Jump to content
GIGN Forum

Klanu Majaslapas


mephisto
 Share

Recommended Posts

cau!

te varētu likt visas LV klanu mājaslapas, kuras zinat! jo vnk nesen mani izmeta no klana laugh.gif tapēc meklēju jaunu klanu. nu vnk iemetat linkus biggrin.gif

Stulba ideja smiliez.de_2428.gif

Un tie ,kuri piedavaja iet gatheri un meklet klanu ! 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slikta iedeja, ja tu nēsi labi pazīstams diezvai atradīsi normālu klanu.

Labāk skraidi pa kanāliem un bičo lai ņem uz test vai kautko tādu...

Mby biggrin.gif Bet nejau uzreiz neņem klanā tos kuri nav pazīstami. Vienmēr atrodas kāds klans kuriem vajag kādu memberu protams + test jau arī notiekas un tur arī apskatās kā spēlē un ja labi tad klanā tiec. Vismaz man agrāk, kad mani vel daudzi nezināja, rakstiju gatheraa un 25min laikā atradās klans kuriem vajag memberu.

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Mby biggrin.gif Bet nejau uzreiz neņem klanā tos kuri nav pazīstami. Vienmēr atrodas kāds klans kuriem vajag kādu memberu protams + test jau arī notiekas un tur arī apskatās kā spēlē un ja labi tad klanā tiec. Vismaz man agrāk, kad mani vel daudzi nezināja, rakstiju gatheraa un 25min laikā atradās klans kuriem vajag memberu.

normālu klanu.

Link to comment
Share on other sites

Mby biggrin.gif Bet nejau uzreiz neņem klanā tos kuri nav pazīstami. Vienmēr atrodas kāds klans kuriem vajag kādu memberu protams + test jau arī notiekas un tur arī apskatās kā spēlē un ja labi tad klanā tiec. Vismaz man agrāk, kad mani vel daudzi nezināja, rakstiju gatheraa un 25min laikā atradās klans kuriem vajag memberu.

Es tevi tagad veel nezinu 31.gif

Link to comment
Share on other sites

tagad tjipo tu baigi zinaamais? smiliez.de_2524.gif

Nu nepārāk. Vienkārši toreiz kad biju sīks & nebija klana tad arī gatherā rakstīju, bet tagad neesmu kadu 1 gadu rakstījis un nerakstisu. 1. man pagaidam klanu nevaig 2. gatherā nevar atrast labus klanus ar sakarīgiem memberiem, cw serveri un ventrillo. m3phi5t0 ieteicu gatheru jo viņs meklē klanu nu tad lai tur arī meklē un atrod (kādu medium skilled) klanu bez cw servera u.t.t. Jo gatherā ļoti labu klanu rakstot need team NEATRĪSI. Tikai kā jau teicu medium skilled klanu kuri nav online bez cw servera vai vēl sazin kā biggrin.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Jo gatherā ļoti labu klanu rakstot need team NEATRĪSI

protams ja vien tu neesi who me un no disciples aizejot tevi panem eclipse.... taks padoma ar galvu ka rodas labi tiimi? nedomaju ka nokrit no gaisa. esmu parliecinats ka ja tas mefisto vaikavinutur uzrakstitu need team un vinam kads pieteiktos vins pec nospeleta gada butu spejigs vinnet 60% lv komandas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...