Jump to content
GIGN Forum

Nu gan biki piegriezaas !


dEus
 Share

Recommended Posts

Bija tada lieta ka serverii tas butu cs.gign.lv ienaaca staffa [admins] un saka IZMANTOT savas tiesiibas ka vien ienaaca prata ! Nedaudz paskaidroshu-Ir tada lieta ka knife mode nu re vinja uzliek knife mode un tad nu visi skrien ar naziem virsuu un graistaas un kad pati staffa ierauga pretinieku tad atri uzliek all guns allowed un aidaaaa HEADSHOT! Un visu laiku mainijas no naziem un guniem un tas jau ir par traku domaju ka visi kas tur taja bridi speleja man piekritis[iznjemot staffu]! Ja kadam ir veleshanaas varu iedot iechekot demku [atrast mani var in da mirc #gign or #lms.cs] kur to visu var ljoti labi redzeet ! Tagad es domaju ka daudziem buus mainiijushies uzskati par GIGN adminiem delj 1 admina ! Man pasham personiigi pret citiem nekla nav ! smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest crazed

[/b]Tev bija taisniiba, es ar speeleju GIGN admins stuff panem uzliek de_dust2, pec 2min fy+icwwrodl, un veel peec tam de+discouner, tas vis notika 10 min laikaa... man tas liekas pa daudz, un tad vel discounteraa, vin panem uzliek kni mode un kad ierauga pretinieku uzliek all guns, nezinaaju ka GIGN dod amina tiesiibas Frageriem smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

[/b]Tev bija taisniiba, es ar speeleju GIGN admins stuff panem uzliek de_dust2, pec 2min fy+icwwrodl, un veel peec tam de+discouner, tas vis notika 10 min laikaa... man tas liekas pa daudz, un tad vel discounteraa, vin panem uzliek kni mode un kad ierauga pretinieku uzliek all guns, nezinaaju ka GIGN dod amina tiesiibas Frageriem smiliez.de_2538.gif

hehe admins stuff smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

...admins smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

panem uzliek de_dust2, pec 2min fy+icwwrodl, un veel peec tam de+discouner

Vai kaads ir maz ir speeleejis taadu karti, kaa fy+icwwrodl(manupraat taada nav piejama gign cs serverii!!) vai piemeeram shito - de+discouner?????Vai varbuut es vieniigais esmu taads atpalicis?????

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

P.S.zZzZZ nez vai cs_disounter un fy_iceworld buus iznjemtas no votemap???, vai varbuut vinju vietaa ir

de+discouner
un
fy+icwwrodl
?????

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Labi teikts blody. Mē rēc vēderu saķēris. laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...