Jump to content
GIGN Forum

No Video Connection


eziic
 Share

Recommended Posts

pusotru meenesi atpakalj tiku pie jauna kompja. itkaa jau viss ok, bet peedeejaas nedeeljas laikaa jau 3 reizes esmu noveerojis vienu nepatiikamu gljuku. pirmo reizi tas notika, kad speeleeju CS pubaa. biju nospeeleejis kaadas 2 stundas, un tad peekshnji uzkaaraas skanja, monitoraa raadija melnu ekraanu un kaut kaadu lidojoshu sh!tu, kuraa bija rakstiits - 'Video Mode not Supported'. izrestarteeju kompi - itkaa viss ok. paaris dienas bija miers, bet tad vakar palaidu serveri, lai uzspeeleetu CW, un gljuks izmetaas 2 reizes peec kaartas apmeeram stundas laikaa. vai kaads vareetu man pateikt kas par probleemu? varbuut vaina videokartee - Radeon X1300 Series 256mb, varbuut draiveri kaut kaadi jaanovelk? veel man viens dzheks teica, ka probleema vareetu buut baroklii, jo man pie melnaa vada, kas pienaak kompim esot rakstiits '230V'. pats shajaa lietaa neko paaraak daudz nesaprotu, taa ka buutu ljoti pateiciigs, ja kaads vareetu paliidzeet... blink.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

pusotru meenesi atpakalj tiku pie jauna kompja. itkaa jau viss ok, bet peedeejaas nedeeljas laikaa jau 3 reizes esmu noveerojis vienu nepatiikamu gljuku. pirmo reizi tas notika, kad speeleeju CS pubaa. biju nospeeleejis kaadas 2 stundas, un tad peekshnji uzkaaraas skanja, monitoraa raadija melnu ekraanu un kaut kaadu lidojoshu sh!tu, kuraa bija rakstiits kaut kas tamliidziigs - 'No Video Connection'. izrestarteeju kompi - itkaa viss ok. paaris dienas bija miers, bet tad vakar palaidu serveri, lai uzspeeleetu CW, un gljuks izmetaas 2 reizes peec kaartas apmeeram stundas laikaa. vai kaads vareetu man pateikt kas par probleemu? varbuut vaina videokartee - Radeon X1300 Series 256mb, varbuut draiveri kaut kaadi jaanovelk? veel man viens dzheks teica, ka probleema vareetu buut baroklii, jo man pie melnaa vada, kas pienaak kompim esot rakstiits '230V'. pats shajaa lietaa neko paaraak daudz nesaprotu, taa ka buutu ljoti pateiciigs, ja kaads vareetu paliidzeet... blink.gif

maybee mobitora vads chakareejas?

Link to comment
Share on other sites

Man ir tā karte - xpertvison radeon x1300pro 256/128.

Mēdz melns ekrāns parādīties uz ~5-10sec. Vel kad kautko čakarēju @ catalyst control center(bīdu uz sāniem monitora bildi, griežu riņķī) ekrāns mēdz aizmesties pilns ar kautkādiem vijolētiem kvadrātiem. Un tad tik restarts līdz. Kad ieinstalēju vecākus draiverus, daļa problēmu pazuda un tagad ļoti reti ir tādi gļuki. Kāds/cik jaudīgs tev ir baroklis? Man interesē... cik tev fps cs'ā? stabili turas ar to karti?

man lēkā no 100 uz ~30. Ja tas 230v bija domāts baroklis, tad noteikti barokļa vaina. Man ir kautkāds ļēvais 400v baroklis...

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

vo, tikko 2reiz atkal nokjeeru to gljuku, nu jau saak paraadiities biezhaak... un norakstiiju kas rakstiits tajaa logaa, kas tur lidinaas - 'Video Mode not Supported'. kaut kaads sviests... unsure.gif

*to darker: fps man stabils, turaas uz 79. pameegjinaashu kaut ko paveidot ar draiveriem, mozh man kkas sanaak. par to barokli - vai tieshaam tie dzheki, kas lika kopaa manu kompi vareeja buut tik stulbi un ielikt vinju tik suudainu? blink.gif iisteniibaa es pat nebiju to figni pamaniijis, un shobriid jau pats saaku domaat, ka vaina vareetu buut tieshi tur... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...