Jump to content
GIGN Forum

Koro4e worm paskaties!


2bad4u
 Share

Recommended Posts

Koro4e es gribu slap un vote tiesibas tapec ka es neciesu lohus kas visu laiku bla.....bla....bla... vins mani nogalinaja bla bla bla... vins mani atstaja 10 hp......bla bla bla......

vel es gribu tapec ka dazi admini ir piilnigi lohi! smiliez.de_2125.gif ! neparko votekick! kick slap un ta talak! lai man butu iemuns un es varetu paspelet!! ir dazi admini (nenosauksu nickus) Vini doma es esmu admin tapec es esmu dievs! Vini Team kill dar ja es pasaku LOH! vai LOL vini uzreiz kick!

Es neesmu tads lohs tapec laikam es esmu admins jau uz 3 serveriem! Jugla.net d2g.com un vpa.lv! Nu es visu pateicu! Mans E-mail ja vajag [email protected]

Link to comment
Share on other sites

blink.gif Who's the boss u little asshole ?
Link to comment
Share on other sites

Koro4e es gribu slap un vote tiesibas tapec ka es neciesu lohus kas visu laiku bla.....bla....bla... vins mani nogalinaja bla bla bla... vins mani atstaja 10 hp......bla bla bla......

vel es gribu tapec ka dazi admini ir piilnigi lohi! smiliez.de_2125.gif ! neparko votekick! kick slap un ta talak! lai man butu iemuns un es varetu paspelet!! ir dazi admini (nenosauksu nickus) Vini doma es esmu admin tapec es esmu dievs! Vini Team kill dar ja es pasaku LOH! vai LOL vini uzreiz kick!

Es neesmu tads lohs tapec laikam es esmu admins jau uz 3 serveriem! Jugla.net d2g.com un vpa.lv! Nu es visu pateicu! Mans E-mail ja vajag [email protected]

Peec taa visa texta spriezhot esi baigais ziimulis smiliez.de_2538.gif

Domaaju ka jaasauc lietas iiztajos vaardos - kuri tavu praat ir smiliez.de_2477.gif admini??

Un kapeec Tu domaa ka vari saukt ADMINUS par lohiem?

p.s.

Tie serveri kur tu esi admins laikam ir mezhoniigi nereaali, ka neesmu dzirdeejis taadus. dry.gif

karoch, ar shitaadaam prasiibaam tu esi noraxtiic. evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja un vel viens! Es tikko speleju gign serveri tur biji 2 lohi un vini nevareji aizverties! Dziedaja dziesmus runaja kadus stulbus vardus! smiliez.de_2524.gif Tur bija admins MICE visi vinu ludza lai vins kick vinus! Bet vins saka: kapec man vinus kick? It ka vini neko nesadarijusi! bduh.gif Nu vismaz vote tiesibas! Lai darit votekick! votemap un ta talak! Nu galigi nevar normali paspelet!

Link to comment
Share on other sites

2bad4U es zinu ko tu domaa notiekti robbinu un dagger(aloha), bet ja tev nepatiik vienkarshi atver options Voice un nogriez(laikam) recivec volume un viss ok smile.gif

Raica es nesaku ka visi admini ir lohi tikai paris
Bet tu saki ka dazhi admini ir [beep] un ar to pietiek, katram cilvekam ir savi trukumi un labumi
Link to comment
Share on other sites

Es apsolu ja es busu admins uz servera bus kartiba un miers neviens ne vienu neapsaukas nerunas stulbumus un nebus tadus lohus ka tie divi! Ne vini lai spele bet tikai mierigi un bez troksnas! cool2.gif Es dodu garantiju ka es busu labs admins! Stingrs bet labs uz servera bus kartiba! 100% kad es spelesu! Ceru uz sapratibu !

Link to comment
Share on other sites

!!! macho ja netici ka es esmu labs admins tad pataisi mani par adminu uz nedelu un paskaties! Ja es busu slikts admins tu aizbanosi mani uz visiem laikiem! nu give me a chanse! Tagad uz servera ir kads admins visi prasa lai vins nomaina map bet vins teica ka vinam ta patik un vins grib spelet cs_estate! Bet visi prasija citu mapi! Nu tas galigi nerule! Nu paskaties! Es busu labs admins! Vienu nedelu! Tikai vienu ja es busu labs admins tu atstasi mani tiesibas! Ja ne ban for ever!

Es mainisu maps tikai tad ja cilveki grib! Uz vote! es kikosu uz vote! nu slaposu tikai ja tas ir nepieciesams! NU PLEASE! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

!!! macho ja netici ka es esmu labs admins tad pataisi mani par adminu uz nedelu un paskaties! Ja es busu slikts admins tu aizbanosi mani uz visiem laikiem! nu give me a chanse! Tagad uz servera ir kads admins visi prasa lai vins nomaina map bet vins teica ka vinam ta patik un vins grib spelet cs_estate! Bet visi prasija citu mapi! Nu tas galigi nerule! Nu paskaties! Es busu labs admins! Vienu nedelu! Tikai vienu ja es busu labs admins tu atstasi mani tiesibas! Ja ne ban for ever!

Es mainisu maps tikai tad ja cilveki grib! Uz vote! es kikosu uz vote! nu slaposu tikai ja tas ir nepieciesams! NU PLEASE! biggrin.gif

Vai mamma nemaacija, ka melot ir slikti ?

