Jump to content
GIGN Forum

Cs Turniirs Uz Naudu


Miedzinjsh[War3-Pro-Player]
 Share

Recommended Posts

man nava tolks piedaliities jo juus mani nobanosiet  confused.gif

Oi oi oi...kads real men tu kruts esi ja jau tu tads pro esi tad nemiz un piedalies turnira.Pff meta kkadu kruto un ja tu taa kraj naudinju tam RAm tad tu vari piedalities turnira un tabut 50LS tu tachu esi pro un dabusi 1.vietu! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oi oi oi...kads real men tu kruts esi ja jau tu tads pro esi tad nemiz un piedalies turnira.Pff meta kkadu kruto un ja tu taa kraj naudinju tam RAm tad tu vari piedalities turnira un tabut 50LS tu tachu esi pro un dabusi 1.vietu! dry.gif

stu****s chestes es vinjam kraaju un ja mani nobano kas tad buus man lats veejaa un man truukst vairs tikai paaris latu tongue.gif tapee es negribu riskeet varbuut tad es dabuushu to savu ramu kaadas 2 dienas veelak un ja meistars nav vai taadas fii4as ???? bes es laikam piedaliishos miedzinja team un dabuushu 10ls smile.gif jo 1. vietas team katram 4omam 10 ls

Link to comment
Share on other sites

stu****s chestes es vinjam kraaju un ja mani nobano kas tad buus man lats veejaa un man truukst vairs tikai paaris latu tongue.gif tapee es negribu riskeet varbuut tad es dabuushu to savu ramu kaadas 2 dienas veelak un ja meistars nav vai taadas fii4as ???? bes es laikam piedaliishos miedzinja team un dabuushu 10ls smile.gif jo 1. vietas team katram 4omam 10 ls

butu jau labi bet es nekads pro neesmu

Link to comment
Share on other sites

,Nov 25 2006, 17:36]es nevienu netaisos piekast neesmu jau stulbs. Un ja turniirs izdosies taisishu vel un ja es piekastu tad man gigna ban 4ever un to es negribu.

Man labak lai uzliek banu, un es dabonu ~ap 100ls neka vnk nau bans happy.gif

Anyway kautko uztaisiju, varat ienakt un foruma parunaties, pieteikties ... happy.gif

cup.armija.lv !!!!

Link to comment
Share on other sites

Man labak lai uzliek banu, un es dabonu ~ap 100ls neka vnk nau bans happy.gif

Anyway kautko uztaisiju, varat ienakt un foruma parunaties, pieteikties ... happy.gif

cup.armija.lv !!!!

ticiet man nevienu es nepiekasishu un ja es pieastu tad es vairaak nevaretu taisiit CW neviens nepieteiktos

Visi laipni aicinati regjistreties kontu pateiks velaak kur naudu parskaitiit

Edited by Miedzinjsh[War3-Pro-Player]
Link to comment
Share on other sites

' date='Nov 24 2006, 22:31'] Vai butu piekriteji vismaz 20 klani kuri gribetu speleet uz naudu CW? Dalibas maksa 5LS. 1.vieta dabuu 50 Ls, otraja 25 ls, un treshaja 10 Ls. spelee 5 pret 5

Musu Web lapa http://cup.armija.lv

Tur tu vari pieregjistreties turniram

Tad jau nav tolks spelet, ja satiktos un salona speletu vo tad butu forshi uz naudu a ta nav jau jega, jo nav 100 % dorss ka nevienam nebus chiti!

Link to comment
Share on other sites

' date='Nov 25 2006, 17:36'] es nevienu netaisos piekast neesmu jau stulbs. Un ja turniirs izdosies taisishu vel un ja es piekastu tad man gigna ban 4ever un to es negribu.

Tev tāpat nav regnick un ja tu piekās viņus citur (paša rīkotā turnīrā) tad jau GIGN ar to nekādas saistības nav zaban.gif

Un ban 4ever tev nemz nebūtu, 1. Change IP, 2.Change Nick un viss smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...