Jump to content
GIGN Forum

Vag1na Ban


vag1na
 Share

Recommended Posts

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: blade

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: vag1na

BAN] Iemesls banam: wh2nuke

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 1 minutem 54 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: wh2nuke. Vairak info

karoče es jau iemestu demo bet es šaubījos kurā mapē tad man ir wh. pēc bana iemesla varētu būt ka de_nuke bet bans tika uzlikts nakošajā mapē. blade , ja pateiksi kur man wh tad ielikšu demo.

anyway nuke demo ->

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-10-01...810-de_nuke.zip

ja vajag demo mapē kurā nobanoja , pasakiet.

Link to comment
Share on other sites

es arī skatīšos, pēcāk editošu precīzus laikus un momentus!

pietēlot kaņešna mācēji labi :)

edt.

Demo ieteiktu skatīties ar wh, jo nu tad 100procentīgi ir pasakāms, kas un kā.

sākums - 12.00 sākās situācija ar awpešņiku, piesardzīgs jau nu Tu esi ļoti, bet ne gana! stāv gaida, skatās noteiktā punktā (kur arī atrodas mūsu awpešniks a.k.a PsY) tad muļķīgi notēlo, ka skaties uz otru pusi, lai gan patiesībā gāji puspagreizies uz to konteineri aiz kura stāvēja PsY, lai "pamanot bez wh" varētu ātri noreaģēt (šajā gadījumā ne pietiekami ātri) tūlīt turpināšu skatīties un te drukāt iekšā.

13.00 minūte, sākās raunds, čalis uzskrien/uzlec uz jumta iet tā kā uz trubas pusi, tad pēkšņi caur jumtu,klinti un kasti pamana ka CT skrien un uz viniem uzvelkot mērķi noreaģē, pēc tam uzmet HE

14.07 sekunde, braši skrien virsū, tad apstājās (iesēžās stūrī) jo caur sienai un jumtam pamanīja, ka tur ct sēž.

19.07 - viens no visspilgtākajiem momentiem, izgriežās ap sienu apstājās un redz pretinieku, gaida, kad izlīdīs un jau pirms vizuālā kontakta sāk bērt, nošauj, pēc tam ielien atpakaļ un skatās uz to ieeju, kur ir divi ct, smuki gaida un seko lidz vinu darbibai.

21.59 sekunde - sāk skriet, caur sienai ieruaga cilvēku ar awp, tad prasmīgi iemet granātu tieši viņam zem kājām, izskrien no būdas, atvāc vienu augšā, tad izskrien ārā un skatu fokosējis uz vietu, kur ir 3 ct, tad skrien un var koncentrējās uz vietu kur ārā nāks PsY ar awp.

23.07 sekunde praktiski nevar redzēt to čali vispār, taču vag1na ar skatu uz turieni jau leca uz trepēm no jumta, tomēr to čali atvāca visiem labi zināmā zvaigzne Kriksis! ^^

tad blade ieiet specos un pēkšņi viņš botojās uz nebēdu!!!

Kāds prieks tādu-nekādu spēli spēlēt ar wh? Tad jau labāk bez nekādu spēlē!

p.s. kā var nebūt kauns un pat šādos gadījumos, kad ir spēlējis ar wh, nakt un rakstīt sūdzības? Agrāk tā nebij.

Edited by Kriksis!
Link to comment
Share on other sites

gribētu dzirdēt domas no cilvēka kurš demo skatās bez wh. (jo skatoties ar wh , čītus var atrast visiem.) un no cilvēka kurš ir neitrāls nevis no cilvēka kurš noreportoja. visu cieņu bet ne no tevis Kriksi. Visi tie momenti ir apšaubāmi. un tam ka blade iegāja specos ar manu spēlēt prasmi nav nekāda sakara. Tad es vairāk čatoju nekā spēlēju. Kā tu pats redzēji ar Nikotin.

edit: WH + tēlošanu var piesastīt visiem , Pilnīgi visiem.

Edited by vag1na
Link to comment
Share on other sites

12. minūte, skatoties neko aizdomīgu neredzēju. Ka tur awp būs varēja izdomāt, jo iepriekš tur T nošāva.

13. minūte, jau aizdomīgāks moments, paskatās uz to pusi vēl ar pašu ekrāna malu. Itkā jau var norakstīt uz radaru, lai gan parasti jau neviens tik ātri neattopas, ka kāda puse nav piesegta.

14. minūte, izskatās, ka caur sienu lūr, jo citādāk nevarēja zināt, ka tur viņs ir.

19. minūte, man demka gļuko, vai viņš jau sāk šaut pirms Chucky ir iznācis?

21. minūte, neko traku nesaskatu, viss uz skaņu.

23. minūte, interesants man vairāk liekas moments rampā. Čalis tur vienu nošauj, bet tālāk aizskrien nepārbaudot abus stūrus vai kastes. Vienkārši skrien pēc nākamā fraga.

Mans rezumē - ļoti labi maskēts wh, lai gan neviena 100% momenta nav. Ceru, ka vēl kāds šo demo izskatīs. Jo vairāk viedokļu, jo labāk. Demo skatījos bez wh. Godīgi sakot viena no retajām reizēm, kad pētu kādu demo, varbūt redzu tikai to, ko gribu redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Un nākamos divus raundus ar pus ekrānu aizskatoties pat nepievērš uzmanību tai vietai, tikai tad, kad kāds parādās.

Naturāli virsū uz punktu kur pēc idejas ct's vajadzētu izlīst ārā.

Negļuko, izskrien, notupjās un gaida, tad sāk bērt uz punktu kur Chucky walko ārā.

Mērķi kā viņš tur? nepaskatās ne pa kreisi, ne palabi, skrien uz to uz punktu, kur redz ct caur sienu.

Tāda ir 80% viņa spēle.

lai gan neviena 100% momenta nav. Ceru, ka vēl kāds šo demo izskatīs. Jo vairāk viedokļu, jo labāk. Demo skatījos bez wh. Godīgi sakot viena no retajām reizēm, kad pētu kādu demo, varbūt redzu tikai to, ko gribu redzēt.

Par 100% ir ar chucky. tur skaņas nebij nekādas, viņš tupēja stūrī, tad walkoja ārā!

Un viņa lētās atmaskas un "tad jau visiem wh varētu piešūt" , piešuj man?!

Maskē uz visiem 100, un tādi ir dafiga mūsdienās, vairs nav tie kreisie, kas caur sienai lūr galvā, un skrienot šauj, tgd ir pieauguši un sapratuši savas kļūdas, katrs jau pa pāras reizēm izbanots un šitā te spēlē.

vag1na, kāpēc tā pel manu viedokli? Kur es esmu ieenterisēts? Neitrāls līdz matu galiņiem, vienkārši izskaudīšu tādus kadrus, kā Tu, lai būtu patīkama spēle. "Noreportēja"? Viss tieši tā arī bij un manā skatījumā bans ir 100procentīgi pamatots.

Un kas vēl šitā reizēm paspēlējās, es Tevi pieķeršu :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Kriksis kaut kāds jaunais, agresīvais čīteru ķērājs. Tas jau, protams, jauki, tikai cik pieredze liecina, bieži vien tiek apvainoti nevainīgi spēlētāji.

Noskatieties vēl kāds demku, ja man šodien sanāks laiks, es ar uzmetīšu aci.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...