Jump to content
GIGN Forum

par sliktu adminu


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Ta es speleju un velos sudzeties par sliktu adminu wormonkulis es stagijaju 1v2 un no vina komandas Sanja 4iters vareja lekt 8 reizes aukstak neka normali un wormonkulis neko nedarija ja man butu admin tiesibas vismaz kick tiesibas es uzreiz vinu kick man ir iesniegums kur var klut par adminu tur ir raksts ka es velos tadas tiesibas cool2.giftongue.gif esmu ists spiegs gign serveri visu redzu.

Link to comment
Share on other sites

FreeLancer es tev galiigi un pilniigi piekriitu laugh.gif

SuperRembo tu taisies rakstiit pa katru siikumu? (Un vareetu buut vaina tevi nevis adminos)

1)Kad tevi lidinaaja tas saucas SLAP

2)Kad tu peekshnji nospraadi tas saucas SLAY

3)Kad tas dzheks lieca tik augstu tas saucas MATRIX MODE

P.S. Kur taadi rodas? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Da vinjs ir smagi kritis ar galvu uz leju!!!!! devil.gif Un vinjs vel saka kad vinjam ir 14 gadi sorry, bet peec vinja txt izskataas kaadi 8. smiliez.de_2428.gif vai arii dzheks tiko iznaacis no kaadas slimciias.

AA un jaa kas tev paliidzeeja pieregjistreeties forumaa? zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

blje ko juus var piepisties chalim??? nu lapi - lohs, aamurs, par CS neko nejeedz... bet taadeelj jau ir domaats forums lai noskaidrotu neskaidros jautaajumus un atrisinaatu probleemas, arii sho-to iemaaciitos... taa vietaa, lai paliidzeetu pamuljkjiitim, juus vinju elementaari nodirshat.. tas jums iedvesh krutuma sajuutu un labaaku pashapzinju??? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tev DuH piekriitu! es arii forumaa naaku daudzo kko jaunu uzzinaat, vai ko es nesaprotu. Piemeeram, es no foruma uzzinaaju kas ir echo round! Nesmejaas, bet es tieshaam nezinaaju kas tas ir! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

What ever, bet nu tagad zinu kas tas eco ir! Protams ir veel daudzas lietas kuras nezinu, bet taas neattiecas uz sho topicu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...