MAN smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

MAN ZB SKATIITIES FORUMAA UN REDZEET TAVUS NELAIMIIGOS POUSTUS

gribi zinaat kaapeec? doshu visspilgtaako debiilisma piemeeru -

Fya plz nevajag nirgaties....? saksu raudaat? tu tad agresivs kad pats gribeji tikt gigna tad visiem pieliidi kapec man nelauj???? Nah visi tadi prasigi palikusi???? admin dabujusi tad nozmie ka visi parejie ir sudi ja?? ? Es ari kaut ko gribu man piemeram besi ara visadi lohi kas flashu taisa speles sakum vai granatu met zem kajam kad kaut kur eju.... tkilleri... un vel visadi idiotizmi kas notiek uz servera kad nav ne tevis ne worma neviena cita... saproti ari mani fya labi tu baigi forsais moska ari krietni vezaks par mani bet nu ko lai es daru siicis a? Es biezi speeleeju l;abi cik tev gadi man piemeram 16 eju ta Unable klasee esam klases biedri... vins labi baigais meistars runas prasmees vinam mutere maca runat... bet man anv tadas muteres kas maca runat baigi tur inteligenti ka tas Unable ir samacijies. Lohiuem vienmer klabaka dzive... kapec jus negribat saprast no manam spama postu kaudzem ko es mazais nemakulis gribu? Es esmu klausigs un centigs cilveks to ir teikusi daudzi jus esat pirmie kas mani pa lohu visu laiku tur un censas ari augstaka cinaa mani nelaist... nu kas ta ir par diskriminaciju a?? ? ? ?  :

MAN FASCINEE vienkaarshi kaa var rakstiit tik daudz DEBIILISMU, un tad atvainoties veel pasham pasakot ka ir lohs?

VAAJPRAATS kaukaads.....

taa... es veelos pateikt tikai vienu - ja peec nedeeljas nekas nebuus mainiijies - ES IZDARIISHU VISU KAS MANOS SPEEKOS LAI TU IDIOT DABUU BANU ne tikai uz foruma bet arii uz servera un maajaslapas pat ja taa buus peedeejaa lieta ko dariishu. nu BESII man lasiit to tavu sviestu.... naturaali... un ja tu vinju nepaarstaasi laist tad esi gatavs sekaam....

blood, un pameegjini tikai te veel atvainoties

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...