Jump to content
GIGN Forum

Palīgā!


allworth
 Share

Recommended Posts

ko tu tur iisti spaidiiji - telefonu vai meichu?

Es jau rakstot zināju, ka kāds to paprasīs.

wormam taisnība. Tas pats N70 jāatzīst ka ir lēns, bet negļuko nekas gan. Nav jau ūber bremze, bet IR. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

k750i pats kādu brīdi lietoju iepirku vel 1gb atmiņas karti un bija mp3 spēlmanis ar LABu kvalitāti ! + domaju ka k800i noteikti ir Lv valoda jo tas ir jaunāks modelis par 750to un tam bija lv valodas atbalsts ! + kamera tam 750i tiesam bija laba ko nevaretu teikt par nokias n serijas telefoniem tiem salidzinajuma ar SE kamera suuukaa (nu labi sakot ar n90 varbuut nee)

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi norm telefono ar lielu atmiņu.Tad ieej www.tele2.lv un tur ir viena forša nokia ar 4 Gb atmiņu!Man pašam patīk!

Ja man ari un man prieks ka tev patik ! Vispirms izlasi cenas starpibu start 180~300 Ls un tas telefons noteikt maksa vairak par 500 Ls ! aptuveni saku ! Pec sony eriksonu vai Samsungu! TIe ir labi SAMSUNGIEM LABAK PHTOKAMERAS!

D600

Link to comment
Share on other sites

fishka sekojosha: ipodam pierubii klaat taadu speciaalu radio transmiteri, savukaart, mashiinas magjii uzliec radio attieciigo frekvenci un pa mashiinas magji skan ipods..

cik zinu, vismaz Kenwood automagnetolaam var nopirkt tadu vadu, ja nemaldos kkur 15 ls maksaa kuram gala ir tads stepselis ka austinjam, iespraud vadu uzliec magjim AUX, un bombii jebkuru plejeri klaat smile.gif sencim taa ir parasti taa daru

Link to comment
Share on other sites

A tu gribi mobīlo telefonu ar pieslegumu vai bez?

Pieslēgums jau man ir, vajag tikai jaunu aparātu. smile.gif

es nezinu , man pasham bija nokia 6230i .. un biju apmierinaats .. + vel atminjas karte uz 46mb ... tagad vinsh maksaa kautkur .. nu 200 sotaki jauns ... man patik!

Tas ir biki pa dārgu... cool2.gif 200 sotaki, cik noprotu ir 20 000. Mamma Mia.

Link to comment
Share on other sites

Man siemens S75 , bluetooth ir, mp3 ir, atmiņas kartte nāk līzi 128MB, fočiks 1.3MPix ir, , itkā nebremzē, Opera mini arī iet(caur pakaļu tas viss ir, bet ja kautkas ilgi jāgaida var webu browsēt), uzzvanīt arī var dry.gif . Man bijušas visas siemens S sērijas sākot no S35, varbut nav pats ērtākais telefons, bet cenas un funkcionalitātes attiecība ir laba. Laikam gan cenas kategorijā neietilpst S75 varētu būt zem 180Ls. XD.gif Ak jā rādžiņa gan nav.

Link to comment
Share on other sites

Pieslēgums jau man ir, vajag tikai jaunu aparātu. smile.gif

Tas ir biki pa dārgu... cool2.gif 200 sotaki, cik noprotu ir 20 000. Mamma Mia.

biggrin.gif nezinaju ka telefons 20 000 maksa vins noteikt domaja 200 Ls 6230i nepatik man tur mazz atmina prieks manis !

Link to comment
Share on other sites

Man nedaudz gļuko k700i džojstiks, bet bača tur labi wink.gif

P.S. Traffic, resni, strupi pirksteļi, ka pogas pa mazu?

nea, bet tā pat īsziņam pagrūti raxtīt un arī tāpēc, ka pogas ir slidenas. Labāk patīk, ka ir vismaz kāda gumijas kārtiņa. kr4 paldies 2.v_o sry ja nepareizi uzraxtiju.

Link to comment
Share on other sites

zīmaņi nekad nav patikuši, šī nepatika padziļinājās pēc iepriekšējā telefona iegādes..

patlaban vazājos ar SE k700i un esmu apmierināts kā noonanējies lācis. pa 4 mēnešiem norunājis ap 45h, par bateriju nesūdzos + lādējas ātri. kameru patestēju, nekas īpašs, bet imo, kamera telefonā nav vajadzīga. radio ir, mp3 ir, pietrūkst fīčas atmiņas karti piebāzt. lai gan man pietiek ar savu antīko aipodu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...