Jump to content
GIGN Forum

hmm


cmdr
 Share

Recommended Posts

Saakshu ar to , kad mani notikti nevar iipashi biezhi redzeeet GIGN serveri , jo esmu aizraavies ar 4tus(tur ir norm taktika biggrin.gif, un tas man patiik).Bet ir taada lietinja , ka muusu klanam ir vajadziigs serveris kur cw speleet , bet nav nevienam nekur amx!Juus saprotat tas ir gruuti bez tiesiibaam,taapeec meegjinu sheit dabuut rr un change map uz cw serva.

Tad par mani esmu 16 gadus vecs ,mani sauc ""jums nav pofig?"":)Nu esmu azartisks speeleetaajs, dziivoju ""jums nav pofig"".

1.alus

2.meitenes

3.skola

4.cs :DDDDDDD(shitaa tabua pilniig svieC biggrin.gif)

Macho varbuut atceries , mees paaris reizes 4tus maucaam !!

Mani var satik mirc ja ir kaada vajadziiba!gl

Gl & HF , ceru ka man izdosies -)

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Uzspeelee Lanaa cs. Taadeelj jau iipashi nav vajadziigs cw.gign.lv!

Nee nu es jau nezinu kas jums ar macho tur 4tus bija, bet ja tev tur labaak patiik, dabuut tur tiesiibas izmet visus un speelee! biggrin.gifsmiliez.de_2551.gif

-----------------------------------

Bet nu taas ir manas domas!

-----------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Klausies leo vispaar es ar sho niku vairs nespeeleeju , jo biju aizbraucis uz ilgu laiku oprom un taapeec skill jaatjauno!Un man pie vienas vietas tas rank!4tusaa visiem pro playeriem ir vienaadas tiesiibas , pajautaa macho vinsh Tev visu izstaastiis !

Link to comment
Share on other sites

um. Naakoshreiz man apniks dzeest poustus un es kaadu vienkaarshi nobanoshu... tiiri taa - profilaksei. Leo tas attiecas arii uz tevi...

cmdr - um. Neaceros ka buutu ar tevi speleejis uz 4Tusa. Taalaak. Nak3d - tavs forshais REC man noziimee tik pat daudz cik neizdegusi svece Abuu-Dabii (Apvienoto araabu emiraatu galvaspilseeta) kaadaa vientuljaa maajaa. Citiem vaardiem sakot - aiztaupi sev rekus. Un mazaak lasi 4tusa forumu.

cw servs bez tam man liekas driiz tiks likvideets (turpmaak ja gribees speeleet cw buus jaarunaa ar wormu personiigi) Taa ka uz doto momentu es veel iisti nezinu kas kad un kaa notiks tad vienkaarshi neko nedariishu..... tad jau redzees...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...