Jump to content
GIGN Forum

Radler Normaals Esi ?


devon112
 Share

Recommended Posts

nu jaa....nesaprotu nafigam radleram vispaar kkas bija jaasaka? nevareeji vienk pakluseet? omg nu vinsh paargaaja pie vinneetaaju komandas and we are all doom'd! blin, taa ir shitaina speele! man buut pie kaajas, lai tak vinsh iet un frago, ja jau cilveekam taa patiik! bet nu ok....adminam vienmeer, nu ok varbuut ne vienmeer, bet paarsvaraa buus taisniiba!

Link to comment
Share on other sites

Bans bez pamata uzskatu,max vareji GAG vai KICK par lamashanos,bet nu 14h nau jau vesela muzhiba...Jo ja es mainu TEAM,tad tas nenozime ka mans ir MIZALA,varbut man vnk. izbesija buut Terors?!Un nejau visus tu atljausies slayot vai banot,ja kads mainis tikai TEAm,laikam tikai pret tiem,kuriem nava aizmugure... evilmad.gif Godigi sakot,pie kājas...bet nu miljvardinju delj,nevajadzetu gana speletajus BANOT....

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, ko jūs vēl te strīdaties, radleram bij spēja un viņš to izdarīja, tas banotais pidiņš (bļin, visus postus lasot aizmirsu niku), norāvās atbilstoši... lieta beigta... galu galā, ja man nepatiktu admini, atieksme, vai kas cits, bļin ej uz citiem serveriem, rodas jautājums, kapēc šie dunduki nāk te sūdzēties, nevis iet uz citiem serveriem...varu derēt 50% teiks man TE patīk, 30% šis ir labākais servers un pārējie nemaz neizlasīs manu postu, tātad padomājiet, vai tik šie pretīgie admini nav padarījuši šo serveri tik patīkamu, šitam pidiņam varu pateikt tik vienu UZskati ka bans nepatēmu...ej meklē citu serveri, jo tevi tagad ienīdīs visi admini +/-, negribi iet kautkur citur, turi muti un ej spēlē tālāk...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...