Jump to content
GIGN Forum

Radler Normaals Esi ?


devon112
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: radler

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: devOn^

BAN] Iemesls banam: loh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 14 stundam 48 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: TEV IR BANS. Iemesls: loh. Vairak info konsolee

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: loh.

Ljoti forshi ne ??? Cieniijamais radlers bez nekaada iemesla mani nosauca par miizeli.... protams ka es vinjam atbildeeju ar vaardiem "ej dirst",,, "salaga",,,, un taalak sekoja tas ko juus pirms shiis rindkopas redzeejaat....MAn tieshaam prieks par taadiem adminiem cs.gign.lv smiliez.de_2538.gif

Edited by devon112
Link to comment
Share on other sites

devonam de_piranesi mapee bishki veicaas.kaa teroru tiims saaka zaudet shis paargaaja pie ct. pateicu vinjam miizelis (neuzskatu ka dariju to nepiemeeroti) peec tam vinjsh saaka dirsties:)

besi vienkarshi tadi speletaji kuri tikai fragiem vien pakalj skriada nepartraukti mainot komandas ka tikai nedabutu kaadu naavi vairaak.atceros sen sen bija tada diskusija ka taadus vajag slajot visu laiku:) nu pec manam domam bans par lamaashanos tev ir piemeerots..nezinu ko domaa citi?

par tiimmainishanu es tevi turpmaak slejoshu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

radler radler radler ..... pirmkaart !! vareeji pamatot savu teikto kaa piemeeram "miizelis ka maini team " ... vai kaa tamliidziigi ... otrkaart !!!! es mainu team laiietu pie tiem kuri zaudee !!!! .. un nah vsp kaut kaads slaps >>??? ... taa ir vnk speele!! .. un katrs speele kaa maak un grib ... [nenjemot veeraa chiiitoshanu un spamu]

Link to comment
Share on other sites

nu es nez, es par lamāšanos, ja tas nav trīsstāvīgo vārdu gadījums uzlieku gag that's all. Bet nu ja tu viņu pats apvaino (piemēroti vai nē ir diezgan grūti pateikt jo vīņš jau šo situāciju redz pavisam savādāk) un tad ir tikai loģiski, ka katrs 13 gadīks pipļuks dos pretim. Nu adminam protams ir taisnība arī šajā gadījumā, bet es personīgi nebūtu banojis.

Link to comment
Share on other sites

a btw ir kkadi noteikumi par teamu mainiishanu, ka to nedriikst dariit? cik atceros, tad dareks vienmeer liida pie uzvareetaaju komandas un nevaaji fragoja, vinju kkaa nekas neviens neslejoja vai kaa citaadi apceela. taatad par cik devona jaunskungs nav plashi paziistams gign publikai, tad vinjam par paarieshanu pretinieku komandaa pienaaks slejs, vispaar interesanti!

radlers, man tev viens jautaajiens - ja, piemeeram, macho vai kaads cits gign komuunaa labi zinaams speeleetaajs paarietu pie uzvareetaju komandas fragot, vai tu arii uzdroshinaatos likt sleju? smile.gif zilos adminus nevar noslejot, bet ja nu tomeer vareetu..

parshiva sanaak, taa teikt netaisniigi..

Link to comment
Share on other sites

radler radler radler ..... pirmkaart !! vareeji pamatot savu teikto kaa piemeeram "miizelis ka maini team " ... vai kaa tamliidziigi ... otrkaart !!!! es mainu team laiietu pie tiem kuri zaudee !!!! .. un nah vsp kaut kaads slaps >>??? ... taa ir vnk speele!! .. un katrs speele kaa maak un grib ... [nenjemot veeraa chiiitoshanu un spamu]

Kaa gribi un maaki vari speeleties sava udens atrakciju parkaa, te ir savi noteikumi, un nuu biji tu miizelis, man ar taa gribeejaas pateikt, bet kaut kaa piemirsaas....

So be cool, relax take some coffe, have some sleep and come back smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es parasti nevienu par lamashanos nebanoju...lieku vai nu gag vai kick vai llamu(tas ir mans miiljakais) gadijumos kad speletajs to dara paarspiileeti vai atkaartoti.bet shinii gadiijumaa vienkaarshi izbesija tas ka skraida pakalj fragiem jamaina obligati komanda lai tikai tiktu pie stiprakiem nu vienkarshi besii taadi speeltaji un pec tam kad nosaucu vinju par miizeli kas nu vai tad ir tik shausmigi traki ?? itseviskji piemeeroti jo vinjsh parskreja pie stiprakiem kaapeec jaasaak lamaties? dirst kaut ko preti? butu labak paklusejis...

