Jump to content
GIGN Forum

Pro


pokor
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po muviku o4enj horosho pokazano, kuda on smotrit i za kem. A vot demku poka netu vremenji posmatretj, budet vremja objazatelno posmatrju, tak kak o4enj-o4enj zainteresoval muvik . Posle okon4jatelnogo prosmotda demki mozno budet vinestji VERDIKT shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

velku skatiishos UBERPRO POKORA MOVIE]

SPRIEDUMS PAR DEMO:EJ DIRST UBER MEGA WH AIM SKILLZZ VAI NE POKOR ?

MOVIE:POKOR ja tu domaa ka es aizpisos prom deel awp tu smagi maldies kalbacniek , es sedzu abus spotus un vienk uzlecu uz lodzinja jo taa man sanak tuvaak awp spotam un labaak redzeetu , bet nu tu tak PAliec PRO pokor

secinaajums:pokor ti uber pro , ej paspeelee labaak pret botiem lanaa

Edited by DeMoN
Link to comment
Share on other sites

muviks suukaa , demku man never valjaa, pokor no viena momenta secinajumi par agru , kr4 uztaisi 50 tadus muvikus un tad es par tevi uztaisiishu tikpat , ok?

[edit] aa un jaa , ja tur bija awp tad kapeec h1ve vispaar leca uz taa lodzinja ja zinaaja jau ieprieksh ka tur buus awp?

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
muviks suukaa , demku man never valjaa, pokor no viena momenta secinajumi par agru , kr4 uztaisi 50 tadus muvikus un tad es par tevi uztaisiishu tikpat , ok?

[edit] aa un jaa , ja tur bija awp tad kapeec h1ve vispaar leca uz taa lodzinja ja zinaaja jau ieprieksh ka tur buus awp?

vinjs tur atkaartoojas, nevis 2x es taa dariju , tas ir 4jipa bez 4iitiem uz slow motion paraada ka es it kaa esu gribeejis lekt araa. par awp man liekas zinaaju jo vinjs uz ielas noteikti kaadu noshaava ,bet tad man ir japarskataas demo

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
:DDDDDDDDDDDDDDD piegaja pie loga pastijas nau neviena aizgaja kur WH ? rolleyes.gif

tur jau taa lieta, bet man ir wh polubume es zinaaju ka vinjs naaks un speciaali aizbeegu, es vienk skatos maajas spotu ieks t respawna un ielu ..

pokor's vienk ir megamozgeris

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
denja viņs vnk nepaskatās logu es nekad nēsmu redzējis ka kāds ta skatītos pa logu viņš sāka līst āra bet tad pēkšņi nezinu kapēc ātri sāka līst atpakaļ un aizpisās no loga!

es skatos taa, jo es tik taalu uz sava brightness varu neredzeet

+ es tikai uzlecu uz lodzinja , nevis kustejos uz priekshu

Link to comment
Share on other sites

velku skatiishos UBERPRO POKORA MOVIE]

SPRIEDUMS PAR DEMO:EJ DIRST UBER MEGA WH AIM SKILLZZ VAI NE POKOR ?

MOVIE:POKOR ja tu domaa ka es aizpisos prom deel awp tu smagi maldies kalbacniek , es sedzu abus spotus un vienk uzlecu uz lodzinja jo taa man sanak tuvaak awp spotam un labaak redzeetu , bet nu tu tak PAliec PRO pokor

secinaajums:pokor ti uber pro , ej paspeelee labaak pret botiem lanaa

Tevi vajadzētu nobanot no servera par atklāta daunisma izrādīšanu. Čalis mierīgi ielika demku un mūviju, lai citi apskatās, bet tu te kaut kādu wannabe pro pidaru bazaru sāc mētāt. Es nesaprotu, tad kad tu pie kompja apsēdies tev stulbuma poga ieslēdzas vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
Tevi vajadzētu nobanot no servera par atklāta daunisma izrādīšanu. Čalis mierīgi ielika demku un mūviju, lai citi apskatās, bet tu te kaut kādu wannabe pro pidaru bazaru sāc mētāt. Es nesaprotu, tad kad tu pie kompja apsēdies tev stulbuma poga ieslēdzas vai kā?

macho protams, gribeetu redzeet kaads tu biji 17 gados mieriigs savaldiigs ar iq >500 ? vairaak es neko nepostoshu lai tev nebuutu te jaizraadaas ka tu esi galvenais

Link to comment
Share on other sites

Ir vairāki lieliski piemēri gignā kuriem nav ne tuvu 17 gadiem un viņi ir daudz mierīgāki un savaldīgāki par tevi. Ar IQ tam šoreiz mazs sakars.

ā, un OI kā es izrādījos ka esmu galvenais. Tik traki, ka pats neievēroju un joprojām to neredzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
Ir vairāki lieliski piemēri gignā kuriem nav ne tuvu 17 gadiem un viņi ir daudz mierīgāki un savaldīgāki par tevi. Ar IQ tam šoreiz mazs sakars.

ā, un OI kā es izrādījos ka esmu galvenais. Tik traki, ka pats neievēroju un joprojām to neredzu.

nu es nekluseeju es saku tas kas ir uz sirds , hate ir or love it , tada ir mana nostaaja

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...