Jump to content
GIGN Forum

Kaa var uztaisiit savu serveri?


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Taa kaa man nobesija ka nevar paspeeleet normaalus mapus uz Cs 1.5 es gribeeju pats uztaisiit savu serveri, bet es nezinu kaa???

Kur var dabuut INFO?

Un visas paareejas lietas.

Luudzu neteelojiet idijotus un nesakiet ka no skruuveem uzbuuveet serveri un taadus suudus, es zinu ka juus saprataat par ko es runaaju.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi vecais purva aazi. Man arii ir taaaada liela liela doma uztaisiit serveri kur mees ar draugu 1 vs 1 vareetu raut. BEt shitaads topic jau vienreiz bija taapeec porkee tu veel 1 uztaisiijii ???

smiliez.de_2523.gif

Zhanete, tu esi tas malacis, kas ir uztaisijis visuvarenā Purva zivs mājas lapu?! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu labi vecais purva aazi. Man arii ir taaaada liela liela doma uztaisiit serveri kur mees ar draugu 1 vs 1 vareetu raut. BEt shitaads topic jau vienreiz bija taapeec porkee tu veel 1 uztaisiijii ???

smiliez.de_2523.gif

Zhanete, tu esi tas malacis, kas ir uztaisijis visuvarenā Purva zivs mājas lapu?! smiliez.de_2125.gif

nu a kas ??? Jaa es uztaisiiju to lapu. Tev patiik ???

Link to comment
Share on other sites

robbins losi tulaikam neiebrauci tekstaa ka vajag paliidzeet nevis nodirst un mo$ par serveru litinjaam ir kaut kas c-s.net ?

mljaaa kuram tad es te dirshu??? es tikai teicu ka shitaaads topic jau viens bija. Nezinu vai jau closed vai veel ne!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...