Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

KARTE uz pasākumu no Talsiem

varētu sataisīt braWcēju ZarakZtu.

EsZ

dr_painZ

krish

odiņšZ!

teZtZ2!

makZIPZ

fudžitzU

DUHZ

wormZ

ZPITe

biG_shiTZZ

dAreKZZz

bloDyZ

HIVEmindZ

ALLvorSZ

dŽAdŽs

bl0000000dloRDZ

ZAMURAJZ!

Hallo_LAJFZ

auTLoWZ

nAJTZ

RaWenZ

OvNAGE

yOdLijZ

aLiS!

benJchikZ

friiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bijAcHZH

fLaŽbaKZ

pLikaiZ (no zentan0) (mozh ar meitieti)

dzHerriKo

HiPPerBoJZz

goCZ

hajNIJZZ

saVEEJAAAAAAAAAAAAAAA

diaaaaaaamooooooooooonDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDZiite! happy.gif

eDdZiZ ar BeJJbi

GluDajZZZ

ZymbIjooooodCZ

Nak3DZ

ERENDERRIS

Visticamāk, ka brauks, bet vēl 100% nezin

heKZ

unDerteJKErZ

deDLijZ

laNcE

ztOKe ar savu ho'

dzHImBuGa

FlajZz

EkZtraOoooordinARijZ

eriXZ (tas kas naW diiDZHEjZ)

tuoMASEEEGZ

E = 51(52 ja būz pliKAa meJteNE)

un vēl vesers bars nūbu, kuri zinādami 100% ka brauks varētu pietiekties man mircā

arī tie kas te listā ir bet 100% vēl nezin

nikus uzrakstīju īstos, lai vieglāk saprast cool2.gif

------------------------------------------------------------

Būs apmēram 3ls no cilvēka (ja būsim 20) Vēlāk ielikšu kontu uz kuru skaitīt naudu. Varēs atdot arī dzīvajā DuHam aka pulētājam

Pasākums značit notiks 18-20 augustā, "Godeļi" atpūtas bāzē

Godeļdangas, p/n Ģibuļi, Ģibuļu pag., LV-3297, Tel 29289349 blakus Usmas ezeram

info no dareka

--------------------------------------------------------

1. Telshu vieta - 1ls + 1ls no cilveka.

4. Kvadracikli, Godeljpola - liidz 15 ls

5. Gajiens pa trosem - 4ls(ar kuru parasti visi esot ar izkaaartaam meeleem)

7. Brauciena ar laivam, katamaraniem - 1ls/h

--------------------------------------------------------

Vobšem ideja ir tāda - mēs varam tusēt defaultā vietā, kur ir cilvēki riņķī un mums ir muzons. Muzonu mēs pārāk skaļi tāpat nevaram likt, jo cilvēki riņķī. Šodien pazvanīju, parunāju, un ir otrs variants - iet nostāk no cilvēkiem, bet tur nav elektrības. Es personīgi atbalstu tādu variantu - viss kas tur būs - laukums, kur uzcelt teltis, ezers kur iet peldēties un ugunskurs pie kura vakaros sildīties un cept desiņas. Tā ka es domāju parakstīsimies uz to otru vietu, jo lieka burzma apkārt tikai traucēs. Joprojām škrobe tāda, ka nav nekādu mājiņu, tādās tomēr patīkamāk gulēt...

Teorētiski varbūt pat varētu izskatīt citu vietu variantus, ja tādi ir. Jo iepriekšējos abus gadus par vietu neko nemaksājām un bija ok.

----------------------------------------------------------------------

Odiņa bilžu klucis un galerija.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ko, taatad man tagad ir meenesis, lai atietu no 6diennieka sekaam, un atkal kkur izspiestu tos ~25Ls..

eniivei I'm in thumbsup.gif

rusty: ja esi speejiigs par sevi atbildeet, un sev nopirkt shmigu, tad nav nekaadu ierobezhojumu!

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

A ko ar tiem mazgadigajiem, nu labi virs 16 gadiem cilveks vismaz kaut cik doma(ar iznjemumiem). Bet tiem kam zem 16?! Realakais - "vecaku zime" smile.gif varbut stulbi, bet es netaisos par kadu atbildet! (un zinu, ka neviens cits ar ne). Tiem kam nav tie gadinji, bet grib kopa ar visu gign komjunitiju atpusties, sagatavot laicigi vecaku zimes! Varu iedot savu numuru, ja nu kas!

Par tam majinjam... nezinu vai uz tiem datumiem bus brivas! Centishos, pec iespejs aatrak, uzzinat! Itka, jau teica, ka esot brivas, bet vai vel tagad?! Nezinu gan!

