Jump to content
GIGN Forum

Gign


macho
 Share

Recommended Posts

Guest darek

Kā tu vari zinat kāds laiks būs tad ?

kaut arii zinatu kads bus laiks, majinjas ir jaaiznjem menesi ieprieksh! Ir ari teltis, kuras lietu cauri nelaizh smile.gif

samuray, tas jau pec katra ieskatiem!

xeq, vel nekas nav izlemts!

EDIT: iisteniba vajadzetu sho lietu kustinat, jo ja braucam uz tiem godeljiem - japazinjo daudz aatrak! Taka pedejais laiks izlemt! Sheit visi varetu rakstit par/pret, jo tik tiesham jazin daudz aatrak, lai varam aizsist visas tas telshu vietas, jo ja pirms tam jau bus rezervejushi daudzi cilveki, mums, vnk, atteiks!

Un kursh tur sudzejas par dargo celju?! Kopa mierigi varetu pietikt ar 20 ls, protams, ja nedzer smile.gif (a kursh nedzers?) laikam stulbs jautajums happy.gif Nu ar visu dzershanu, eeshanu, celju ap ~ 30 ls. Tiem kas nestrada, to nav nemaz tik gruti sakrat menesha laika...

p.s ka jau teicu, vajag zinat aptuveno brauceju skaitu!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darek

samuray, kadu tur sarakstu smile.gif vel jau nemaz nav zinams kur iisti notiksies tas pasaciens!

p.s gribetos zinat vai kads no braucejiem bus ari zem 16 gadiem?! Ja bus, tad tur vajag kautko izdomat, man par kadu atbildet tajas paris dienas negribetos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bencik esmu par paintboolu, esmu par to, ka macho aplauziisies futbola laukumaa, respektiivi, vinjsh ir nuuule, kas veel, aaa nu maucam, principaa vienalga kur kaut vai augshgalee...

Xujedit: blaaaaaaa wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es jau labprāt apskatītu vēl variantus, bet neredzu, ka kāds īpaši iebilstu pret tiem godeļiem. Un ja jau teica, ka tur ir forši... hm. Nu lai tā būtu.

Man personīgi ir vienalga kur un tā godeļu vieta der. Tā ka - nu tad braucam uz turieni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...