Jump to content
GIGN Forum

Bikl 13 Gadiigais Talants


Guest H!vemind
 Share

Recommended Posts

Guest H!vemind

karo4 pirmais moments kas man nepatika bija tad, kad es staavu b spota un kastes un bikls uzreiz izskrien un noshauj , reali tur neviens pat nemet aci , ja vakar cw laikaa mieriigi -4 uztaisiiju , domaaju ka buus taapaatas, ne ba baks un es i beigts

es banoju peec otra momenta kas man nepatika , es nomiru un man paraadiijas free look, skatos bikl a2 shauj pa kasti un tik preciizi shauj ar emku :/ pieteelo un dazhas patronas uz citu kastes pushi shauj , bet ar eagle viss bija skaidrs

DEMO PEEC SHIS KARTES IEMETIISHU-http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0608301316-de_dust2.zip

DEMO

Edited by DeMoN
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest H!vemind
miklais, tikai ne tu (neeeeeeeee..) uz sho zeenu liku ceriibas, vinsh veel gribeeja pieteikties muusu komandaa (esmu sashauts)..

P.S. atbraukshu majaas no worka mozh noskatiishos demku!

novilku tagad demo skatos , pateikshu tos momentus , laiku kad ir kaut kas nereals

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

moments 12 minuute vinjs rusho b , noshauj vienu tjomkaa , tad leenam saak virzieties uz b spotu , stav tuvu izejai un peeksni izskrien araa pricelis augshaa un noshauj mani , kaut man kaaju neko nevareeja redzeet... ja tas ir tiirs moments es nezinu tad noshaujiet mani

Edited by DeMoN
Link to comment
Share on other sites

moments 12 minuute vinjs rusho b , noshauj vienu tjomkaa , tad leenam saak virzieties uz b spotu , stav tuvu izejai un peeksni izskrien araa pricelis augshaa un noshauj mani , kaut man kaaju neko nevareeja redzeet... ja tas ir tiirs moments es nezinu tad noshaujiet mani

cik es esmu ar viņu spēlējis, viņš mani pamanīja piranesi kokā sēžam, kaut mani tur grūti saskatīt, pat ja zin kur jāskatās, tā ka viņam visticamāk ir tāds pats modeļu komplekts kā tev un vēl visādas iespējamās huiņas.

vienīgā atšķirība starp čīterisko tevi un čīterisko viņu ir tāda, ka bikls šaut ABSOLŪTI NEMĀK. Cik es esmu uz viņu skatījies viņš šauj sūdīgāk par 0tās grūtības botiem. Mērķis kaut kur lido pa gaisu un nav nekādā tuvumā pretiniekam un vienmēr kad viņam ir vairāk par 10 fragiem (kurus viņš teorētiski na šaru uz 2m attāluma ir dabūjis) es esmu dziļi un patiesi izbrīnīts, jo tur kaut kas smagi nelīmējas kopā.

Link to comment
Share on other sites

skatos demku, pagaidaam izskatiijaas, ka reakcija, bet liidz briidim uz a2, 22:22, kaa tur taa peekshnji gribas shaut tam lejaa staavoshajam pie spota, bet vinjsh ir pamucis prom, un vai - tuksh...

tuliit skatiishos taalaak, apdeitoshu, ja nu vel ko pamaniishu

edit: neko vairaak nepamaniiju, ljoti gruuti spriest...

