Jump to content
GIGN Forum

Bans Reel Deel.


reel deel
 Share

Recommended Posts

BUILD 3651 SERVER (0 CRC)

Server # 3

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: sk8er

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: reel deel <3 ']['

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 10 minutem 5 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: wh. Vairak

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-10-20 --> weekly-cs.gign.lv-0810201503-de_dust.zip 5.2 MB 2008.10.20 15:03

Es precizu laiku nevaru pateikt tieshi, kad mani nobanoja de_dust laikaa, bet aptuveni, tad kad admins sk8er ienak serveri un sezh spectatoros! Paskatiet pashi ap manu rezultatu 14 ~ 16 killi.

Es gribu, lai citi admini ari apskatās sho demku, jo es nespeleju ar wh. Samera daudzi jau mani vairak vai mazak zin uz gign.lv un ir redzejushi ka es speleju.

:thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Skatījos tikai no brīža, kad skeiteris ienāca serverī. Vienā momentā tur gan nogļuko demo un nav redzamas pāris sekundes no tavas spēles, bet principā wh es tur tā rounda laikā, kad viņš tevi vispār varēja vērot [ja vien to iepriekš nedarīja ar feikniku or somethin'] neredzēju. Recoils gan tavam AK bija visnotaļ interesants, bet cik esmu tevi aiz gara laika vērojis, kad esmu bijis beigts, neko tādu serverī neesmu manījis. Laikam jānoskatās viss demo, ja ieraudzīšu vēl ko jaunu, noeditošos. :hrmmm:

EDIT* Tas par to recoilu laikam mani paģiru gļuki. :D Enīvei, noskatījos gandrīz visu tavu demo, wh neatradu, vien dažus skaistus TK [precīzāk vienu HS ar awp :) ] aiz neuzmanības pret radaru. Veiksmīgi.

PROEDIT* Par TK nebija jāattaisnojas, tas vismaz man kalpo kā viens no pierādījumiem, ka diezzin vai tur ir kaut kas wh-veidīgs, jo ar wh čaļi parasti savējos ar awp galvā neķer. ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...