Jump to content
GIGN Forum

Bans


EdT
 Share

Recommended Posts

Sveiki!Es jums veletos pajautat vaj ir iespeja novakt banu,kur6 ir dabuts pirms 300 dienam,tad es dabuju kompi un saaku chiitot...tagad vairs ne4iitoju(varat uzprasiit savam memberam LiL_Netii jeb netuceenam)ar vinju esam labi draugi...Ja kas mana ip-80.233.187.195 loti luudzu unbanojiet mani... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!Es jums veletos pajautat vaj ir iespeja novakt banu,kur6 ir dabuts pirms 300 dienam,tad es dabuju kompi un saaku chiitot...tagad vairs ne4iitoju(varat uzprasiit savam memberam LiL_Netii jeb netuceenam)ar vinju esam labi draugi...Ja kas mana ip-80.233.187.195 loti luudzu unbanojiet mani... smile.gif

Ja tevi atbanotu tas buutu briinums XD.gif mani pat peec 500 dienam veel neatbano un es enesu 4iitojis jau 200 dienas laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa, kadreiz, kad bija CS 1.3, meedzu normaali iechiitot cs.4f.lv kas tolaik bija megaserveris smile.gif protams ar to lepoties nav ko, bet vienkarshi tajaa serveri savadak spelet nevareja, jo tur 2/3 bija aimeri un wh'eri... bet tad naaca nox laiki, kas visu laboja uz gaisho pusi un pectam naaca GIGNs, kas bija (ir) veel gaishaaki laiki smile.gif

moraale: pelniita bana nonjemshana 10ls 20.gif

Link to comment
Share on other sites

200 dienas? smiliez.de_2551.gif paies vel 100 dienas un tu atsaaksi citot..kas citojusi citos ari velak smiliez.de_2125.gif

Sava taisnība ir.

Kad apniks, ka Tēvi tevi visu laiku nošauj, izdomāsi viņiem parādīt, kurš te īstais Tēvs un ieslēgsi savus tos pričindāļus nolādētos.

Ir, protams, gadījumi, kad cilvēks pačīto un saprot, ka tur nekā prikolīga nav un izmet tos sūdus miskastē, bet daudz tādu nav. Why to take any chances un atbanot ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...