1) Uz servera bija , laikam, 3 admini Hainy, uy, me (ja var saukt par adminu)

2) Pa mapi sudzeejas tikai dazhi (CT parsvaraa), jo vinji reali kaasa

Jautajum ! Vai ja tu buusi admins tu liksi TIKAI to ko tauta veelas ?

Link to comment
Share on other sites

Champion tu neredzej team_say! dazi to prasija!

Un adbildot uz tavu jautajumu JA! Es liksu tikai to ko tauta prasis!

Ja un tu pareizi teici ka vinus nevar nosaukt par adminu!

Es atceros kadi cilveki prasija kadu adminu :

B: Vai negribi citu mapu?

A: NE !

C: Nu ustaisi vote

A: NEE!!!

D: kapec?

A: Man sita patik!

Apmeram ta! Isti neatceros! A- admins B,C,D- players!

Link to comment
Share on other sites

Champion tu neredzej team_say! dazi to prasija!

Un adbildot uz tavu jautajumu JA! Es liksu tikai to ko tauta prasis!

Ja un tu pareizi teici ka vinus nevar nosaukt par adminu!

Es atceros kadi cilveki prasija kadu adminu :

B: Vai negribi citu mapu?

A: NE !

C: Nu ustaisi vote

A: NEE!!!

D: kapec?

A: Man sita patik!

Apmeram ta! Isti neatceros! A- admins B,C,D- players!

Nu redz kur paraadijaas tavs stulbums, uzkaitiishu pa punktunjiem jo tu jau lasiit nemaaki :

1) Sakumaa tu saki ka visi gribeeja karte, bet tagad saki , ka tikai dazhi !

2) Tu esi "ljoti labs", ja liec TIKAI to ko tauta grib, piemeers, ienaak Z@RS (A) un serverii atrodas admins 2Bad4U (cool2.gif pareejo tautu nosauksim par ©

A Vai shitaa mape smird

B Kaadu tad ?

A Nu es nezinu vareetu fy_iceworld

B nu labi uzlikshu voti

admin 2bad4U used comman votemap fy_iceword

B 1 plzzzz 11111

C 1

(C1) 2

Changing map duo vote.

Talaak visa taut speele Ice, peikshni Z@RAM baigi nefragojas vinsh saka plzz voti uz de_aztec un tad tu arii liksi ??? un kada tam jeega , mainiit mapes ik pa 5-10 min ?

Ja un tu pareizi teici ka vinus nevar nosaukt par adminu!
ES TAA neesmu teicis izlasi kartiigak tur ir rakstiits ka mani nevar uzkatiit adminu re5ect to Hainy and uy
Link to comment
Share on other sites

Ta Champions! vispirms ja kads Z@rs atnaks un prasis iceworld protams es neliksu! ja prasis 4-5 cilveki es liksu vote! Un ja vote accepts! Changemap and play min pusi no timelimit! (Ja protams people negrib mainit map spelesim lidz galam!

Ta tagad Outlawz! Vispirms kapec tu doma ka es liksu visu laiku de_maps? es liksu to ko visi grib!

Un uzreiz es nesaku dod! Es saku kapec es gribu ! smiliez.de_2551.gif lolka outlawz!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

!!! macho ja netici ka es esmu labs admins tad pataisi mani par adminu uz nedelu un paskaties! Ja es busu slikts admins tu aizbanosi mani uz visiem laikiem! nu give me a chanse!

Ja tev uz servera ir iedotas tiesības, nav jāmetas pa galvu, pa kaklu kaut ko baigi adminēt. Bieži vien ir žēl noskatīties, kā spēlētāji ar vote tiesībām visu laiku čakarē mapcycle un liek votes uz savām iemīļotajām kartēm.

Uz servera vispār vajadzētu uzlikt auto-kick uz vārdiem "karte smird" "map sux" utt. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu kapec tu doma ka es uzreiz liksu tikai tas kartes kadas es gribu?

Nu dodiet man 1 nedelu un es pieradisu visiem ka es esmu labs admins! Tikai vienu nedelu un jus redzesiet!! smiliez.de_2090.gif Es netaisos but par karali ka dazie ta doma! Visi uzreiz saka ka ja vins klus par adminu vins visus kikos un banos un liks tikai tas ko grib pats! Un ka jus visi varat zinat ja nevarat dot pat iespeju! Dodied vienu nedelu un es jums pieradisu!

Link to comment
Share on other sites

Citaats no Worm:

3.  Izdomaa LABU pamatojumu savai iegribai (originaalu)

Dazhi pamatojumi ar kuriem tu uzreiz vari iet DIRST:

** Uz servera ir tizla karte un cilveki prasa citu karti

** Shitajaa kartee neviens negrib spelet, tapec gribu vote tiesibas, lai nomainitu karti

** Bla bla... tizla karte, bushu godigs un darishu ko tauta velas (bet patiesibaa tu zini ka liksi taas kartes kas tev pasham patiik)

** [xxx] taisa daudz TK tapec vajag vote kick tiesibas

** [xxx] visu laiku shauj savejiem

** [xxx] visu laiku seezh baazee

** [xxx] ir lohs

** [xxx] ir [ieliec_sheit_savu_apzimejumu]

** Kartes sakumaa nav neviens kas uztaisa arr (shos te es ar iipashu prieku suutu nafig)

Un tagad pasaki, 2bad4u, tu domaa, ka teev veel ir jeega prasiit tiesiibas? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...