Jump to content
GIGN Forum

Par klanu [Genz]


Recommended Posts

[Genz]

Sveiki!

Worm zinot ka tu esi aiznemta persona un esi samera jauks pret visiem tad nu es nolemu ka tu ari mani uzklausisi...

Es velos tev pajautat kapec mana iemilotaja serveri cs.gign.lv un cs2.gign.lv ir tada netaisniba ka Ekanz???

Tad vel es velos pajautat par ti kapec manos milakajos serveros cs.gign.lv un cs2.gign.lv(Centisos vairak neatkartoties...) ir tada probza ka ik pa laikam zuud rank?

1. Butu jauki ja Ekanzam kads iemacitu kas ir kas piemeram vai vins ir mulkis vai nee vai kikot norm lautinus(Un ar to es nedomaju tikai sevi..... mani vins neizkikoja vins izkikoja vienu labu zeenu no mana klana kurs vinam neko nebija nodarijis nabaga zeens bija spiests lugtman lai es eju uz musu klana serveri paduelet ar vinu........ katra gadijuma... Ekanzu ludzu paskolojat ja dodat admin vinam....

(Tas ta lai jus mani neparprastu es nevelos admin tiesibas.... es gan nebutu pret ka musu klanam atdotu votes bet nu tas jusu zinaa....)

2.Par to rank nu worm tu man teici samaksa 400 Ls un ranks nezudiis..... butu jav jauki ja ta ari butu ka es varetu sapikot tev 4oo Ls ja varetu tad ta es ari daritu... bet es nezinu kas tev ar to rank ir mos es tomer varu palidzet tapec jautaju...... kas par vainu jo man zeel manu labo statu un rank kad vinu vairak nav es butu top 15 pasa augsa jo katru dienu speleju kadas 4 stundas cs un katra sunda atpuliju 100 cilvekus.... taka nemaz tik pelaminespeleju..... katra gadijuma galvena posta jega ka vajadzetu sodit Ekanz nezinu kaa bet nu vajadzetu un par rank ja es vai musu klans tev kaut biskuvaram palidzet tad tikai saki mes ar lielako priekumetisiemies paliga(Ja varesim) un ludzu tevi iedot man jusu servera banneri es taka veletos izveidot jaunu sadalu Labakie draugi un serveri....... iedod man savu scriptu uz jusu banneri velos jus tur obligati ievietot.....

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Vai tad stati ir svariigi???? CS izgudroja, lai visi to speeleetu prieka peec(vai arii, ja nav ko dariit)!!!

Vai tad stati tieshaam ir tik svariigi, jaapriecaajaas ta4u, ka vispaar taads cs.gign.lv, kas nebremzee ,ir!!! mad.gifmad.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa nebremzee tas jav labi bet tas rank varetu gan neglukot un ja to var salbot kadel gan nepalidzet jaka varam a? ta ir tikai laba griba sorry umnik smile.gif

Link to comment
Share on other sites

sorre bet mums nav ranks sistemas bet tu esi kautkads fanatisks si foruma aizstavis blody mes tak vismaz speleslaika esam draugi zinama mera vai tad ne???

Tad vel blink.gif es esu dikti izbrinits par tavu attieksmi un ja serveri gribi redzet kuru deretu nosaukt cs.laggiuzpasaules.lv tad nac vien 195.2.114.164.....

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Ej tu nost, tas tieshaam ir iiists lagomaaanu servaks!!man intalizingu taisiija gandriiz 10 minuutes!!!

Par to draudziibu - protams, ka speeles laikaa esam draugi, betforums jau taapeec ir domaats lai izteiktu savas domas:)smile.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad tu esi pret mani ? sad.gif(( ohmy.gifhuh.gifsad.gifunsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Worm ludzu pasaki man vai ir tada iespeja izveidot kaut kada veida alianci starp musu klaniem GIGN un Genz ?

Link to comment
Share on other sites

Worm vai tu varetu man iedot vismaz admin slotu? ja ne tad ne bet nu butu jauki ja butu slots un votes

pasolu neizmantosu nelietigi...

Link to comment
Share on other sites

nez nez, man uz Genz ir palicis slikts iespaids kopsh unable laikiem... raustos dot votes uz klanu, mani pec tam citi noliks no kaatiem.

kas attiecas par 400ls lietu... tu kadreiz gign lapaa jaunumu lasi? ja nee, tad varu pateikt, ka serveris uz kura bija CS virsuu, diemzeel nedaudz sasvila, rezultata CS tika parlikts uz citu servu. Pamanit to vareja tikai deelj Rank, jo uz jauno servu neuzkopeeju ranku datubaazi... sorri, netaisos te deelj juusu statistikas njemties pat 5 minutes...

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs par ranku........

Un par tam votem tici man nu Unable tak te tagad nav tagad var atdot nu paprove roku ko lai saka tu jav boss smile.gif Gaidu tavu atbildi...

Link to comment
Share on other sites

Isteniba ne zini worm butu labi ja tu nomainitu klana pw pec saviem ieskatiem un atsutitu man so pw... kuru talak es izsutitu tikai musu klana dalibniekiem .....

