Jump to content
GIGN Forum

Monitor- Html Kods


Recommended Posts

nu bet to jau es redzeeju ,, bet tur naw raxtits kur jaabaazz tas sviestaa HTML kods nu...

wai patiesam newiens nezin ??!??!?

smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Atskiriba ko tu lieto...e107 vispar nav nekas nekur jabaz....nu ja tu nelieto e107 tad index.html ...nu pofig kr4 tur bus prieksa index...neatceros talak kas tur bija....aaa un ja kas...nevar vnk likt kur pagadaas...jo tad vins buus ne tur kur tu vinu gribi...ja tu pats nezini tad ari neliec neko, jo visu sa4akaresi!

Link to comment
Share on other sites

paldies ka izveidoji shito topiku 10cms.gif es tiko no taa linka ko iedevi uztaisiiju servera monitoru!!!taa zinkaa dari tur kur jaaieraxta savu ip visu saliec kaa vajag kad tev paraadaas tas kods tad nokopee vinju un ieej savaa webaa un iekopee vinju vvienkaarshi un viss kaut vai forumaa biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

PSC...Cik reizes saka...

Ja gribi lai tev jauzspiez uz linka un paradisies monitorings tad dari ka jau Rush teica

1. Uztaisi www mapee monitorings.php

2. ieliec linku uz monitorings.php

3. Uzspied uz linku un atveries servera monitors

Bet ja gribi lai radas malaa....

Neko nedari...

Saprot...tas nav izskaidrojams....

Tu varetu atsutit man visu savu www mapiiti un es tev varu sataisit....velak vinu dabutu atpakal!!!

Link to comment
Share on other sites

PSC...Cik reizes saka...

Ja gribi lai tev jauzspiez uz linka un paradisies monitorings tad dari ka jau Rush teica

1. Uztaisi www mapee monitorings.php

2. ieliec linku uz monitorings.php

3. Uzspied uz linku un atveries servera monitors

Bet ja gribi lai radas malaa....

Neko nedari...

Saprot...tas nav izskaidrojams....

Tu varetu atsutit man visu savu www mapiiti un es tev varu sataisit....velak vinu dabutu atpakal!!!

Vari iedot man savu skypes niku jo es nesaprotu kā viņu malā var ielikt ? smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...