Jump to content
GIGN Forum

[g]power Cs 1.6 Turnīrs 5x5


Gochita
 Share

Recommended Posts

Turnīra reģitrācija ir sākusies !!!!!

Reģistrējies ------> http://www.freewebs.com/gpowerturnirs/

(Saits naw tas labākai, bet var iztikt smiliez.de_2125.gif )

Ceru ka pieteiksies daudzi klani un viss izdosies

Paldies

PArasti ja liek reklāmu un grib, lai būtu daudzi klani, vajag arī kko par to pastāstīt, nevis nākat šeit un šeit, pat turnīra noteikumi nav, domā daudzi piekristu nākt uz šādu turnīru? Kaut gan es nešaubos ka mačo ar lielāko prieku pieteiktos uz šo turnīru ar visu GIGN clanu.

Link to comment
Share on other sites

shis labs teksts:

Tad kad pieteiksies vairaak clani tad arî bûs jaunumi

Pieteikties Turnîram var, lîdz bûs pietiekami daudz clani smile.gif

Njaa izskatas, kad civeeks veel nav nobriedis lai taisiitu tournament, vismaz ne taadu, lai varetu piedalities klani no gign blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mazliet uzlaboju Majas lapu

Forums buus veelaak

Piesakietie vairāk, lai turniirs izdodas !!!!!

P.S.

Ja paši neprotat uztaisīt labāku tad nekritizējat citus !!!!

es jau pieregjistrejos un tur ir vel 7 komandas(tas viss dienas laikaa) un buus 3 serveri uz viena Ram 512 uz Otra 2 Gb, bet uz treshu vinji man pateikt nevareja, bet naw mazaaks par 512 mb GHz arii bija labs, bet aizmirsu kads tas bija. Taka naciet klaat turniirs varetu izdoties>vienigi man liekas vajadzetu kadu apbalvojumu par vineshanu un ja taa butu nauda. Tad vinju serveri kljutu ljoti popolari vismaz es taa domaju!!!

Link to comment
Share on other sites

varu pateikt tikai vienu par G-power. kr4 ta klana izdomaatajs (sauciet kaa gribat)

vinja niks ir gpower sample (nav precizi) vinsh ir 4iteris nu itka spelee 1vs1 tad vinsh ar speed hacku a un vel kas tas klans sux ja. kadu krietnu laiku atpakal bija advanced serveris un paradijas kkads desp3rado (laikam kka ta tas niks) un es vinu nobanoju par wh+aim+speed un man ir stipras aizdomas ka tas desp3 ir tas pats sample taka pashi ziniet es tikai informeju ka gpower ir daži 4iteri.

Link to comment
Share on other sites

varu pateikt tikai vienu par G-power. kr4 ta klana izdomaatajs (sauciet kaa gribat)

vinja niks ir gpower sample (nav precizi) vinsh ir 4iteris nu itka spelee 1vs1 tad vinsh ar speed hacku a un vel kas tas klans sux ja. kadu krietnu laiku atpakal bija advanced serveris un paradijas kkads desp3rado (laikam kka ta tas niks) un es vinu nobanoju par wh+aim+speed un man ir stipras aizdomas ka tas desp3 ir tas pats sample taka pashi ziniet es tikai informeju ka gpower ir daži 4iteri.

S@mple naw 4iters un ja tu esi tas pats BOTT kas kaadu laiku bija muusu klanaa TAD Aiztaisi muti jo tu mums nopisi vairaakus CW nodirshot pretspeeleetaaju klanus, ka vini 4ito!!!!!!!!!!!!!

Taa kaa neticiet vinam [G]pOwEr naw 4iteri un nebuus !!!!!!!!!

Piesakieties Turnīram -----> http://www.freewebs.com/gpowerturnirs/

Link to comment
Share on other sites

S@mple naw 4iters un ja tu esi tas pats BOTT kas kaadu laiku bija muusu klanaa TAD Aiztaisi muti jo tu mums nopisi vairaakus CW nodirshot pretspeeleetaaju klanus, ka vini 4ito!!!!!!!!!!!!!

Taa kaa neticiet vinam [G]pOwEr naw 4iteri un nebuus !!!!!!!!!

Piesakieties Turnīram -----> http://www.freewebs.com/gpowerturnirs/

tu lol me ar sample 1vs1 35hp_2 vinsh ar speed hacku un ka jau teicu vinsh 4ito tikai kad 1vs1 ja un cw es jums kaasu tikai tape ka zinaju ka Gpower ir s**s un es pats esmu botainis

Edited by bott3
Link to comment
Share on other sites

megalol

Turnīrs būs 5x5 ar dubūlto izslēkšanu

+

Karšu izvēle notiks ar izslēkšanas metodi

laugh.gif

Katra komanda spēlē 15 raundus teroristu lomā un 15 raundus konter-teroristu lomā (Ja kāda no komandām uzvar 16 raundus, tad mačs tiek nekavējoties beigts.)

pag pag, ja jau viņi spēlē 15 raundus gan pie T gan pie CT, tad jau kopā sanāk 30 raundi. Tas kaut kā neiet kopā ar to, ka spēle tiek beigta pēc 16 uzvarām smile.gif

p.s.

oooo jaunā lapa - tā basketbola bumba brutāli ierullē.

Link to comment
Share on other sites

megalol

+

laugh.gif

pag pag, ja jau viņi spēlē 15 raundus gan pie T gan pie CT, tad jau kopā sanāk 30 raundi. Tas kaut kā neiet kopā ar to, ka spēle tiek beigta pēc 16 uzvarām smile.gif

p.s.

oooo jaunā lapa - tā basketbola bumba brutāli ierullē.

Viss iet kopaa vaig tikai iedzilinaaties

izlasi veelreiz un taa kartiigi ! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...