Jump to content
GIGN Forum

Svolo4


Svolo4
 Share

Recommended Posts

gribaas lamaaties, bet to nedariishu, jo neveelos nolaisties liidz dazha laba liimenim

no kosoles infu nevaru iepostot sheit, jo reaali bana nav - shaa briizha probleemu deelj ar banoshanu nevienu nevar nobanot

Mape, kuraa nobanoja: de_aztec

admins: plikais

laiks: ~ 20:50

iemesls: wh

Situaacija bija taada, ka normaali speeleeju, divas reizes sanaaca paari tiltam aiz sienas pakjert pretinieku izgaazhot 2as aptveres, boti saaka raudaat, ka es chiitoju, plikais iegaaja spec un taa arii neiebraucu par ko nobanoja.. taa kaa bana nav, tad es uzreiz vareeju tikt atpakalj un aicinaaju vinju peec kartes ienaakt forumaa un paraadiit par ko vinjsh mani nobanojis.. tad mani banoja VietuIenjemRegistretais un blade, bet ari vinjiem nesanaaca.. varbuut vinji sheit labaak maacees pateikt kur man ir wh? jo taa diezgan smiekliigi- boti saak kliegt, ka es chiitojot, taadeejaadi attaisnojot to, ka nevar nevienu novaakt, jo redz visi, kas normaali speelee ir chiiteri.. admini arii forshi no taa iespaidojas un ko tur lieki kjeepaaties- vieglaak ir nobanot speeleetaaju- buus mazaak, kas vinjus vaac :D

Luudzu aztec demo sheit

nu jaa.. iisteniibaa truukst pat komentaaru..

shis ir principa jautaajums.. man vnk nav vajadziibas chiitot

ja buutu chiiteris, man nesagaadaatu probleemas uzlikt citu niku un speeleet taalaak, taa vietaa lai rakstiitu sho postu.. pat ja ar baniem nebuutu taas probleemas, kas ir tagad, man ir dinamiskaa ip un nomainiit to aiznjem 10sekundes, lai gan pati vinja mainaas ik peec nedeeljas.. bet kaa jau teicu- shis ir principa jautaajums- dazhs labs nejeedz speeleet un saak aurot, paareejie iespaidojas un admini arii forshi iespaidojami.. naaais.. ja redz to, ko grib redzeet, tad vienmeer saskatiis

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

lol.. tur ir iistais aztec demo novilkts no hltv, shodien speeleets liidz ~ 20:50 .. +veel ielikts shiis dienas train

protams, variet arii pashi vilkt no HLTV sadaljas

weekly-cs.gign.lv-0812152016-de_aztec.zip 5.2 MB 2008.12.15 20:16 sho failu

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

sorry, kljuuda izlabota- tagad ir iistais aztec- vnk vakardienas aztec es novilku un iemetu forumaa postaa par to, ka DADDY chiito sadaljaa aizbeegushie chiiteri, tagad kad hosteeju sho demo vnk downloads mapee nepiefikseeju, ka ir 2 aztec un yy neiisto ieliku.. tagad arii pashaa topicaa paarlaboju uz iisto

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

es banoju vairak tada principa peec, ka plikajam tas neizdevas... es pameginaju vina vietaa!!!

bet tici vai nee, man nepatik ne tavs speles stils, ne shaushana...

pretiigi tu kusties!!!!

P.S. Vajag busteri or smt, jo pedejas dienaas saradushies taadi nerealie meistari, aks vnk tik eprfekti zin kad janogaid aun kad var iet virsuu utt, ka vemt gribas...

Link to comment
Share on other sites

demo neskatījos , neskatīšos. biju klāt bana brīdī un domāju , ka bans ir patiess. paris dienas atpakaļ redzēju , ka kodē pa serveri , bet nepievērsu uzmanību , jo domāju (gan jau tulīt ienāks admins un nobanos)

nezinu kā izskatās šitajā dēmo , bet ja lieta baigi iekarsīs , izrakšu demo kur var 100% redzēt , ka skraida ar rombiem.

