Jump to content
GIGN Forum

16mind


2_lifes_left
 Share

Recommended Posts

Tā, kā šis ir spama topiks, tad es šeit arī ielikšu savu spamu. smile.gif

Tātad es vienkārši gribēju pareklamēt savu web lapu - http://16mind.sytes.net

Nekas dižs vēl nav. Vēlāk lapā būs vairāk pamācības ar photoshop, cimema 4d, 3d studio max utt.

Varat nerakstīt šeit atbildes, es nelasīšu. Varat slēgt šo topiku un pēc nedēļas izdzēst. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tā nav weblapa, tas ir forums. Un tā jau visi saka, ka vēlāk lapā būs tas un tas, bet pēc laika lapa jau ir pazudusi..

Zinu, ka tā notiek, bet ar šo tā nebūs. Zvēru pie sava CS. wink.gif

Līdz Ziemassvētkiem mēs nešām netaisamies mirst, pēctam jau skatīsie, ja būs biedri tad forums turpinās strādāt.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau forumā kuru ielka pirmajā postā ir minēts par photoshop tad drošvien arī zinat kur photoshop nokačāt.. Es jau google izmeklējos. Kā atrodu vienu linku par photoshop un meģinu tajā ieiet man uzreiz viss PC restartējas. smiliez.de_2477.gif Man tā ir uz daudziem webiem. Piemēra tad kad es mēģinu ieiet šajā linkā man arī uzreiz PC restartējas. Būtu pateicīgs ja iemestu kādu linku vai arī atsūtītu PM kur nokačāt photoshop.

P.S. Jautāju tiem kas zin par PC regulāro restartēšanos vai arī linku kur dabūt photoshop.

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Ja jau šajā topikā reiz pieminēts photoshop. Tad gribu uzzināt kur photoshop var nokačāt? Es jau google izmeklējos. Kā atrodu vienu linku par photoshop un meģinu tajā ieiet man uzreiz viss PC restartējas.  smiliez.de_2477.gif  Man tā ir uz daudziem webiem. Piemēra tad kad es mēģinu ieiet  šajā linkā man arī uzreiz PC restartējas. Why?

blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja jau forumā kuru ielka pirmajā postā ir minēts par photoshop tad drošvien arī zinat kur photoshop nokačāt.. Es jau google izmeklējos. Kā atrodu vienu linku par photoshop un meģinu tajā ieiet man uzreiz viss PC restartējas. smiliez.de_2477.gif Man tā ir uz daudziem webiem. Piemēra tad kad es mēģinu ieiet šajā linkā man arī uzreiz PC restartējas. Būtu pateicīgs ja iemestu kādu linku vai arī atsūtītu PM kur nokačāt photoshop.

P.S. Jautāju tiem kas zin par PC regulāro restartēšanos vai arī linku kur dabūt photoshop.

Adobe Photoshop CS2

http://moviem.netgames.lv/v1/download.php?view.57

DJ MUman, tu esi stulbs spameris! Derētu brīvlaiciņu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...