Piedod macho unable es nesutisu man meslus nevajag ne no viena...

Link to comment
Share on other sites

peec ChordG[Genz] luuguma, kritika par Genz lapu:

1. Lapa parak plata... tai jaietilpst 1024x768 logaa, veel labaak ja taa ietilptu 800x600 logaa (teixim te es pieljavu kljuudu taisot gign lapu laugh.gif bet nu jau pa veelu kauko labot...)

2. izvaa taas fakinaas meenes bildes un iemauc kaadu chixu labaak

3. netaisi textu kas raustaas lapaa, tad jau labaak uztaisi kaadu animetu gif vai flash

4. netaisi taa, ka balsoshanas sadalja sakas uzreiz no lapas malas, uzliec nedaudz atstarpi no malas...

5. sadalja jautajumi (gar labo malu) un "Lai šeit atrastos Jūsu jautājums, Jums ir jāaizsūta tas uz e-mailu" ir totali garam... ja reiz gribi likt jautajumus, tad liec lai tos var dinamiski ielikt caur php nevis sutot uz emailu

6. tie counteri apakshaa galigi neizskataas labi, novieto tos nedaudz zemaak un pa vidu

7. pie logo nedaudz vairaak dereetu piestradaat

8. sarkans texc uz kaukadas bildes fona pat peec suuda neizskataas...

9. nelieto arzemju forumus, meklee kaut kur latvijaa, ne visiem ir pieejams arzemju internets

10. pagaidaam viss... vajag veel, ta tik zinjo

Link to comment
Share on other sites

Paldies par lielisko kritiku nemsu vera un izmainas bus...

Tad vel es forumu zinja esu wacko.gif tapec man ir gruti atrast normalu forumu latvija butu jauki ja tu man varetu piespelet sitadu forumuka tev pasaki kur keeri..

Un logo piestradasu tas tikai tapsanas stadija! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Pamatiigi nokritizeeji worm ohmy.gifohmy.gif

P.S. nekas gan tur driiz viss buus savaadaak, kad mees ar ChordG kersimies klaaat!!!!!!!!!!!!

P.S.S. ChordG - buutu labi ja tu man atsuutiitu juusu klana pasreizeejo paroli, jo piem shodien ar savu veco niku "digi" tiku piektajaa vietaa , bet ar "blood" 15-ajaa

Link to comment
Share on other sites

Pamatiigi nokritizeeji worm ohmy.gifohmy.gif

P.S. nekas gan tur driiz viss buus savaadaak, kad mees ar ChordG kersimies klaaat!!!!!!!!!!!!

P.S.S. ChordG - buutu labi ja tu man atsuutiitu juusu klana pasreizeejo paroli, jo piem shodien ar savu veco niku "digi" tiku piektajaa vietaa , bet ar "blood" 15-ajaa

5 vieta ?!?!?!???!?!?!?!? Eeeeeej tu dirst man bi taadus sasniegumus.... sad.gif , eu veciit es domaaju ka tu mieriigi vari pieteiktiex cr.cool.lv un cs.4tus.lv ar 5kto vietu vinji tevi 1 dienas laikaa panjems, nemaz nerunaajot par iekljuushanu kaadaa no superiigajiem klaniem !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Ja jums tas sagaadaa probleemas un jums skauz tad nerunaajiet, es atskiriiba Jin nespeeleeju CS tikai deelj statistikas............. mad.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Pamatiigi nokritizeeji worm ohmy.gifohmy.gif

P.S. nekas gan tur driiz viss buus savaadaak, kad mees ar ChordG kersimies klaaat!!!!!!!!!!!!

P.S.S. ChordG - buutu labi ja tu man atsuutiitu juusu klana pasreizeejo paroli, jo piem shodien ar savu veco niku "digi" tiku piektajaa vietaa , bet ar "blood" 15-ajaa

blody ar manu atlauju un ceru ka worm tevi atbalstis lai worm tev iedod paroli.... kaut gan varu pats ari iedot labi iedosu pats....

gaidi no manim privato massage

Atceries tev sodien jabut 15:00 kada no gign serveriem DuH grib dueli ar tevi un no ta izskirsies kurs bus musu klanaa.... no sakuma bija 3 kandidati blody aligator DuH ytagad palika blody un DuH Es vairak gribetu ka tu blody uzvaretu un butu musu klana jo tad gan top15 mums ir un Homepage kacaas buus cool.... ja kads var palidet ar php ludzu palidziet!!!...

Nju Labi stais ir spama bet ari vajadziga informacija ludzu neslegt topicu nekada gad okiz? smile.gifunsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja jums tas sagaadaa probleemas un jums skauz tad nerunaajiet, es atskiriiba Jin nespeeleeju CS tikai deelj statistikas............. mad.gifmad.gif

o realy ? dry.gif

jo piem shodien ar savu veco niku "digi" tiku piektajaa vietaa , bet ar "blood" 15-ajaa 

tim tiirim tim tim tim... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif kuram tiesibas ir tiem ari ir nav jav ta ka visiem ir tiesibas... Tev jav ir tu jav laimigs... man nav... smile.gif heh piiiiii dry.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...