Jump to content
GIGN Forum

"mākslas" Foto


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Taa nu te mees visi varetu likt savus pastaisitos foto kur redzema daba ,dzievnieki,utt lietas karoc vnk smukas bildes!

Pats paslaik lietoju Pentax focuku bet driz tiks iegaadaats Canon 350D vai Fuji s5600, lai vareetu turpinat "atistiities"!

post-18-1151264100.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pats paslaik lietoju Pentax focuku bet driz tiks iegaadaats Canon 350D vai Fuji s5600, lai vareetu turpinat "atistiities"!

es tik taa nesapratu kapec tiek apsverts divu dazhadu klashu fotoaparati, ja viens ir noteikti labaks par otru?

Link to comment
Share on other sites

es tik taa nesapratu kapec tiek apsverts divu dazhadu klashu fotoaparati, ja viens ir noteikti labaks par otru?

To ka tie ir dažādu klašu focuki labi zinu ir tā, ja ņemu fuji tad jaunu,ja canonu tad lietotu! Vēl nēsmu izlēmis ko darīšu!

post-18-1151266783.jpg

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

nu jaa itkaa jau man ar baigi gribetos to 350D tad ilgaku laiku nebutu jadoma par kameras mainu! Bet lietotu diezvai parakstisos nemt !

worm, maybe vari pastastit par to fuji kaadi + - jo cik skatijos neta tas 5600 diezko neatskiras no 5500 ! veel esmu domajis par canon s2 vai s3 tas ar itka sanaktu jauns!

post-18-1151266771.jpg

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

emmz... takaa man sencis ir fotograafs(pats arii kautko njemos), varu pateikt lietu par Canon EOS 350D, ka defaultais objektiivs ir pashvaks, pats fotoaparaats maksaa ap 500ls, bet tas defaultais objektiivs sastaada apm 30ls... sencis pats nopirka kristaaldzirdo objektiivu un ne saliidzinaat nevar bilzhu kvalitaati, ties gan tas objektiivs maksaaja vel savus 600ls

GO PRO -> PAY HARD biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...