Link to comment
Share on other sites

bet tici vai nee, man nepatik ne tavs speles stils, ne shaushana...

pretiigi tu kusties!!!!

P.S. Vajag busteri or smt, jo pedejas dienaas saradushies taadi nerealie meistari, aks vnk tik eprfekti zin kad janogaid aun kad var iet virsuu utt, ka vemt gribas...

ADMINS BANO TAAPEEC KA VINJAM NEPATIIK MANS SPEELES STILS! ES PRETIIGI KUSTOTIES.. :D varbuut tas ir pateicoties manai pelei?

ej tu nost.. sitas ir labs :D ej tad un vem, nevis bano bez iemesla

imao, varbuut kaads admins, kas ir atbildiigs par sho sadalju, noskatiisies demo un pateiks ir unban/nav..

nevis lems atstaat banu vai neatstaat vadoties peec taa vai vinjam patiik/nepatiik mana frizuura

btw.. es ar visaam chetraam par bustera atpakalj likshanu..

ok, varbuut kaa cilveeki admini ir normaali.. vismaz lielaakaa dalja ar ko sanaacis parunaat, bet chiitu atshkjirshanas liimenis ir zems- tas laikam pateicoties bustera laikiem, kad pashiem neko nevajadzeeja dariit

Link to comment
Share on other sites

Principā čalis reāli un es pagaidām teiktu pamatoti pasaka "admini, jūs esat lohi".

Kesh, sarunāsim tā, ja tu neizraksi to demo, es izrakšu atvaļinājumu tev no šī foruma uz kādu laiciņu.

Diemžēl demo mani neinteresē un es to neskatīšos, bet es te pagaidām neredzu nevienu, kas būtu viņu noskatījies.

Link to comment
Share on other sites

jasna.. paraknjaajos pa forumu un atradu, ka kesh ir tas pats nabadzinjsh varensox (lielaakais bljauris serverii, ka es chiitojot), kas patraapiijaas man par upuri.. omfg :D kur tad ir piesoliitais demo, kur es 100% chiitoju? vai arii varensox tikai vaardos ir varens?

to dyversant.. nevajag visu taa dramatizeet.. "visi gign admini" .. pagaidaam ir par ban teemu un iemeslu izteicies tikai ManuVietuIenjemRegjistretais.. un sorry, tas iemesls neiztur NEKAADU kritiku.. dzeks vnk pasaka, ka vinjam nepatiik..

lol.. piemeeram ar Miedzinju normaali saspeeleejam un vinjsh mani smuki aztec panjeema paari tiltam ar awp, shaujot cauri ct kasteem un cauri ts puses kasteem ar vienu hit hs.. ja man taada haljava buutu gadiijusies, tad bez vaarda runas perm par wh? taa jau ir.. nepaziistami un jauni niki nu nekaadiigi nevar sheit paraadiities un labi speeleet.. interesanti, ka agraak speeleeju sheit un tad niks bija paziistams, tad gan neviens neaiztika un nebanoja par neko.. bet redz, ja Svolo4 niks paraadijies pirms paaris dienaam, tad jau nekaadas suudziibas neliks- ph taapat var dzeku nobanot.. nu gan laba moraale..

padomaajiet par to, ja dareks uzliktu niku Svolo4 un visus dr..tu.. cik dienas vajadzeetu lai vinjsh dabuutu banu? forsha dubultmoraale

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

jasna.. paraknjaajos pa forumu un atradu, ka kesh ir tas pats nabadzinjsh varensox, kas patraapiijaas man par upuri.. omfg kur tad ir piesoliitais demo, kur es 100% chiitoju? vai arii varensox tikai vaardos ir varens?
patrāpījās par upuri , tu kautko murgo. un kāda starpība kāds man niks ?

ne es tevi banoju ne man tev kautkas ir jāpierāda. es izteicu savas domas par to ka tu čito. un redzēju ka tu to darīji arī iepriekš. tavs bulšits par jauniem nickiem utt pie dirsas. jo spēlē tu kā bots , šauj kā bots bet zini kur visi ir. esmu redzējis arī tevi spēlējam iepriekš , tad ka tu vel bez wh spēlēji.

demo gan jau atrastu , bet deļ protokoliem nevaru palaist.

