Jump to content
GIGN Forum

Web`els


TheSnaKy
 Share

Recommended Posts

OMG nu atvaljinaajumaa shitaadus n00bus laist vajag, zb jau shitie topiki "luudzu pasakiet kaada ir mana web lapa kuru es nokachaaju no neta un ierakstiju jaunumu, kaa arii themei nomainiju logo ieksh painta un tagad tas ir mans dizajnZ, vel es notepadaa nomainiju paaris tagus un takstho tas kods ir mans, aa un vispaar esmu baigais hax0rz"...

btw lapai ir jaanomaina enkodings, kas tas ir un kaa nomainiit ej un meklee pats, nepietiek, jau, ka nokopee gatavu webu, vel gribi, lai pasniedz tev te visu prieskhaa kaa uz paplaates...

Link to comment
Share on other sites

NU ČISTA pats taisija.

edit for DA sarkanzābaciņš - nē tu kļūdies mīlīt. Viņš taču teica, ka taisija PATS ar Notepad2. Viņš taču nav vainīgs ka sanāk 100% tāds pats kā kā fusion. evil6.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

OMG ROFL!!! worm vinju webaa ir tava personigaa bilde, kaa arii dareka un samuraya 4.gif LOOOOL

http://62.63.189.113:1337/GIGN+Team+pictures/

Kr4 tas nau fusions! es kadas 3h njemos lai pieliktu bildi normaali + to Sub-header vai ka tur vinjsh saucaas...un tas nau fusions..

P.S Tās bildes nau manas mana ip ir http://62.63.187.139/pac/ ... un ta IP nau mana... man draugs liek visu iekšā...ta nau mana zona tongue.gif vnk pieliku linku 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Kr4 tas nau fusions! es kadas 3h njemos lai pieliktu bildi normaali + to Sub-header vai ka tur vinjsh saucaas...un tas nau fusions..

P.S Tās bildes nau manas mana ip ir http://62.63.187.139/pac/ ... un ta IP nau mana... man draugs liek visu iekšā...ta nau mana zona tongue.gif vnk pieliku linku 4.gif

LOL 3 stundas ? biggrin.gif OMG tas ir tas pats csarmija webs, tikai panjemts kautkaadaa frontpeidzhaa vai hvz kaadaa vel editoraa un editots, par HTML kodu tu vispaar nenojaut neko, jo lapas html kods beidzaas lapas viduu! WOW! tad jau tieshaam buutu labaak fussion uzlicis un tev vismaz tur viss straadaatu(linki) nevis prosta panjeemis nokopeejis html lapu! veciit tu esi nepaarspeejams! amen!

p.s. man arii skauzh sad.gif vnk super webs, es juutu, ka apmekleetiiba paarsniegts tvnet.lv sad.gif kaut es taa maaceetu PROGRAMMEET... ahh..

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

LOL 3 stundas ? biggrin.gif OMG tas ir tas pats csarmija webs, tikai panjemts kautkaadaa frontpeidzhaa vai hvz kaadaa vel editoraa un editots, par HTML kodu tu vispaar nenojaut neko, jo lapas html kods beidzaas lapas viduu! WOW! tad jau tieshaam buutu labaak fussion uzlicis un tev vismaz tur viss straadaatu(linki) nevis prosta panjeemis nokopeejis html lapu! veciit tu esi nepaarspeejams! amen!

p.s. man arii skauzh sad.gif vnk super webs, es juutu, ka apmekleetiiba paarsniegts tvnet.lv sad.gif kaut es taa maaceetu PROGRAMMEET... ahh..

ej tach suuka savu Zaabaku, vai Boti hvz...

CLOSE PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

tas nau kopeets.. lol vnk atveru kkadu php progu.. un tur ir Kodi.. vnk viss pareizi jasaliek ko es nemaaku jasna?

Edited by TheSnaKy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...