Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibinjas


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

* Sākšu ar to ka esmu uz GIGN Servera bieži.

* Bieži spēlēju pa naktīm it īpaši brīvdienās līdz kādiem 5. naktī.

* Kopš parādījies busters ir zināms ka velākās nakts stundās spēlētāju sāk palikt mazāk. Un līdz ar to arī mazāk adminu. Protams admini dažreiz pazūd arī dienas laikā. Bet tas vēl tā.

* Es vēlētos iegūt: xgag, slap, slay - Tiesības. Kāpēc?

- xgag - Serverī (it īpaši vakaros kad adminu maz) ir puiši kas serverī sāk lamāties. Protams pats arī kādreiz lamājos, bet nu jau kādu laiku esmu mainījies. Piemērs. Aizvakar spēlēju vakarā de_odigy mapi. Serverī adminu nav. Un viens pidiņš sāk lamāties. Ka visi daudzi čīteri visi lohi, idioti u.t.t. Tādus protams vaidzētu nogagot uz nopelnītu laiku.

- xslap - Kad serverī kāds players smuki notupies kādā vietā (campo) tādus vaidzētu paslapot lai kustas uz priekšu. Nesen serverī bija gadījumi, ka T campo bāzē vai uz klints (de_nuke) ar c4 un tā arī nosēž visu mapi.. ja neiet krastā ar slap un vēl nekustas, tad slay.. tas ir pats par sevi zināms smile.gif

- xslay - Lai noslayotu: freefragus. Ja kāds T uzlicis c4 un ir pagājis c4 timer un CT arī nav gājis defuse c4 (noobi) tādus protams slay. Ja piemēram T - kad roundtime tuvojas uz beigām un vēl nav uzlicis c4 - gL slay.

Pedejajā laikā šie atgadījumi ir biežāk. Es esmu pa naktīm kad ir mazāk spēlētāju, bet vairāk noobiņu kas izdara šos izgājienus.

Varu pateikt to ka par mani kā adminu nepamatotas sūdzības nebūs. Esmu bijis admins vairākos cs serveros. Piemēram bija tāds: movie.sytes.net (The Movie PUB Server)

Tākā neliela pieredze ir. Kautgan uz šīm komandām nevaig nekādu dižo pieredzi. Ir vaidzīgas tikai acis. Tur nevar neredzēt ja kāds campo, neliek c4 un tādā garā.

hmm.. ko vēl varu piebilst.

Šis viss neiet tikai par naktīm, bet ir arī pa dienu. Piemēram šotdien bija arī de_odigy mape. Nebija iekšā adminu. Kad divi T sēž netālu no bāzes blakām. Un pārējiem nākas gaidīt kāmēr pēdējie 3 atlikušie dzīvie CT viņus atrod biggrin.gif

Protams ja kautkas nepatiks par mani kā adminu. Acc vienā mierā varēs noņemt nost.

Piemirsu piebilst. Tulīt jau ir samita dienas (brīvlaiks.) Un skolniekiem uz skolu nebūs jāiet. Tāpēc es arī būšu līdz vēlai naktij un skatīšos par mieru serverī.

ā un admins kas ko labu varētu par mani pateikt - tāds ir.

Ar to arī visu būtu pateicis.

Kā būs tā būs.

Paldies !

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

ā un admins kas ko labu varētu par mani pateikt - tāds ir.

baigi viltiigs pidinjsh! mums tas admins buutu jaaizziilee? man shkjiet, ka tas admins, ko tu domaaji, ir myth. taa kaa myth neatbalsta, tad tev atvaljinaajumu?

davai fiksi uzraksti adminu, kas tevi iesaka! a nu ka!!!

p.s.

nepamatotas sūdzības nebūs

un pamatotas buus?

p.p.s. pashlaik izskataas, ka nekaadu suudziibu nebus

Link to comment
Share on other sites

neatbalstu, jo čalis pats ir krisa un no slapa viņam jēga būtu maza bieži vien kad visi aizrušojuši/nomiruši šis sēž pie bāzes un kriso ! Tad man jautājums ko tu slaposi ja pats paliec pēdējais vairākumā gadījumu, jo tu redz esi mīkstais un baidies iet "nomirt"

Link to comment
Share on other sites

neatbalstu, jo čalis pats ir krisa un no slapa viņam jēga būtu maza bieži vien kad visi aizrušojuši/nomiruši šis sēž pie bāzes un kriso ! Tad man jautājums ko tu slaposi ja pats paliec pēdējais vairākumā gadījumu, jo tu redz esi mīkstais un baidies iet "nomirt"