PS skatos tev patīk bumpot topicus.

īsāk sakot man uz tevīm pilnīgi pajāt. bye.

EDIT: un par tām tavām morālēm , protams ka dareku nobanotu , nu i labi. visi paskatītos demo un vairs ,ja nebūtu tad unban un nepievērstu vairs uzmanību. kur problema.

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

macho, tureesi vaardu par kesh atvaljinaajumu?

"ne es tevi banoju ne man tev kautkas ir jāpierāda. es izteicu savas domas par to ka tu čito. un redzēju ka tu to darīji arī iepriekš. tavs bulšits par jauniem nickiem utt pie dirsas. jo spēlē tu kā bots , šauj kā bots bet zini kur visi ir. esmu redzējis arī tevi spēlējam iepriekš , tad ka tu vel bez wh spēlēji."

dzekinj, gan serverii tu bljaavi par chiitiem, gan te tu apgalvoji ar 100% paarlieciibu un teici, ka dabuusi demo

ar saviem tekstiem pats esi pieraadiijis, ka esi bots.. kas attiecas uz manu speeli- TAA es vnk speeleeju un taads ir speeles stils, ko noteikti ietekmeejis tas. ka 2us gadus speeleeju ar gandriiz nelietojamaam maximas peleem.. no kuraam lielaako laiku speeleeju ar peli, kra normaali kusteejaas tikai pie sens 12 ar visaam taa izrietoshajaam sekaam.. tagad pele ir kaut cik sakariiga, bet 2u gadu laikaa taa ir iegaajies speeleet- bez advanceetaam kustiibaam un vijeboniem..

kaa jau teicu- kas grib saskatiit, tas saskatiis- tu man seedeeji blakus un zini, ka es speeleeju ar wh? varbuut tu pilniibaa kljuudies un es vnk citreiz koncentreejos speelei un citreiz nee..

hot paskaties status

10.12.2008 Svolo4 has been online the longest (09:22:20)

11.12.2008 Svolo4 has been online the longest (10:09:21)

12.12.2008 Svolo4 has been online the longest (12:41:33)

13.12.2008 Svolo4 has been online the longest (16:49:45)

14.12.2008 Svolo4 has been online the longest (11:23:33)

+ veel savas padsmit stundas pa shiim dienaam kopaa speeleejot ar niku 4ubrik & Svolo4 kozh

un padomaa vai speeleejot shaadu laika posmu var vienaa liimenii nospeeleet visu laiku! .. kaadaa briidii alus +miegs tomeer dara savu un dazhubriid nenoshauj to, ko jebkursh bots vareetu, bet taa nav visu laiku

plikais, kursh nobanoja mani sheit nav izteicies, lai gan tajaa pashaa laikaa atveera jaunu topicu par citu teemu.. vinjam nav nekas sakaams?

ManuVietuIenjemRegistretais izteica personiigo viedokli par to, ka vinjam nepatiik mans speeles stils bez jeb kaadas argumentaacijas

kesh tomeer izdomaaja, ka ne vinjsh mani banoja un ne vinjam kaut kas ir jaapieraada

varbuut beidzot kaads uzliks unban?

