Jump to content
GIGN Forum

Dzērāju Ziemassvētki 2


snaikers
 Share

Recommended Posts

NooB... smile.gif Sitais cilveks nomiza no manim... ^___^

Saka ka es 0 , izaicinu vinu 1vs1 nee, cilveecis neatnaak...

Lame... Bet tev pa prieku varu teikt... Es tevi WIN ^___^

es biski nefershtein kada sakara tur ir 1vs1 blink.gif

bet man prikoli tie dzeraji lol nais ir ko ierekt laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs. Es miegu ciet. Cik var staigāt? Nez filmas veidotājiem nelikās dīvaini, ka apmēram ~70% filmas laika vienkārši tiek kaut kur IETS turklāt bez jebkādas fona mūzikas, kas vienkārši man uzdzen MIEGU.

bet neskaitot to - baigi kruta smile.gif Vairāk gan dialogus vajadzētu un visādu citādu ekšenu, bet tas ka 2 ct no kaut kurienes nolec un pēkšņi ir visādas dzīvnieku skaņas - superīgi smile.gif

Vēl man īsti nedaleca kā tad tur viņi izbēga un kā viņus sagūstīja - atkal, noderētu vairāk paskaidrojoša dialoga smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā to babuļu ierunāja kautkāda meitene, sieviete, īsti nezinu !!!

Dzērāju Ziemassvētki

Viss vienmēr sākas ar aliņu. Kā par brīnumu, tā notika arī šoreiz. Kāds vīrietis ienāca bārā un pasūtīja alu. Pēc īsa mirkļa viņš aizmiga un nosapņoja ``Dzērāju ziemassvētkus.`` Kādam no dzērājiem pēkšņi prātā iešaujas doma, ka uz Ziemassvētkiem varētu sarīkot uguņošanu. Viņš savāc vajadzīgo cilvēku skaitu, un sāk īstenot savu mērķi. Taču pretinieks nav ar pliku roku ņemams. Rezultātā vairāk cieš paši dzērāji un Elvisa māja.

Dzērāju Ziemassvētki 2

Visas filmas pamatā ir Doktora Funktiera atriebība Eināram, kas uzspridzināja viņa brāli. Taču atriebties nav viegli, jo Eināru sargā miesassargi un Ziemassvētku laikā gaidāms miesassargu skaita pieaugums. Bandai ir lielisks plāns, atliek tikai sagādāt ieročus un to realizēt. Diemžēl šī iemesla dēļ viņi beigās arī tiek sagūstīti un nonāk cietumā. Filmā notiekošo būs vieglāk saprast, ja būsi skatījies ``Dzērāju Ziemassvētku`` pirmo daļu.

P.S citēju no viņu homepage

Link to comment
Share on other sites

Taatad paldies par labiem vaardiem. Redzu ka jus ari esat pamanijushi kludas. Labi ka ne visa biggrin.gif. Katra dalja jau sanak labaka un es domaju ka 3. bus ideala. Muziku gruti pielikt uz 30 s sanak viss baigi aprauts varu tik apsolit ka nakamajai filmai tiks opielikts lielaks darbs monteshanaa.

Link to comment
Share on other sites

ā vēl es labprāt redzētu daudzveidīgāku operatora darbu. Tagad jau bija ok, bet varētu kaut ko pamainīt - teiksim - kamera vienu brīdi skrien līdzi cilvēkiem, vai arī teiksim, rāda kaut kādu vietu - tad tā lēnām, kruta pakustās un aizbīdās uz īsto notikuma vietu, kur iet vai stāv cilvēki - nu ziniet kā filmās smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...