Jump to content
GIGN Forum

Kaaaa ?


McJaNis99
 Share

Recommended Posts

' date='Jul 4 2006, 16:00'] Beef ,ja tu cilvēkam neko prātīgu ieteikt nevari,tad piever savu cimdu un neraksti neko.Tas ko tu uzrakstīji neko labu par tevi neliecina.

Ko tu lecciii. Es vinjam daudz ko pratigu pateicu! Ja tu rupigi izlasisi manu postu, tad atradisi gan VGA pinoutu gan noradi uz to kaa nodedzinat. Protams, zel, ka integreta, jo viss drizak nodegs ari processors un atminja, bet man liekas, ka sito puisi tadi sikumi neuztrauc. Piedevam esmu diezgan parliecinats, ka integreto video cipu kaa taa nevar nodedzinat nesapisot sistemu jo POST laika, ja vins nestradas, tad BIOS izdvesiis liika piikstienus un sistema tapat neies.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

starpcitu, ieteiktu pamegjinaat paeksperimentet ar paaris vadijniem un saslegt usb galus savaa starpaa - man shaadi nosvila south bridge kaa rezultataa dators itkaa iesledzaas, bet neizdeva nekadas dzivibas paziimes un plati nacaas uz garantiju vest smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Salaid uz iso paris lodesanas vietas, randoma pamegini ... mosh sanaks atri atrast pareizo kombinaciju biggrin.gif

Velviens variants ir elementari effektivs, parshuj VGA biosu, parshushanas procesa nospied restart pogu kompim smile.gif

____

LoL ... neizlasiju ka integreta biggrin.gif Tad mateni nosvilini ar to pasu bios panemienu biggrin.gif

Edited by mczip
Link to comment
Share on other sites

Salaid uz iso paris lodesanas vietas, randoma pamegini ... mosh sanaks atri atrast pareizo kombinaciju biggrin.gif

Velviens variants ir elementari effektivs, parshuj VGA biosu, parshushanas procesa nospied restart pogu kompim smile.gif

____

LoL ... neizlasiju ka integreta biggrin.gif Tad mateni nosvilini ar to pasu bios panemienu biggrin.gif

Saubos ka kas sanaks jo lodesanas vietas ir parklatas ar planu lakas kartinju. Ka jau teicu 220v darbosies, bet matesplatei kirdik. Var ari parvilet kadu no kajinjam kas iet uz grafisko cipu, bet tapatas matesplatei kirdik jo neizies postu.

Vienigais risinaajums neko nesacakareejot ir atlodet Red vadu no konektora. Tad monitoram pazudis sarkana kraasa un varees meginat novelt vainu uz grafikas karti un ieliekot jaunu viss stradas ka ari nebus problemas ar postu. var protams meginat Red nosvilinat, bet risks ir loti liels nosvilinat ari pasu shemu un vel paris shemas.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...