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
skatos demku, pagaidaam izskatiijaas, ka reakcija, bet liidz briidim uz a2, 22:22, kaa tur taa peekshnji gribas shaut tam lejaa staavoshajam pie spota, bet vinjsh ir pamucis prom, un vai - tuksh...

tuliit skatiishos taalaak, apdeitoshu, ja nu vel ko pamaniishu

uz leenaaka iespeejam demo skatiishanas veida skaties playdemo tur viss ir skaidrs, taa ir 0.00000sec reakcija un tak reali vinjs jau ejot araa lenam crossu uz augshu velk

Link to comment
Share on other sites

apstijos demo biggrin.gif ir wh vis vairak man iekrita acis 7 raunds kur vin'6 a1 skreja pakal' keksiem 6ava 6ava un no c >> naca uzreiz netemeja uz to kuru pirmstam 6ava bet pietemeja drusku uz c pusi tadejadi nogalinaja laugh.gif

vel 8 vai 9 raunda ar awp nu "PRO"

Link to comment
Share on other sites

apstijos demo biggrin.gif  ir wh vis vairak man iekrita acis  7 raunds kur vin'6 a1 skreja pakal' keksiem  6ava 6ava un no c >> naca uzreiz netemeja uz to kuru pirmstam 6ava bet pietemeja drusku uz c pusi tadejadi nogalinaja  laugh.gif 

vel 8 vai 9 raunda ar awp nu  "PRO"

Nuu lool... Tas awp bija giga 6ara dry.gif . Un 7. roundaa neko 4iterisku nesaskatiiju...

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
Buutu nereaali ja es tevi jau no6autu caur sienu bet 6itaa...

tu esi vienk siiks idiots , jo tur tev ir reakcija vienk nereala + tu jau ejot araa crosshairu velc uz augshu

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
mirkļa iespaidā paskatijos bik uz auk6u un pārējais-reakcija! thumbsup.gif

protams taada reakcija, saproti taa reakcija nav reala .. taatad stf un manas acis tu esi nozheelojams 4iteris

Link to comment
Share on other sites

protams taada reakcija, saproti taa reakcija nav reala .. taatad stf un manas acis tu esi nozheelojams 4iteris

Manuprāt jau kopš seniem laikiem tu mani neieredzi (tāpat kā lielākā daļa gignie6u!)...

Un kā tu zini cik tālu bija bija mērķa pacelšana un no kuru brīža sākās reakcija?? Man ir 10 sens so...

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
Manuprāt jau kopš seniem laikiem tu mani neieredzi (tāpat kā lielākā daļa gignie6u!)...

Un kā tu zini cik tālu bija bija mērķa pacelšana un no kuru brīža sākās reakcija?? Man ir 10 sens so...

un man ir 50k kubaaa kvadraata terasensitivity ne ?

tu neesi tiirs, vairaak nepostoshu sheit, kameer kaads neizdomaas tev nonjemt banu

Link to comment
Share on other sites

Reciigi nesen h!ve par chiteri sauca, tagad tas atrod citu ko par chiteriiti pasaukaat biggrin.gif

Tas bikl h!ve ejot uz b noshava unreal, tas nu fakts, pats tai vietais noteikti esmu gajis cauri kaa t kadas 500 reizes un uz augshu pat 1 reiz neesmu apskatijies...

Abus divus vajadzeetu uz notiesaato sola nolikt un taa riktiigi izkjidaat, katru peec kaartas, savadaak pecc nedeljas veel buus topic, ka h!ve chiito, un ja bikl izradas nechito, tad peec kada laicinja atkal kadam liksies ka chiito...

Vnk taa tas varetu vilkties un vilkties... dry.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

Reciigi nesen h!ve par chiteri sauca, tagad tas atrod citu ko par chiteriiti pasaukaat biggrin.gif

Tas bikl h!ve ejot uz b noshava unreal, tas nu fakts, pats tai vietais noteikti esmu gajis cauri kaa t kadas 500 reizes un uz augshu pat 1 reiz neesmu apskatijies...

Abus divus vajadzeetu uz notiesaato sola nolikt un taa riktiigi izkjidaat, katru peec kaartas, savadaak pecc nedeljas veel buus topic, ka h!ve chiito, un ja bikl izradas nechito, tad peec kada laicinja atkal kadam liksies ka chiito...

Vnk taa tas varetu vilkties un vilkties...  dry.gif

bencik tu labaak pievaktee savu braali + nevis te gudrus tekstus metaa, ja nezini

Edited by DeMoN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...