EDIT: un ja, mani ar big_shit ieskaitiet wink.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Vo vo, big_shit, noliec vinju zem tupeles laugh.gif . A par pasaakumu runaajot - dareks teica, ka tie, kas ar autombuuzu, satiekaas Talsos. Paareejie pofig kaa un, braucot uz turieni, sapeerk visu jau pa celjam? Tad nu cikos iisti 18. augusta vakaraa jaaierodas kempingaa? Vai tik taalu neesam tiksuhi. Celju gan jau, ka atradiisim peec webaa ieliktajaam noraadeem.

Buushu un mashiina nokomplekteeta, vairs nepiesakieties. Taatad braucam es, Judge**, Ali, bloodlord, Outlawz. Ar visiem ieprieksh mineetajiem sazvanamies kaut kad tuvu pirms braukshanas. Ja kaadam nav mans numurs, PMojiet.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Ilze, saproti, ja nu kads no tiem mazajiem pardzersies, gribes peldet pa pjani, nu viskautkas var gadities! Kursh par to atbildes?! Es pats, droshivien pardzershos, nu i nah man vel kadu tur skatit! Labi, sarunajushi, big_shit atbild par mazajiem smile.gif

Alvi, es domaju, ka visiem vajadzetu kautkur satikties... Lai gan, es nezinu. Macho, ka tu doma?! Es domaju, ka man vajadzetu but vienam no pirmajiem, kas aizbrauc uz kempingu, savadak citi nezinas, kas un ka! Tas viss ir jaizdoma. Un par to laiku, hmm, domaju, kautkur uz 13:00, ne?! Lai var jau pirmaja diena atpusties! Nu es nezinu smile.gif To domajat juus!

EDIT: ja kadam vajag manu numuru, prasiet privataja!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

nav kaads ar ko kopaa braukt no Dobeles, Jelgavas vai Saldus ? rolleyes.gif

Tā vien šķiet, ka es arī braukšu, ja vien kas ārkārtējs nenotiks, tā ka, ja tiec līdz Kuldīgai, tad varu paķert līdzi smile.gif

EDIT un ceru, ka tikšu kādā teltī iekšā, jo pašam nav tādas.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Es nebuut mazais, es atbildeet pa sevi un ganjau nepiedzershos taapat.

Katraa zinjaa, cik maksaa celjsh uz turieni no Riiiiiiiiigas, un vispaar buutu feini ja kaads man paraadiitu kkaadaa kartee kur taa vieta ir... luudzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

koshker, domaju, ka visiem, kas brauc ar autobusu, papriekshu jatiek uz Talsiem un talak jau bus pa visam viegli, jo ar jums kopa brauks kads, kursh zin celju - es, blody vai hive!

EDIT: tikko izdevas parunat ar Kitiju! Vinja man ta tieshi pateica smile.gif "Uz lielajam majam varat necereet, tas ir aiznjemtas lidz vasaras beigam un esot briva tikai viena maza" smile.gif Taka shaubos vai vispar ir tolks njemt majinjas! Vieglak butu ar tam teltim! Bet ja kadam ljoti, ljoti gribas tai majinja, varu pa privato aizsutit bankas rekvizitus! bet, bet... vai maz ir tolks?!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

LOL, un tu domā, ka lielie nepārdzersies un negribēs peldēt pa pālim? Es nesaprotu, ja jau mammas savus bērnus aizlaiž uz kaut kādu mistisku tusinju pie Usmas, tad viņām ir jāsaprot, ka neviens cits kā viņas pašas vien atbildību nenes par tiem bērniem. Tas ir tik vienkārši kā tas izklausās - nevienam nav jābrauc tur par aukli strādāt! Turklāt, es nedomāju, ka tur būs tik šausmīgi daudz to zem16gadnieku. Varbūt kādi daži.

P.s Vispār jau es gribētu pamēģināt kādu mazinjo pieskatīt, manā profesijā tas nenāktu par ļaunu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

P.s Vispār jau es gribētu pamēģināt kādu mazinjo pieskatīt, manā profesijā tas nenāktu par ļaunu smile.gif

A vot kur tu biji, kad es biju uz primo gign tusinju, man tad bija tikai 14 gadinji laugh.gif

anyway, baigi negribaas baruakt ar autinju, kaads negrib pakjert mani liidz, celjam piemetiishu, ja nee, ta nee.

P.S. tusinjaa buushu apbsluuuuuuuut !

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Taks, ka daram ar telshu vietu rezerveshanu?! Tikko prasiju, tas viss iet caur banku...

piem. brauc 30 cilveki, ir 20 teltis, 2 dienas, ja vel nojumu 10 ls, kopa ~ 110ls

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...