Jump to content
GIGN Forum

favourite games ?


infusion
 Share

Recommended Posts

Speletakie geimi:

1. Dungeon Siege

2. Heroes 4

3. Starcraft

4. NFSU

Labaakie geimi:

1. Baldurs Gate II (Garaakais RPG ko esmu spelejis)

2. Sudden Strike 1 & 2 (Eliitakaa strategija)

3. C & C: Redalert (pirmaa versija kiko asti raujot pa lanu 2vs2)

4. Worms Armageddon (simply the best biggrin.gif )

have a phun

Link to comment
Share on other sites

Nu ko paskatijos un nav ne vienam tas kas man pati, laikam ve4i, jus jaunus spe;es nekad neesat redzeju$i smile.gif

1. Dead to Rights

2. LOTR:ROTK

3. Bloodrain

4. Terminator 3

5. NFS:U

6. GTA:VC

7. Blade of Darknes

8. CS:CZ (full)

9. ...Pro Serfer(aizmirsu visu NAME of the GAME smile.gif)

10. THPS4/THPS:Undergraund (THPS:U speleju uz PS2 smile.gif)

Link to comment
Share on other sites

cs:cz full nav iznacis veel smiliez.de_2428.gif

cs:cz kas ir jums uz www.gign.lv ir tikai ka pa Lokalo, bet es ar to (full) gribeju teikt ISTA!!!

Un ta bija nevis 90% bet tikai 60%-70% sad.gif

Vot ta Viss...

Link to comment
Share on other sites

Mosh kaads zin geimu liidziigu Need for speed underground. Man taa mashiinu kjiileeshana dikten strikten iet pie sirds  tongue.gif . Pashlaik mana 2. miiljaakaa speele.

Street Legal | Street Legal:Redlain Raicing(bet kompis vajag SUPPER)

Un moz ka, nezin Midnight Club 2

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi piekriitu wormam ka RedAlert ir viena no labaakajaam strategy. Pirms vinnas baigi veel kaadreiz rukaajaam C&C (pirmo). Arii labas atminaas. smile.gif Man vel tagad vinna ir. Klaat shai C&C (ja kaads nezin tad C&C un RedAlert naak no vienas saimes) veel vareetu staaveet tikai StarCraft un (ja nemaldos tad) KKND2 arii ir laba.

Muusdienu strategy geimiem kautkaa pietruukst. Ar labu grafiku vien nepietiek.

Protams Commandos un Commandos2 arii ir supriigas (treshais man ir kaukaads glukains)

Tagad no jaunajaam spleeju -Broken Sword The Sleeping Dragon- Diezgan intresants kvests ar labu grafiku.

Un taakaa Mana video karte ir MX, man nespiid -Silent Hill 3- -Prince of Persia- un -Deus Ex-

Taa shodien gribeejaas paspeleet Silent Hill 3 ,bet nekaa rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu C&C: yri Revenge ar ir labs, cik nu ar draugu tiikla uzmaukt...

Nu es ieteikyu SYberia uzspeeleet, tas ir kvests, ar SUPER DUPER COOOLO GRAFIKU...

Bet vinja ir gruuta, taapeec vajadzeetu izprinteet walltrough.... smile.gif

Mana sieva Syberia pat ar visu walkthrough mocījās, un tā arī līdz beigām netika. Btw, būs turpinājums kaut kad.

Link to comment
Share on other sites

njaa, WolfBlade taisniiba - 90% jaunajaam speeleem pietruukst kautkaa... grafika super-duper, bet par gameplay reti kas iedomaajas....

man joprojaam pa retam naakas likt virsuu Goblinus vai vecos Larry, lai dabuutu bik jautriibas...

tagad pafilozofeesim par muusdienu speeleem: grafika ahuunaa, bet nav intereses... varbuut taadeelj ka kautko jaunu izgudrot shajaa jomaa ir gruuti??? daudzi izstraadaataaji speeles interesantiibu celj ar monstru stipruma, aatruma un daudzuma plaielinaashanu... njaa, pasaule iet uz grunti... =[ atcereesimies, kaa savaa laikaa aizraavaamies ar SimCity vai ar KinsBounty... rlz.. =]

Link to comment
Share on other sites

es teiktu ka dungeon siegei ir laba grafika un labs geimpleijs. No jaunajaam speelee arii nfsu ir ok (atgaadina gan stfu.gif bet nu tas taa...)

NFS:U rulzzz labi izdomaja visu...

Un vel StarCraft:Ghoust iznaks... nez kas bus smile.gif

Un laikam jau driz iznaks World of WarCraft tongue.gif Nevaru sagaidit...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...