Jump to content
GIGN Forum

nu iegribeejaas man ar paris tiesiibinjas...


r&r
 Share

Recommended Posts

Ko lai tadu saka , iegribeejaas man ar but adminam" rolleyes.gif ... naivi , vai ne? bet ko lai dara , taa nu ir ,vienkarshi "iegribeejaas" un domaju ka gan jau varetu buut labs admins...

tatad mani sauc roberts , man ir 15 gadi , dzivoju riiga , maacos ziemeljvalstu ghimnaazijaa ,blablablabla... kam gan tas interesee?! blink.gif

kapec es gribetu but admins? vajag ta4u kadu nopietnu iemeslu izgudrot...

nu labi gribu buut admins , jo vienkarshi gribas rolleyes.gif , jo domaju ka butu labs admins , jo (cik tas skan arii dzirdeets) ir brizhi kad adminu nav un kad nodereetu ljoti, gribas piedereeties pie lielaa jautraa gigna adminu pulka.

ko gan iegutu juus , ja es butu admins? Ja dabushu admintiesiibas , busiet izdariijushi labu darbinju un padariijushi vienu cilveecinju laimiigaaku smile.gif , iegusiet labu (cerams) un jautru , jaunu adminu.

hm un ta starp citu , nu gignaa nespeleju iipashi ilgi , bet no ta laika , kad iegaju gign ieksha , gandriz katru dienu vairakas stundas speleju gignaa , tapec gan jau varesiet pashi spriest vai esmu pelnijis/nepelnijis admin tiesiibas. Speleju cs manuprat diezgan normali (4tus member btw , bet te jau par to visiem po...).

ta starp citu , admins , ja godiigi , nekad neesmu nekada serverii bijis , bet vienmer tak ir pirma reize lai saktu...

hm , pastastishi gan vispar vairak par mani , nu teiksim nevis par to kas esmu iistaja dziive , bet par to kas esmu internetaa rolleyes.gif

mans niks ir r&r , un varat neprasiit ko tas noziimee, jo skaidru izskaidrojumu nevaru atbildeet , nu bija jau tads izskaidrojums , bet tas tagad ir galigi nevieta , vienkasrhi niku esmu atstajis ta , jo mani ar sho niku paziist daudzi. cs speleju jau ilgi, hm vai tik varetu but ka jau 4 gadus , laikam jaa. agrak biju nabaga botiks wink.gif , kursh pirmo reiziiti speleja kaadu shooteriiti un izbaudiija buut pedeja vietaa statos ar shotu 0-15 (varbut vaina arii pie taa bija mans "jaukais" pings... tas ir ap 400... agrak likaas jo lielaaks pings jo labaaks smiliez.de_2428.gif , nu bet tad es biju vel mazs un naivs)... nu taads es biju agrak, hm nickus neesmu iisti mainiijis , tik ir bijis kads nick ljoti sen , nu tas tak ir pilnigi vienalga laikam... lielako laiku kad esmu spelejis cs , esmu pavadijis serveriitii cs.dtcom.lv , bet tagad kaut kaadi sanak ka tur pareti iegriezhos , jo gign = more fun...

nu shis buutu mans pieteikums , sen jau gribejas uzrakstiit , tik domaju ka tagad mani paziist labak un zin kas tas taads par zveeru r&r blink.gif

atcerieties , tas ir tikai meeghinaajums , daljeeji tiiras intereses peec , bet ne jau tikai smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kewl.. smile.gif .. prieceeja smaidinji visa posta garumaa... kas deva iespeju neaizmigt (No offence r&r).. man jau nekas pretii nebutu ka vinjs kluutu par adminu... bet vai to vaig? nez .. kadreiz sgubo uvazhajemiji lielie admini varetu arii ielikt saraxtu un galvenais skaitu cik tie admini vispar ir uz servera.. a to vinji manuprat naak un naak klaat a nost nekadi neiet.. tongue.gif

P.S ja kas.. visiem noveelu laimigu jauno gadu. tiem kam jau nesmu to novelejis.. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

es nedomaaju ka tev vareetu iedot tiesiibas jo tagad neesmu redzeejis ka kaads kluutu veel par adminu. Viniem jau pie kaajas viniem tas tik lieks darbs tevi tur registreet pie adminiem un visas tiesiigas uzstaatiid. es domaa ka viniem tas pie kaajas . Es jau arii esmu gribeejis tiesiibas bet man pateica ka viniem pie kaajas.

Link to comment
Share on other sites

pilniigu un galiigi atbalstu tiesiibo doshanu shim paraziitam laugh.gif (jox btw) Vinju tuvaak vareetu paziit fya exm un domaaju ka nepateiktu nevienu sliktu vaardu par vinju ... Vispaar nav taac kaa es kas dirshas blink.gif Un vispaar ljoti sakariigs cilveecinsh .. Zinu ka man nau nekaada te dalja un tiesiibas nevareetu iedot , bet ja to vareetu 100% izdariitu un tas buutu taa veerts !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...