Jump to content
GIGN Forum

Metamod


Recommended Posts

VARAT MAN LŪDZU IZPALĪDZĒT ES UZTAISIIJU SERVERI SALIKU VISU ADDONS KA VAIG IEINSTALEJU AMXX MODX UN LIBLIST.GAM NOMAINIIJU TO RINDINJU UN TAD KAD EJU HLDS VINJS MAN PARAADA Host_error: Couldnt get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll! bet tad kad es nebiju nomainiijis to liblist.gam rindiņu man gāja tikai serverii nestradaja neviena komanda iekš console!!! Kas man jādara??? Lūdzu palīdziet!

Link to comment
Share on other sites

VARAT MAN LŪDZU IZPALĪDZĒT ES UZTAISIIJU SERVERI SALIKU VISU ADDONS KA VAIG IEINSTALEJU AMXX MODX UN LIBLIST.GAM NOMAINIIJU TO RINDINJU UN TAD KAD EJU HLDS VINJS MAN PARAADA Host_error: Couldnt get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll! bet tad kad es nebiju nomainiijis to liblist.gam rindiņu man gāja tikai serverii nestradaja neviena komanda iekš console!!! Kas man jādara??? Lūdzu palīdziet!

a ko tu vispar proti. Vareji uzreiz prasiit lai uztaisa serveri un atsuta!!!

Link to comment
Share on other sites

VARAT MAN LŪDZU IZPALĪDZĒT ES UZTAISIIJU SERVERI SALIKU VISU ADDONS KA VAIG IEINSTALEJU AMXX MODX UN LIBLIST.GAM NOMAINIIJU TO RINDINJU UN TAD KAD EJU HLDS VINJS MAN PARAADA Host_error: Couldnt get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll! bet tad kad es nebiju nomainiijis to liblist.gam rindiņu man gāja tikai serverii nestradaja neviena komanda iekš console!!! Kas man jādara??? Lūdzu palīdziet!

smiliez.de_2551.gif Host_error: Couldnt get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll

Paarlasi shito tik reizes kameer tev pieleks!!! smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Bļe nu jūs loši esat es visu zinu un man tas fails ir tur vienkārši vinjs kautkā neņem pretī šitajā forumaa jau kadam bija šitāda huiņa bet vinjs to atrisinaaja bet es ar vinju nevaru sazināties ja nemaldos tas bija .:RePrEsEnT:.

ja tu visu zinaatu . tad neprasiitu seit!

un sis jau ir bijis forumaa smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

VARAT MAN LŪDZU IZPALĪDZĒT ES UZTAISIIJU SERVERI SALIKU VISU ADDONS KA VAIG IEINSTALEJU AMXX MODX UN LIBLIST.GAM NOMAINIIJU TO RINDINJU UN TAD KAD EJU HLDS VINJS MAN PARAADA Host_error: Couldnt get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll! bet tad kad es nebiju nomainiijis to liblist.gam rindiņu man gāja tikai serverii nestradaja neviena komanda iekš console!!! Kas man jādara??? Lūdzu palīdziet!

elementaari, pats nesaproti ko tev raxta? nepareizi noraadiita metamod atrashanas vieta, paarlasi liblist.gam rindinju tik ilgi kameer sapratiisi kur esi kljuudiijies

Link to comment
Share on other sites

game "Counter-Strike"

url_info "www.counter-strike.net"

url_dl ""

version "1.6"

size "184000000"

svonly "0"

secure "0"

type "multiplayer_only"

cldll "1"

hlversion "1111"

nomodels "1"

nohimodel "1"

mpentity "info_player_start"

gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"

gamedll_linux "dlls/cs_i386.so"

trainmap "tr_1"

Tāds ir mans liblist.gam

Un iekš D:\games\valve2\addons\metamod\dlls šitās mapes man atrodas tas fails!!!

Edited by Riharaha
Link to comment
Share on other sites

Host_error: Couldnt get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll

Tu shito tekstu nokopeeji no servera konsoles? huh.gif

Nē vienkārši kad gāju iekšā HLDS.exe man izmeta šitādu erroru!!!

AAAAAAAAA un Niger arī bija šitāda problēma un vinjs vinju atrisinaaja zēl ka es nezinu ka ar vinju sazinaaties tad es vinjam paprasiitu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...