Jump to content
GIGN Forum

Ecstasy Nervi


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

Guest H!vemind

sheit nu tieshaam cilveekaa viedoklis bija lieks.. sharingan.. es domaaju ka jums ir jaapariet uz pm lai risinaatu shiis probleemas nevis publiski forumaa

Link to comment
Share on other sites

sheit nu tieshaam cilveekaa viedoklis bija lieks.. sharingan.. es domaaju ka jums ir jaapariet uz pm lai risinaatu shiis probleemas nevis publiski forumaa

a btw, kas tev visas šīs gudrās domas pasaka, kaut kādi guru vai budas? ja man būtu acc un es tevi izkikotu no sērvera, tad tu man nāktu privātājā un kko borētu par to, ka es rīkojos nepareizi? es tev pateiktu, nu labi, es atvainojos, pēc tam pie pirmās izdevības atkal tevi izkikotu un tu atkal nāktu privātajā risināt problēmu? attopies vienreiz un beidz ziepēt te visiem adminiem pēc kārtas, cik var - pašam neliekas smieklīgi?

ja admins rīkojas nepamatoti, tad tas ir jāraxta forumā nevis ar kkādiem PM tagad mesidžosimies... ir bijuši gadījumi, kad ecstasy palaiž muti, parasti tas notiek, kad viņu nošauj un tas nav "paprikolu" kā es bieži mēdzu darīt, vienk paprikolu uzrakstu kko - davaj v elik 1vs1, pasmotrim kakoj ti nerik, nu vai kko tādu. nu cilvēks ir širminieks un ko tur var izdarīt, viņam ir iedalīts acc un ja viņam neturēs nervi, tad viņš kikos, ar to ir jārēķinās...

nezinu kurš šoreiz bija vainīgs, kurš bija nevainīgs, bet to, ka mr.ekstazī mēdz palaist muti esmu ievērojis, pēdējā laikā tā mazāk, bet kad viņam nebija acc, voj kas tad darijās, pēc katra killa čatā varēja lasīt brīnumus + toreiz, kad viņš prasīja acc gribēju to uzrakstīt, vai tiešam viņš der par adminu, ja viņam ir tik vāji nervi, neko neuzrakstīju, lai jau tiek...

Link to comment
Share on other sites

kaapeec gan mans viedoklis bija liels? ecstasy a pastaasti kur vinjsh tevi aizsakaara? ja man kaads pasaka ka esmu nervnieks kad mani noshauj un kautko nolamaajos es to saprotu un vainu sevii saskatu bet nu aciim redzams tu to vainu sevi vienkaarshi nespeej saskatiit

hivemind vot tavs koments te bija vairaak nekaa lieks...

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

slow jaa es akuuma ziepeeju , jo es nevienu nezinaaju 3 gadus nebiju apgroziijies cs sabiedriibaa. labaak dabon draugu un tad buus ciiti.. tagad es kaadam ziepeeju , kaads atsaucaas sheit kuram es zieepeeju tagad

Link to comment
Share on other sites

slow jaa es akuuma ziepeeju , jo es nevienu nezinaaju 3 gadus nebiju apgroziijies cs sabiedriibaa. labaak dabon draugu un tad buus ciiti.. tagad es kaadam ziepeeju , kaads atsaucaas sheit kuram es zieepeeju tagad

kāāāāāārtējais banālais posts, par ko varētu mierīgi iešķiebt wārnu smile.gif

ir kādas idejas, cik tēmās tu esi ierakstījis k-ko pa tēmu, k-ko sakarīgu? zini, kad man vēl bija acc, tad tu man par baigo draugu mēģināji uzmesties, kā visiem adminiem, baigi līdi klāt visu laiku, kko tur čatā čomiskos textus bīdiji pa mic arī... zini, tas ir nožēlojami, ka tu lēkā pakaļ visiem adminiem, visos topikos piekrīti adminiem, tā vien rādās, ka tev nav pašam savs viedoklis... žēl, bet tādi cilvēki ir ļoti daudz...

P.S. ...tāds tu arī būsi savā pēdējā gaitā - sastindzis, samākslotā smaidā un ar 13 atslēgas vārdiem galvā! (Armands - 13 atslēgas vārdi)

šajā tēmā man vairs nav nekas piebilstams, vienīgais vēlējos, lai ekstāzes kungs atbild uz manu postu, bet izskatās, ka patiesība grauž un viņš to negrasās darīt! eh, un es cerēju...

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka dēļ 5 minūtēm nav baigājēga te kaut ko kasīties dry.gif

vot, tur jau tā lieta, ka vajag. ja noklusēs un neuzrakstīs sūdzību, tad neviens nebūs idiota lomā vai svētā.. tās ir, kā iedzert ūdeni, kad no rīta esi cēlies.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

es leekaju adminiem tagad pakal ? es tev pateicu ka es atziistu tev es leekaaju.. bet uzprasi kaadam bledlordam vai kam vai es liidu vinjam

Link to comment
Share on other sites

Hivemind, tavi posti sheit ir LIEKI. Izlasi teemas nosaukumu vel 3 reizes un tad ciitiigi saac domaat par tur rakstiito. Slow Hands viedoklis bija viens no gaiditakajiem. Kaut arii regjistrejos tikai shodien, forumu es lasiju katru dienu. Vinsh ir viens no nedaudzajiem kursh izlasa 2x un tad uzraksta. Zheel ka cilveeks atteicaas no admina tiesiibaam, bet nu tas jau bija vinja leemums.

Speciali Hivemindam piebildishu velreiz - Cilveeka viedoklis bija svariigs, bet tavs offtopics bija tikai "+1 post".

EDIT. Un par to leekaashanu pakalj adminiem - jaa, taa tik tieshaam ir.

EDIT2.

brit ir edit poga , un luudzu nesaakam offtopic sheit.. par ali neko neteikshu nav ko attieciibas veel saboojat..

Hive neliekas pazistams teksts ?

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

es leekaju adminiem tagad pakal ? es tev pateicu ka es atziistu tev es leekaaju.. bet uzprasi kaadam bledlordam vai kam vai es liidu vinjam

tev es iesaku aizvērties.

ecstasy nomierināties

sharingan - sūdzību atcerēsimies, ja atkal būs problēmas ar ecstasy. Linku uz demku tik nākošreiz iemet, ja ir par ko sūdzēties.

tādiem kā dust un bote - NERAKSTIET NEKO.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...