Link to comment
Share on other sites

a btw ir kkadi noteikumi par teamu mainiishanu, ka to nedriikst dariit? cik atceros, tad dareks vienmeer liida pie uzvareetaaju komandas un nevaaji fragoja, vinju kkaa nekas neviens neslejoja vai kaa citaadi apceela. taatad par cik devona jaunskungs nav plashi paziistams gign publikai, tad vinjam par paarieshanu pretinieku komandaa pienaaks slejs, vispaar interesanti!

radlers, man tev viens jautaajiens - ja, piemeeram, macho vai kaads cits gign komuunaa labi zinaams speeleetaajs paarietu pie uzvareetaju komandas fragot, vai tu arii uzdroshinaatos likt sleju? smile.gif zilos adminus nevar noslejot, bet ja nu tomeer vareetu..

parshiva sanaak, taa teikt netaisniigi..

slow hands var arii buut ka taa diskusija bija pirms taviem laikiem.agrak pirms shita auto team nu taas paarmeshanas nez ka sauc:) nepartraukti visi speletaji liida pie komandam kas vineeja.

tad es pajautaju ko darit ar speletajiem kuri taa dara un macho atbilde bija taadus viss labak slejot lai pabojaajaas stati:)

slowhands un ko tu daritu ja worms vai macho chitotu?banotu?lol

atceros vakar piemeram bloodlords de_nuke tika no ct pie teroriem parmests jo terori kaa jau biezhi nukee zaudee. bloodlords paartinaas atpakalj pie ct.es vinju nosaucu par miizeli un kaa iemeslu vinjsh mineeja to ka terori ir botiski lohi kuri nemak spelet un ar tadiemvinjsh netaisas spelet:)

nu bez tam adminiem nevaidzeetu savaa starpaa likt kikus slejus banus utt...to vajag risinaat forumaa.(arii kaut kur sheit lasiju biggrin.gif)

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Speeleetaaja briiva izveele zem kaada karoga speeleet. Man piemeeram ir pilniigi vienalga kura komanda uzvar vai zaudee, es eju pa T galvenokaart, un ir mapes kur man vienalga kaada komanda. Tai paarmukshanai, manupraat, nav absoluuti nekaadas noziimes.

Un vispaar tikko komandaa saak liedeeties kaads teamplay, taa to izjauc PTB, takaa paarieshana uz citu komandu nav uzmaniibas veerts pasaakums kopumaa.

P.S. Shoreiz taa bija neattaisnojama provokaacija no admina puses. Proms', rupjiibas nav attaisnojamas NEKAD, respektiivi gag/llama/ban jau ir admina soda izveele, peecaak spriediis par izveeleetaa soda barguma atbilstiibu.

Edited by Hardcore
Link to comment
Share on other sites

no comment !!! ............. radler panjem paprasi tam kursh skataas HLT spy lai iedod tev izgrieztu momentu no taa kaa es mainiiju team ..... man gan naak praataa jau ieprieksh mineetajaa mapee mani paarmeta no T uz CT .. un peec tam paargaaju no CT uz T ..... ja maaki skaitiit tad izskaiti cik mezhoniigi daudz reizes es paargaaju =[

P.S

atziistu ka nebij labi lamaaties ,, bet nu ja man taa patieca bez iemesla nevareeju notureeties ...=/

Edited by devon112
Link to comment
Share on other sites

piekrītu hardcore, tikai man labāk tīk CT! kaut gan labāk patīk ak nekā emka, bet nu tomer!

var jau būt ka radleram nebija īsti veiksmīgs garīgais priekš devona... bet nu lamāties un dirst virsū adminiem takā nevajadzētu! sods iespējams ir pa bargu... pats ar bargiem sodiem esmu aizrāvies tikai tapēc, ka pirms tam kāds ir nokaitinājis, bet nu tas ir jaizlemj radleram...

Link to comment
Share on other sites

devon tad, kad tu saaksi atklaat savu patieso butibu un saaksi akceptet to, ko jau tu dari eniivei (parej uz stipraku komandu) tad arii uz teicienu "miizala" tu pasmaidiisi nevis blausi pretim vel pie tam ar tadiem vardiem, bet ja jau tev taa aizkjeera tas vaards ko radlers pateica, tad jau pats sirds dzilumos nevari ar sevi tikt galaa ... ar to kas esi !!! es nesaku, ka tur ir kas slikts, cilveki ir dazadi !

mans viedoklis ir subjektivs, nebiju klaat un vispar tevi nereizi neesmu redzejis, skatijos tikai uz citu rakstiito un tevis rakstiito!

starp citu sakat skatities kompromisa virzienaa nevis skrienat ar galvu sienaa lai pieraditu, ka kadam no jums ir taisniiba !

radlers varetu akcepteet to, ka netika galaa ar savu nosodiijumu un devons varetu atziit, ka pargaja uz stipraaku komandu (kaadu meerkju vadits- nevienam jau nezinat, ko tu domaa...) !!!

Un devon saproti to, ka ja esi zaudeetaajos un pariesi pie stipraakiem, tad vienmer ari paliksi zaudeetaajs !!!

Link to comment
Share on other sites

nestaasti man ka nepaargaaji.pats zinu ka automatiski ik pa laikam speletaji tiek parmesti.bet raunda viduu skatos pekshnji tu vairs neesi pie teroriem bet pie ct.raunda vidu neviens netiek parmersts.

bez tam pedeja laika baigi daudz speletaji paradijushies kuriem ljooti patik lamaties ar krievu vai dazhiem smile.gif latvieshu lamu vaardiem..... biezhi vien tiek uzlikts gags speletajs uztaisa reconnect un lamajas talak vai arii turpina to darit citreiz...

peec taa kaada bija tava reakcija uz to manu "miizelis" domaju ka tu piederi pie shitaada tipa veciishiem.ceru ka bans lika tev kaut nedaudz mainiit savu atieksmi pret citiem...eju nonjemt banu:)

ps anfisa sux kaa shitaa var braalim muguraa dunci durt? neenenee viss 1 mio naudu parada man tagad

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...