Jump to content
GIGN Forum

Luudzu Paliidziet Ar Serveri.


Recommended Posts

Kad meegn connecteeties man paraadaas errors:

Invalid cd key

par to bija rakstiits tutoriaalii...bet nebija rakstiits kaa atrisinaat...luudzu paliidziet...ko juus dariijaat?

ludzu help... sad.gif

man ar ta bija wnk panem norm swds.dll vai kko pa4akaree

P.S pec manas dzives stasta wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kad meegn connecteeties man paraadaas errors:

Invalid cd key

par to bija rakstiits tutoriaalii...bet nebija rakstiits kaa atrisinaat...luudzu paliidziet...ko juus dariijaat?

ludzu help...  sad.gif

eee...a tu zini kas ir mekleetaajs??? Uz sitadiem postiem esmu gan atbildeejis gan ielicis krakotu swds.dll!!! Ka4aa laimiigs..tikai atrod postus laugh.gif

Edited...nu labi labi...se!!!

swds.zip

Edited by Inmate#9
Link to comment
Share on other sites

# servera palaišana

Šeit netiks apskatīta vizuālā režīma palaišana, bet tikai konsoles palaišana. Neesu nekad atbalstījis vizuālo režīmu, jo tas rij resursus vairāk, līdz ar to serveris lago vairāk.

Lai padarītu dzīvi vienkāršu, nospiežam uz hlds.exe ar labo pogu un izvēlamies Create Shortcut. Pēctam šim izveidotajam shortcutam spiežam ar labo peles pogu un izvēlamies Properties. Mūs pašreiz interesē rindiņa zem nosaukuma Target. Tekstu, kas ierakstīts šajā ailē, lielam pēdiņās un galā pierakstām:

-game cstrike -insecure -nomaster +maxplayers 10 +sv_lan 1 +map de_aztec

galu galā šai ailei ir jaizskatās aptuveni šādi:

"C:\HLServer\hlds.exe" -game cstrike -console -insecure -nomaster +maxplayers 10 +sv_lan 1 +map de_aztec

nedaudz pastāstīšu par to, kas tur īsti rakstīts:

    * -game cstrike (diezgan elementāri, norādam, ka serveris būs CS)

    * -insecure (valve izmanto savu antičītu VAC, bet tam nav jēga uz krakotajiem/LAN serveriem, jo tas banno tikai legālos klientus, tāpēc to jāatslēdz)

    * -nomaster (norādām, ka serveris netiek izreklamēts globālajā serveru datubāzē, mēs tak negribam lai valve mūs pieķer ar krakotu serveri, ne? smile.gif )

    * +maxplayers 10 (norāda, ka serverī varēs spēlēt 10 spēlētāji)

    * +sv_lan 1 (šim ir jābūt OBLIGĀTI, ja vien serveris nav domāts priekš legālajiem klientiem)

    * +map de_aztec (norāda, kāda karte tiks ielādēta pirmā, pie servera palaišanas)

-nomaster -sv_lan 1 -insecure

Edited by tankeris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...