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

TAISNIIBU! .. padomaa pats kaa tu justos, ja bars siiko breec, ka tu chiito un taadejaadi sabojaa speeles prieku pat tad ja speele aiziet, peec tam tevi veel admins nobano ne par ko.. tad forumaa ignore un bez komentaariem par savu riiciibu.. shaada bezatbildiiba lielaako dalju notracinaatu.. es izsakos pieklaajiigi un konkreeti par teemu ar argumentiem.. gribeetos arii sagaidiit konstruktiivu atbildi, ja to nespeej sniegt, tad logjisks risinaajums ir unban

pamatoti pasaka "admini, jūs esat lohi".

un shie nav mani vaardi.. bet, ja admins nobano un nespeej pieraadiit savu taisniibu vai arii pateikt sorry, te es kljuudiijos.. tad taa nav admina cieniiga riiciiba

no savas puses es visu izdariiju- iesniedzu nepamatota bana apelaaciju un ieliku demo

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

Un tu gribi teikt, ka nievienu neaizskāri ar saviem postiem?

Jā, tev banu uzlika cits admins. Kāpēc? Tāpēc, ka pirmā admina bans nebija gana iedarbīgs, lai tu vairs nenāktu(tā būtu rīkojies jebkurš). Ko dari tu? Ienāc un trobelējies forumā(citādi to nosaukt nevar).

Arī par mani cilvēki ir bļāvuši(bieži vien to iespaidoja cilvēku lasītprasmes problēmas(CHETOR un cheater ir mazliet līdzīgi)). Mani tas uzjautrina. Banojis mani neviens nav, bet es uzrakstītu sūdzību un gaidītu, ko teiks admini. Esu bijis admins, arī te. Zinu kā ir, kad uzliek banu šauboties vai nepamatoti. Nav patīkami, ja neatbild, bet foršie komentāri tev nepalīdzēs.

Edited by Jamaika
Link to comment
Share on other sites

Jā, tev banu uzlika cits admins. Kāpēc? Tāpēc, ka pirmā admina bans nebija gana iedarbīgs, lai tu vairs nenāktu(tā būtu rīkojies jebkurš). Ko dari tu? Ienāc un trobelējies forumā(citādi to nosaukt nevar).

un ko man dariit? pienjemt nepatiesu banu un kaa noziedzniekam speeleet taalaak ar fake niku?

kaapeec, lai es kaadu neaizskartu ar saviem postiem, ja vinji mani aizskar ar nepatiesiem baniem? es to daru gan pieklaajiibas robezhaas ;) atshkjiriibaa no taada varensox, kursh peec def kill saak uzreiz braukt par [].. uz vina jautaajumu vai [] man netraucee, es atbildeeju- nee.. vinja atbilde bija- kroplis.. ja nezini situaaciju, varbuut labaak neiejaucies?

shim topicam truukst atbildiigo adminu verdikta- ir unban vai nav

sentimentaala juutu aizskarshana ir bezjeedziigs spams

Link to comment
Share on other sites

apklustiet abi divi , it sevishkji tu svolo4 " lielais" . ibio..

ir cilveki, kas demo apskatiisies un izlems.. no ta ka tu te breeeksi kaa aizkauts kakjis tolka nebuus.. go chill..

par lielielm postiem un gariem un nesmukiem un visadi citadi neapmierinoshiem - warn +10 % & 7 dienu kuurorts

Link to comment
Share on other sites

Svolo4 tu tak esi auna piere, ko tu man piesujies? ja nemaki lasit, nejutos vainigs...

velreiz saku: es tevi banoju tapec ka pirmais centaas plikais un vinam nesanaaca, es vnk banoju apmeram ar domu (ip change), jo vinam vnk tas nez kapec nesanaca, domaju man sanaaks un velejos vinam palidzeet...!!!

ne es esmu tevi specojis ne iedzilinajies tavaa spelee un ne reizi neesu teicis ka tu 4iito, es vnk pateicu ka man nepatik kaa tu kusties, un ja kartigaak izlasiitu, tad saprastu ka ar to es nesaku ka tu 4itotu....

labak lai plikais paradas te un pasaka kas ko kaa... vins pirmais izdomaja trevi banot!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...