Jump to content
GIGN Forum

Zales Pret Smekeshanu!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kapēc nevines neuztaisa šādu reklāmu pa coca-colu?

Es dzēru coca-colu 2 gadus pēc kārtas, katru dienu pa 2L un tagad man kuņģis ir sabojāts, tapēc tagad pārgāju uz Nestea.

Vajadzētu zem colas arī uzrakstīt uzrakstu "pārmērīga colas lietošana var ietekmēt jūsu veselību"

Edited by Hofo
Link to comment
Share on other sites

p.s. macho smiliez.de_2428.gif

tas bija domaats "macho, stulbi, ka sanaaca taada loliska situaacija un es nezinaaju, ko noziimee shitas smailijs, bet vairs tas neatkaartosies!"

p.s. vispaar forshi sanaak - good men bija gribeejis teikt "vai tad esi jau tik taalu? loliska situaacija". tjip, tas bija meegjinaajums pasmieties par to, ka man ir veezis?

Link to comment
Share on other sites

macho : Lai tu mani saprastu,centišos pateikt citos vārdos! Es pateicos Tev par tavu neitralo nostaju,un centibu apgaismot Dr.Pain!

Dr.Pain : Es tev skaidri un gaishi paskaidroju,ka velejos uzzinat,vai tev ir PLAUSHU VEZIS,jau konstatets,no smekjeshanas tavā vecumā(lai kads tas butu,bet pienjemu ka esi ap ~20)? Un smailiju nomainiju, jo ar sho smailiju velejos pateikt smiliez.de_2428.gif :"TU ĀZĒ MANI VAI KĀ?" Bet nu tā kā neāzē mani,tad sorry!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

jo ar sho smailiju velejos pateikt smiliez.de_2428.gif :"TU ĀZĒ MANI VAI KĀ?" Bet nu tā kā neāzē mani,tad sorry!

HA, man bija taisnība. Es tikai šitik tālu neaizdomājos smile.gif

kas attiecas uz to ko tu gribēji teikt, tad es to sapratu, tu vienkārši to nepareizi pateici un es tevi palaboju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ok!

1kaart, atvainojos par to, ka nesapratu posta pareizo noziimi (ko vareeja apiet lietojot vaardus, nevis smailijus)

2kaart, atvainojos par paarlasiishanos paaris postus augstaak

3kaart, es turpaak arii biezhaak lietoshu smailijus

p.s. macho, smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2125.gifviolent1.gifnew_silly.gif

p.p.s. macho, losiska situaacija sanaaca, bet labi, ka tu esi taads papa, ka man, loliitim, iesiti galvinjaa un es vairs nebuushu taads diivains

p.p.p.s. shock1.gifshock1.gifshock1.gifshock1.gifshock1.gif

p.p.p.p.s. suukaataaji

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...