Jump to content
GIGN Forum

Kas Tad Isti Ir Urla?


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Urla is a word use by Latvians to describe a partly or fully criminal, usually Russian person 15-30 years old or a teenager who joins this semi-criminal system because he wants to look "tough". Some sources claim that this word describes "a foreign patriot", a person who believes their country should be joined to some other.

Nu es uzskatu ka urla var but arii zem 15gadiem...Jo musdienas jaunatne aug atrak un paliek daudz krutaki vel agrak ka jebkad...Uz ielas ne brinums var sastapt jau 9-11 gadigus krieveljus skutos,kuri uz ielas paprasa :"Dai cigaretu" vai "Dai kapeiki" un ja pasaka njetu vai ko citu,biezhi izskan atbilde :"nepizdji" Atvainojos par lamu vardiem...bet nu tada dzive... 20.gif

Link to comment
Share on other sites

šitais ir perfekts:"They usually address any passers-by with questions, like "эй, пацан, дай сигарету/мобильник" (hey, kid, give me a cigarette/mobile) If you reply positive, they take it and say - give more or ill smack you in the face. If you reply negatively, then you will get "Ты что, меня не уважаешь?" (You don't respect me?) and probably also a fist in your face.

Link to comment
Share on other sites

šitais ir perfekts:"They usually address any passers-by with questions, like "эй, пацан, дай сигарету/мобильник" (hey, kid, give me a cigarette/mobile) If you reply positive, they take it and say - give more or ill smack you in the face. If you reply negatively, then you will get "Ты что, меня не уважаешь?" (You don't respect me?) and probably also a fist in your face.

He He bija man saskarshanaas ar shaadu situaaciju

Prasija cigareti

Saku Ka nesmeekeeju un vish smiedamies aizgaaja smiliez.de_2551.gif

Galvu man neatshaidija violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz man bija saskars ar kaadiem 7 urlaam, kuri man itkaa laipni prasija telefonu un teica ka ieliks savu kartinju, lai piezvaniitu. Es protams sapratu, ka jaasadirsh un tas man padodaas. Pateicu dzekiem: '' Man nav telefons, bet es varu aiziet uzprasiit savai mammai, vinja tepat autoostaa seezh. " Taa nu es tos daunjus atstaaju ar ceriibu un tiku sveikaa aaraa no situaacijas. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz man bija saskars ar kaadiem 7 urlaam, kuri man itkaa laipni prasija telefonu un teica ka ieliks savu kartinju, lai piezvaniitu. Es protams sapratu, ka jaasadirsh un tas man padodaas. Pateicu dzekiem: '' Man nav telefons, bet es varu aiziet uzprasiit savai mammai, vinja tepat autoostaa seezh. " Taa nu es tos daunjus atstaaju ar ceriibu un tiku sveikaa aaraa no situaacijas. happy.gif

Ljauni... devil.gif

Link to comment
Share on other sites

he he goodman.. tikai neparcenties ar postossanu smile.gif

Laikam buus lieki piebilst, bet tiem, kas nezinaja ari sito - Urlu krutums meeras pees sviitru daudzuma uz sporta bikseem. Miikstie urals, piemeram, nedriikst vilkt sporta bikses ar 4traam sviitram, jo tad dabbuus pa muti no krutajaam urlaam!

Ari urlu komuuna ir savi likumi! wink.gif

Un spidiga spraadze kurpeem ir kaa urliskuma uberpakaapes medaalis btw! wink.gifbiggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Laikam buus lieki piebilst, bet tiem, kas nezinaja ari sito - Urlu krutums meeras pees sviitru daudzuma uz sporta bikseem. Miikstie urals, piemeram, nedriikst vilkt sporta bikses ar 4traam sviitram, jo tad dabbuus pa muti no krutajaam urlaam!

Ari urlu komuuna ir savi likumi! wink.gif

Beefy

aizmirsu, kā bija orģināla, bet bija smieklīgāk: 1 svītra uz biksēm - nekas tu neesi, 2 svītras - var sākt streļīt cigartetes, 3 svītras - zagt mobiļņikus, 4 - krutākā urla, visas urlas tevi ciena, 5 svītras - mīts, par kuru stāsta urlu vecmāmiņas.

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu, kā bija orģināla, bet bija smieklīgāk: 1 svītra uz biksēm - nekas tu neesi, 2 svītras - var sākt streļīt cigartetes, 3 svītras - zagt mobiļņikus, 4 - krutākā urla, visas urlas tevi ciena, 5 svītras - mīts, par kuru stāsta urlu vecmāmiņas.

Es redzeeju urliku ar 4 sviitram......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...