Jump to content
GIGN Forum

Media Player 11


ecstasy
 Share

Recommended Posts

taatad shodien sagribeejaas kautko jaunu un novilku Windows Media Player 11, ahujennais skins, jaunas fiichas utt. Karo4e uzinstaleeju, a bljat ko shis izdara - vajagot aiziet uz microsoft lapu un paarbaudiit vai man Windows ir licenceets, NU PROTAMS KA NAV, kuram gan ir? biggrin.gif, hunja domaaju, novelku kaut kaadu hackoto versiju no DC++ ar mazaaku faila izmeeru, nu ok uzinstaleeju to, tikai kad laizhu MediaPlayer, tad paaraadaas uzraxts - Wmp has a version 11.03454657kautkas, but was expected 10.03214kautkas, bljat nu ir dirsaa un vinsh neljauj palaist to suuda player un piedaavaa iet veelreiz uz microsoft lapu, un vilkt pa jaunu no turienes, kas man neder PROTAMS, taatad kaa es varu dabuut atpakalj veco labo Wmp 10 ??? instaleet neljauj, jo newer version has been detected, uninstall arii nevar, galimaks kaut kaads, system restore arii neliidz, jo ljauj atgriezties tikai liidz tam briidim kad liek jau iet uz to suuda Billa Geitsa maajaslapu .... aaaaaaaaa HELP !!!

Link to comment
Share on other sites

Nepatīk, ka iet caur netu kaut ko pārbaudīt? Ar firewallu nogriez tīklu.

Man pēc pēdējā format c vispār ir tikai VLC priekš video un WinAmp priekš audio, un QuickTime priekš atlikušās daļas, ko iepriekšējie never. Un vairāk neko i nevajag.

A WMP vispār ir samērā bremzīgs un vispār nekam neder.

Link to comment
Share on other sites

Nepatīk, ka iet caur netu kaut ko pārbaudīt? Ar firewallu nogriez tīklu.

Man pēc pēdējā format c vispār ir tikai VLC priekš video un WinAmp priekš audio, un QuickTime priekš atlikušās daļas, ko iepriekšējie never. Un vairāk neko i nevajag.

A WMP vispār ir samērā bremzīgs un vispār nekam neder.

Yeah, arī man kombinācija.

Link to comment
Share on other sites

kaa es varu dabuut atpakalj veco labo Wmp 10 ???

peec shitaa ko teikshu tev varbuut uzinstaleesies 9., bet uz 10. peec tam buus viegli tikt.

start->settings->control panel->Add or Remove Programs->Add/Remove windows components iznjem ķeksi no Windows Media Player spied next tad kaut ko tur atinstalees un dari veelreiz to pashu, bet tagat ieliec ķeksi pie Windows Media Player un spied next biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm, negribējās bliezt augšā jaunu topiku, bet man te problēma ar winampu. Vislaik kā ieslēdzu, palaižu kādu dziesmu, nokarās. Dažreiz nokarās tad, kad uzspiežu uz winamp ikonas apakšējā toolbaraa, vai arī pārslēdzu dziesmas. Met Send/Don't send errorus. Bija kautkāds pavecāks winamps, uzinstalēju jaunāko, nekas nemainās confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...