Jump to content
GIGN Forum

Tieslietuiiibinjas


amniijs
 Share

Recommended Posts

Laba diena!

Labpraat veeleetos ieguut admina tiesiibas uz csdm.gign.lv servera. Jo dazhreiz tieshaam ir taadas situaacijas, kad ir dazhi chiitoorszzii vai taadi kuriem mamma nav maaciijusi pieklaajiigi uzvesties, un adminiishu nav. Taatad man pietiktu ar shaadaam tiesiibinjaam -> xkick, xslay un xgag. Peec bloodlorda ieteikuma arii xban.

Saaku parasti peec 15:00... Un veel shad tad vakaros no 22:00 liidz apmeeram 00:00. Pa briivajaam dienaam ir savaadaak. Tad kad esmu maajaas tad uzspeeleeju.

Un bloodlords par maniim pateiks kaadu labu vaardu.

Edited by Inc.
Link to comment
Share on other sites

nu taaks , serveri esmu redzeejis diezgan biezhi , spele ari tiri labi ,4iterus atpaziit maak , jo ir palidzejis dazhus tadus jau nokjert .. taka domaju ka nekadu problemu nebuus.

PS : vienigais ar tam komandaam tu neko daudz neiesaaksi , ieteiktu tev prasiit ari xb, lai banotu chiterus ..

pspsps : spele zem nicka amneey. , tas lai zinatu pa ko iet runa , a to vinjam te ir inc.

Edited by bloodlord
Link to comment
Share on other sites

Laba diena!

Labpraat veeleetos ieguut admina tiesiibas uz csdm.gign.lv servera. Jo dazhreiz tieshaam ir taadas situaacijas, kad ir dazhi chiitoorszzii vai taadi kuriem mamma nav maaciijusi pieklaajiigi uzvesties, un adminiishu nav. Taatad man pietiktu ar shaadaam tiesiibinjaam -> xkick, xslay un xgag. Peec bloodlorda ieteikuma arii xban.

Saaku parasti peec 15:00... Un veel shad tad vakaros no 22:00 liidz apmeeram 00:00. Pa briivajaam dienaam ir savaadaak. Tad kad esmu maajaas tad uzspeeleeju.

Un bloodlords par maniim pateiks kaadu labu vaardu.

nu reaali domaajot (zinot) kaads admins jau iekshaa ir, nav jau taa ka neviena nav, vieniigais tas ka vai nu zem feiknika vai vienakarshi lenj skatiities tos chiiterus kaa nekaa CSDM serveris

bet taa vispaar protams atbalstu, nekaa slikta par teviim nav ko teikt smile.gif un esmu redzeejis arii csdm serverii taa pabiezhaak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Csdm serverī admini ir gandrīz vienmēr, tas ir mans novērojums, bet tiesības jau var dot ja uzskatat par vajadzīgu. Tik un tā lai pieķertu 4itoru csdemā ir bišku jāpiepūlējas es esmu noķēris tikai vienu...

Nu tev nepiekritiishu. Ir biezhi taadas situaacijas kad nav adminu ! No saakuma kad tikko paraadiijaas serveris, tad bija adminu. Vinji speeleeja vnk lai ietesteetu, bet tagad taa paretaak. Piem. tagad kad rakstu sho replaju serverii nav adminu.

Vakar ar bija situaacija kad viens ar spiid haku serverii speeleeja (par laimi vins nemaaceeja ar spiid haku apieties un skreeja sienaas). Serverii tik bija viens admins - vbyuer. Un laikam vinjam nav ban tiesiibas, un taapeec vinjsh vinju slayoja. Bet peec tam vinjsh aizgaaja un atkal nebija adminu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...