Jump to content
GIGN Forum

Cau


Paffendorf
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: rayus

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: aaaa

BAN] Iemesls banam: bye bye american pie

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 1 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: bye bye american pie. Vairak info

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-12-22...330-de_nuke.zip

Edited by Paffendorf
Link to comment
Share on other sites

Kā, bļaģ, var teikt, ka tur nekā nav? Tur ir norecoil. Nu, teorētiski it kā varētu arī tādu līdzīgu mērķa kustību uztaisīt manuāli, bez nekādiem skriptiem un citām huiņām, bet tā kā nobanotais čels šeit nesaka:"Jā, es tur nedaudz tā dīvaini pakratīju mērķi, sanāca nedaudz līdzīgi kā ar norecoil, sorry džeki, tā vairs nedarīšu." , bet tā vietā izsaka apgalvojumu:"Nju nav tur nekas." , tad es esmu pilnīgi pārliecināts, ka šis čels ir idiots, un spēles laikā tika pielietots kāds norecoil skripts vai varbūt pat palaista kāda palīgprogramma.

Link to comment
Share on other sites

Ziniet ko es noskatiishos demku,tikai tapec ka tad ir Paffys forsh dzeks,kursh tadas mulkjibas savu muzhu nesastradatu,lai krushiitu ar no-recoil!Tas ka Paffijs medz akstities pats kratot merkji ir arii jau sen zinams,bet ok shas editoshu!

Bleee! man nelasa arii shaij demkai to protocolu :( Sorry nevareshu palidzet! Bet nu piedodiet man Paffijs nav tak tads CIRVIS lai ko tadu paveiktu,kaa ar norecoil zipinatos!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

+1 gudijam, nedomāju, ka paffs čītotu, vismaz pats, iespēja ir tikai, ka viņa superīgais brālis Lee atkal izcēlies.

kaads braalis, vinjsh tak pats speeleeja, to pieraada teksts "ar saviem 50 fps speeleeju kaa maaku"

identiska situaacija kad es kaadus divis gadus atpakalj nobanoju dzheku kuram bija norecoil, par mazu muuviku uztaisiiju kur skaidri dzerams norecoil, bet tik un taa vinjsh uzstaaja ka neesot spelejis ar paliigieriiceem, taakaa nezinu vai tur smadzene pieklibo un cilveeks neatceras ka ir chiitojis vai arii tieshaam ar kaut kaadiem scriptiem.

Edit: mans posts rox paartulkots angju valodaa :D

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

soory par offtopic

Tiem kas Demkas nevar palaist uz 48protocolu ar non steamu.

Ja jūs rakstat

viewdemo weekly-cs.gign.lv-0812221330-de_nuke.dem

WARNING! Server returned protocol version 48, not 47

Demo file completely loaded.

Demo file completely loaded.

Disconnected.

Demo playback sto

tad rakstat nevis viewdemo, bet gan playdemo

Edited by ^^^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...