Jump to content
GIGN Forum

Fuuuuj


infusion
 Share

Recommended Posts

Ha Ha Ha laugh.gif

Es laikam esmu no4eeris vislabaako projektu kaadu varu iedomaaties, un proti, man ir shulee jaauzriiko CS champs!!! :DDD Pac arii piedaliishos un tas skaitiisies projekts! COOL biggrin.gif he he

Link to comment
Share on other sites

Jaaamaaak ziepeeeeeties ! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

es laikam pieteikshos pie fizkultuuras skolotaaja, vinsh ir dzeeraajs, vediis muus kaut kaadaa ekskursijaa... vinsh tik traki dzer ka vinsh vienreiz nepamaniija mani piipejam blakus sporta zaalei kopaa ar vienu meiteni, vinsh pats piepiipeeja un pagaaja garaam =] =] =]

Link to comment
Share on other sites

GrafTer  Posted on Feb 6 2004, 08:15 PM Hainyam vispaar labi,man taa skaitiits atpuutas nedeela. . .

Ee Hainy peectam pazinjo kuru vietu dabuji....

Nu ja runaajam par teemu, tad man project week galigi nepatiik, vieniigi labi ka nav stundas !

Kuru vietu dabuushu ? hmmm. jaapadomaa..... speeleeshu kopaa ar Lireli ..... 2x2 ..... hmmm skolas kompji un skolas "PRO", kas man maaca CS speeleet ..... es teiktu 100%, ka PIRMAA.

Un man projekta nedeelja buus diezgan fakina, jo man buus izmeegjinaajuma exaameni visaas malaas !

Link to comment
Share on other sites

Ho, Ho kaadas jums gruutas teemas.

Mana: Kjiinas veesture un tagadne

Ko katru dienu dariishu: Stundas saakas 8 maajaas esmu 8:30 un tad protams pie datora klaaat un vsjo! laugh.gif

Mums jau katru gadu taa (manai grupai) aiziet uz googli tad ieraksta serchaa un projekts gatavs smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Cilveek ja esi ieintereseets speeleet ar fps 10-30 un taadaam laazer peleem, kuras aatraak pagriezhot griezhas preteejaa virzienaa, tad brauc. Bet ja taa nopietni, tad tas buus tikai prieksh shiis skolas skoleeniem !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...