Kad es esmu bāzē krisojis? laiks, diena, datums. Vienīgā reize kad tu mani slapoji bija mape: de_dust - es biju palicis viens T netālu no bāzes pret vairākiem CT kuri bija priekšā. Es pie kastes pastāvēju 4sec un lenām sāku iet uz priekšu. Jo tur aiz stūra bija kādi 3,4 CT! Un viņiem blakus c4. Es dzirdēju, ka viņi nāca virsū tāpēc tās 4sec uz vietas nostāvēju (kas nemaz nav daudz) taisījos grasīties pats uziet virsū kad tu mani sāki slapot līdz viņi mani nošauj. Kautgan roundtime laiks vēl nebija beidzies. Bija vel kādas 45sec. Pa kuru laiku es būtu vai nu viņus atvācis; uzlicis c4 vai arī es atvākts. Es pats labi saprotu kas ir krisīšana u.t.t. tāpēc nesaki ka es esmu krisītājs. Viss biežāk es rašoju virsū. Kur parasti es dabūnu kādu fragu un man ieliek nākamais. 75% ko spēlēju ir nelieli raši pārējie 25% spēlēju kautcik ar galvu. Ko Tu uzskati par krisošanu. Vienīgā mape kur vēl var pie bāzes pabūt ir: de_italy_gign - CT ! Tieši CT bāzē ir A spots un kuru es 40% no mapes sedzu. Pārējos eju rash caur B pa to šauru gaiteni smile.gif

Nekad neesmu krisojis gign serverī un ne kur citur. Tāpēc labāk pavēro mani vairāk kā es spēlēju smile.gif

Un es nekad neesmu bijis pie bāzes pēc 4,5sec kas pagājis no round sākuma.. mapes laikā reti kad eju garām bāzei - tikai tad ja bāzes tuvumā metājas c4 kuru nosedzu vai eju pakaļ ja esmu T!.. pēc tā atgadījuma kad tu mani dd slapoji (kura nebija krisīšana kā jau sākumā rakstīts) tu mani uzreiz uzskati par kkādu krisītāju.. biggrin.gif

Tu smagi kļūdies.

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

,Nov 24 2006, 15:23] Hollow ,viņa pieteikumā ir pietiekoši šāsi un līdzīgi izteicieni smile.gif

Piemēram :  Ka visi daudzi čīteri visi lohi, idioti u.t.t.

Bet ja par tēmu,tad mans viedoklis, ka puisis ir par jaunu.Nu vismaz domāšanā.

Tavs piemērs. Serverī tas čuvaks neteica tieši tā to tekstu kopā: Ka visi daudzi čīteri visi lohi, idioti

Bet pa atsevišķai rindai jo čalim slinkums uzrakstīt visu vienā teikumā. Un tā nebija vienīgā reize kad viņs ko pateica. Katru round kad viņu nošauj nedaudz lamājas. šis tik bija viens no no daudzām reizēm.

šis:

"Bet ja par tēmu,tad mans viedoklis, ka puisis ir par jaunu.Nu vismaz domāšanā."

uz tiesībām: xslay, slap, gag nav neko daudz jādomā jo tik ir vajadzīgas acis. Ja es lūgtu xban (ko es nedarīšu un nedarītu jo man nav vajadzīgas) uz tās komandas ir jādomā un jābūt pieredzei. Drošvien vēlies zināt arī cik man gadi: 16 - aiznākoš nedēļ 4-dien paliek 17. Un es pirms ko rakstu pārdomāju vai pareizi un sakarīgi uzrakstu. Un es domāju ko daru biggrin.gif

Varu pateikt to ka serverī es uzturos ļoti bieži. Pat daži saka: ej atpūsties. Piemēram: DuH.

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

* Bieži spēlēju pa naktīm it īpaši brīvdienās līdz kādiem 5. naktī.

briivdienaas ir lidiz baltkveelei janaodzerais, ja*isaas kaa sunim un jaavemj kaa denjam, nevis jaspeelee allnightlongcs

ja tu vakar nemeloju un esi tiesham no bauskas tad uzliec alu shovakar, iedoshu REC

Link to comment
Share on other sites

Pirmie soli foruma varnu pljavaa

5. oktobris -

Added to warn level - kas tev ljaava raxtiit tiesiibu sadaljaa?

Tas pats 5. oktobris

Added to warn level - par daudz raksti.

Nedomaju, ka bus labi, jo tagad ir tikai 25. novembris

Link to comment
Share on other sites

Pirmie soli foruma varnu pljavaa

5. oktobris -

Added to warn level - kas tev ljaava raxtiit tiesiibu sadaljaa?

Tas pats 5. oktobris

Added to warn level - par daudz raksti.

Nedomaju, ka bus labi, jo tagad ir tikai 25. novembris

Tu ar to gribi pateikt, ka slikti uzvedos serverī?

Tas pats 5. oktobris

Added to warn level - par daudz raksti.

Tas toreiz bija jo vienkārši man bija ko rakstīt. BIja atbildes uz daudziem jautājumiem problēmu sadaļā. Bet tagad protams es tik daudz vairs nepostoju...tā ir pagātne.

P.S. bet anyway uz xslap, slay, gag ir vaidzīgas tikai acis smile.gif

P.P.S. serverī uzvedos labi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

who me? , ja tu būtu pietiekami gudrs tad pats izsecinātu, ka, ja šajā laika posmā nav tev uzliktas tās tiesības, tad diezvai tev viņas uzliks smile.gif

P.s man 1000 posts pa 2.5 gadiem cool2.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...