Jump to content
GIGN Forum

Chetors&cilveeks


Goili
 Share

Recommended Posts

varbuut bezteemaa, bet vecajaa apollo bija taa - bofh(tas pats kas sheit gign) dara ko grib +/- nosaciiti, paareejie admini ir vienkaarshi speeleetaaji. nu i pox, ka kaads tam uuberadminam uzdirsh. vai taapeec ka vinjam ir ban tiesiibas driikst uz uzdirsienu atbildeet ar ban ? lai cik dumji nebuutu, es nevienam nekad neesmu uzlicis banu par uzbraucienu, kaut gan iespejas ir bijushas miljons. nerunaaju par maates uzbraucieniem utt ...

P.S man liekas, ka jebkursh admins, iznjemot exemplaarus GIGN, par kaut kaadiem mistiskiem uzbraucieniem, kas nav saistiiti ar nacionaalismu vai arii serveris smird ejam citur, nedriiksteetu likt neko vairaak par kick gag un banu uz kaadaam 30 min. vienkaarshi nav logjiski terorizeet cilveekus ar GRIBI BANU ?

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bans jau bija tikai uz 66 minūtēm.

vajag banot visus kuri ir naidīgi noskaņoti smile.gif

cs tač spēlē prieka pēc un kapēc kādam būtu jāpačieš, kaut kādi jefiņi, kas serverī visu laiku lamājas ?

Link to comment
Share on other sites

Tātad. Pusi no šitā pa diagonāli izlasīju, bet ideju sapratu.

Sarunāsim tā. Kāds izbanos NAVI kaut nedaudz līdzīgā gadījumā kā šis - viņam tiks noņemtas ban tiesības. Kāds NAVI kaut ko uzdirsīs - un kāds no viņiem man pasūdzēsies - nobanošu to uz kādiem 2-3 mēnešiem no gigna.

Sharingan, samuray un vēl daži - NAVI klans tomēr ir sīko bariņš. No viņiem nevar un nevajag gaidīt pieauguša cilvēka reakciju, kad viņus kāds apliek. Viņi vienkārši - kā jebkurš sīkais atdirsīs pretī, jo tika izprovocēti. Tā ka nevajag no viņiem prasīt kaut ko tādu ko neviens sīkais nav gatavs sniegt - kaut kādu ūbersapratni vai racionālu atbildi uz provocēšanu dirsties.

Es šo nesaku tāpēc, ka man dikti simpatizētu NAVI vai arī kāds no viņiem man būtu īpaši izcili ielīdis pakaļā. Es to saku tāpēc, ka man šie konflikti un sūdzības IR APNIKUŠI. Tāpēc nākamā konflikta gadījumā kāds cietīs. Cietīs tā, lai nekas tāds vairs neatkārtotos.

CHETOR un visi tev līdzīgie - pasakot savus "smieklīgos" tekstiņus IVAN ONLINE utt, jūs paši labi apzināties, ka tīšām kaitināt sīkos. Nezinu kur ir dziļais prikols tā darīt. Tikko kā NAVI parādījās (sen jau) es pasmīkņāju par klanu, par tā nosaukumu, par memberu nikiem Misters Nogalināt un Pārlāudētājs (Relouder) un viss. Tagad sen jau pierasts pie viņiem un cik esmu runājis - parasti sīkie (ups es gandrīz nosaucu Relouderu par normālu sīko - sorry, es gribēju teikt, normāli sīkie izņemot Relouderu). Kur ir prikols viņus vislaik kacināt - nezinu. Viens ko es zinu - šī būs pēdējā šāda rakstura sūdzība kuras rezultātā pret nevienu netiks veiktas nekādas sankcijas.

Over and out.

p.s.

CHETOR - wh jo tēmeklis raustās? Interesanti, kā tēmekļa raustīšanās palīdz redzēt caur sienām. Ja šo tekstu nesaprati, varu tev darīt zināmu vienu vārdu, kas sākās ar THR.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...