Jump to content
GIGN Forum

Admini, Kur Juus Esat?


zero
 Share

Recommended Posts

omg biggrin.gif tas ir aims pirmaakrt, otrkaart recoil nav chiits, bet gan atsitiens, tas ir visiem ierochiem, tasir kad rauj uz augshu, otrkaart norecoils ir taads kas nonjem atsitienu, liidz ar to vieglaak teemeet...

Es ar pēc tā reply izlasīšanas gribēju līdzīgi rakstīt... rusty bik izgaazies wink.gif

P.S. Man bija daudz laika pārdomām. smiliez.de_2477.gif

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

tad tāds jautājums kur ir tie čāļi, ka pieteikumā raksta "spēlēju pa naktīm un no rītiem" tas liek domāt, ka tomēr daudziem tās tiesības ir tikai krāna pagarināšanai!

nevar jau visas naktis spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Zero, pameegini tu arii paguleet shajaa laika intervaalaa, un viss buus kaartiibaa smile.gif

Tieshi shajaa stundaa visi admini saldi sleep, un pareizi dara, lai pa dienu buutu law and order.....

Pastāv jau arī tāda lieta kad cilvēkiem kam nav slots ir pagrūti tikt iekšā pa dienu. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Pastāv jau arī tāda lieta kad cilvēkiem kam nav slots ir pagrūti tikt iekšā pa dienu. wink.gif

nu tieshi taa no riit es serverii iegaaju apmeeram 5:40 un tiku iekshaa peec tam izgaaju apmeeram 8:30 un partraucu tikai taapeec ka ienaaca regjistreec speeleetaajs! confused.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tieshi taa no riit es serverii iegaaju apmeeram 5:40 un tiku iekshaa peec tam izgaaju apmeeram 8:30 un partraucu tikai taapeec ka ienaaca regjistreec speeleetaajs! confused.gif

Registre niku un tas neatkartosies! Tikaj 10ls! wink.gifwink.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

denja , es nerunāju pa tevi , bet piem tikko paskatijos pēdējie kuriem iedeva xb un kuri apsolīja adminēt no rītiem ir Udeee , bukucis , Jamaika(chetor)

zametj to cto esho ob etom govoril i Pinky !nocju ohotno ne poigraesh a vot utreckom ja cestenko bivaju i paracku banov za 10 min stabilno bivajet !

takzhe s utra vizhu i l-beasta cestenko! a gde zhe nashi admini nocnije i utrenije?! mnogo govorili, malo delajut 76.gif

Link to comment
Share on other sites

spatj nado... thumbsup.gif dazhe esli esho prelozhitj xb pleyeram, vseravno budut takije momenti, kogda server budet pustovatj bez adminov i citeri budut prodolzhatj igratj. nevizhu drugovo vihoda kak smeritsja s etim.. peresmenok delatj vseravno ne kto nekakih nebudet, celovek on rano ili pozdno zahocet spatj.. a igratj vsju nocj eto marazm wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Tak nevaig speelet naktiis un buus miers biggrin.gif ja admins seedees naktii vina nebuus pa dienu(gulees) biggrin.gif ta4 kur praats speeleet 6 no riita, lai tak tie 4iiteri nemas pa to servu!!!

Galvenajs lai adminu buutu pa dienu, un pa dienu te admini ir vislaik, taakaa no problemo thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

bukuc!S pa naktim spele bet ne visas tak nakts biggrin.gif ir ari jagul'

Tur jau tā lieta. Cik varu cenšos cīnīties ar tiem negodīgajiem spēlētājiem, bet nu reizēm uzvar organisms, kas prasa arii nedaudz pievērt acis, ne tikai braucot autobusā, bet arī gultā! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tiessaam, ja adminiem maksaatu un vinniem buutu uzticeets speeleet pa naktiim, tad juus te veel kaut ko vareetu teikt, bet vinniem ir tiesiibas guleet pa naktiim mieriigi, juus labak paskataties kaa vini censas pa dienu un, manupraat, vinni savu darbu veic lieliski!

Link to comment
Share on other sites

Tiessaam, ja adminiem maksaatu un vinniem buutu uzticeets speeleet pa naktiim, tad juus te veel kaut ko vareetu teikt, bet vinniem ir tiesiibas guleet pa naktiim mieriigi, juus labak paskataties kaa vini censas pa dienu un, manupraat, vinni savu darbu veic lieliski!

kr4 tu maksa ? cik menesi maksasi ?????? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...