Jump to content
GIGN Forum

V-karts Driver Problemina


snoobi
 Share

Recommended Posts

karoc man ir tada lietina .

es nevaru uz savu v-karti ati radeon9200 uzinstalet savus orginalos drivers teoretiski varu uzinstalet bet kad eju cs vai mainu kompim no 16 bit uz 32 bit men izmet error zilu ekranu un kompi naksa resstartet sad.gif

Dazi sak ka tas varetu but windovs problema bet es nesu nekads profs gribeju zinat jusu viedokli blink.gif

tagat personig speleju cs ar kaukadiem hz driveriem kuri lago zaban.gif

Help smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Manuprat Tev ir problema ar procesoru, man ari bija tiesi tapat vecajam datoram + pie taa zila errora ko izmeta dazreiz ari vnk pele apstajas un dators parstaja domaat, sakuma domaju ka video kartes vaina jo uzkaras tikai tad kad speleju cs, bet tad aizvedu uz remontu un pateica ka processors sadedzis un viss jamaina.. sad.gif

Tev jau ilgi tas PC ?

Link to comment
Share on other sites

Manuprat Tev ir problema ar procesoru, man ari bija tiesi tapat vecajam datoram + pie taa zila errora ko izmeta dazreiz ari vnk pele apstajas un dators parstaja domaat, sakuma domaju ka video kartes vaina jo uzkaras tikai tad kad speleju cs, bet tad aizvedu uz remontu un pateica ka processors sadedzis un viss jamaina.. sad.gif

Tev jau ilgi tas PC ?

Zilais ekaraans neliecina ka procis nodedzis, bet gan vairaak ka progleema ir dzelzhos..

Nepaliidz draiveru uninstalls un installs, panjem vnk uzliec citu windowsu... mozh windows tieshaam vainiigs...

Link to comment
Share on other sites

karoc man ir tada lietina .

es nevaru uz savu v-karti ati radeon9200 uzinstalet savus orginalos drivers teoretiski varu uzinstalet bet kad eju cs vai mainu kompim no 16 bit uz 32 bit men izmet error zilu ekranu un kompi naksa resstartet sad.gif

Dazi sak ka tas varetu but windovs problema bet es nesu nekads profs gribeju zinat jusu viedokli blink.gif

tagat personig speleju cs ar kaukadiem hz driveriem kuri lago zaban.gif

Help smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

Kr4 pamēīni nomainīt csā driveru ja tev ir virsū oGL nomaini uz D3D ja nesanāk pamēģini uz Software

P.S. Software ir ļoti laba grafa naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...