Jump to content
GIGN Forum

Ecstasy Nervi


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: ecstasy

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Sharingan

BAN] Iemesls banam: ok nervains

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 0 stundam 5 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Mana piebilde pa mikrafonu bija - "vinsh vienmeer taads nervozs speelee" par to luuk es noraavu 5min banu. Nepietiek jau ar to ka vinsh ar savaam rupjiibaam citiem speeli bojaa, bet shis vel banot saaks. Shodien pat vel bija variants kad shis konkreetais admEns deelj TA saaka CAPSLOCKOT visu chatu un rupji lamaaties. Ir taadas zaales aptiekaa pieejamas "Nipizdiins" itkaa palidzot nomierinaat nervus.

Link to comment
Share on other sites

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: ecstasy

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Sharingan

BAN] Iemesls banam: ok nervains

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 0 stundam 5 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Mana piebilde pa mikrafonu bija - "vinsh vienmeer taads nervozs speelee" par to luuk es noraavu 5min banu. Nepietiek jau ar to ka vinsh ar savaam rupjiibaam citiem speeli bojaa, bet shis vel banot saaks. Shodien pat vel bija variants kad shis konkreetais admEns deelj TA saaka CAPSLOCKOT visu chatu un rupji lamaaties. Ir taadas zaales aptiekaa pieejamas "Nipizdiins" itkaa palidzot nomierinaat nervus.

tagad pameegjini atcereeties cik reizes tu to fraazi atkaartoji un ar kaadu njirgaajoshu intonaaciju tu to dariiji, briivs

a par to capsloku man shifts un caps lock atrodas blakus uz klavas ( varbuut ka esi ieveerojis ka tev taapat ) taa ka taalaak secinaajumus izdari pats.

un par TA kjershu kexu kas speelee zem nick'a Jock3r // DuuDa, banaans uz 666 min garanteets

EDIT - pie tam ja zini, ka kaadam ir slikti ar nerviem, TAD ko tu lien pie tiem? pasham patiik uz kaut kaadiem asumiem liist ? vai esi viens no tiem miizaliem kam patiik kaadu pabaxtiit un kad atraujies pa pauri, tad skriet pie mammas suudzeeties ?

Edited by ecstasy
Link to comment
Share on other sites

Hmm tev ne tikai nervi gljuko bet arii ausis ? Es vienreiz pateicu par taviem nerviem normaalaa tonii. Capslocks un shifts - man pilnigi vienalga. Ja reiz spiedi shiftu taatad bljaavi skalji un daudz. Kaada jeega tev censties noliegt tavu lamaashanos ? Taapat tu tak esi kruts admEns kuram parastie gigna mirstiigie nestaav klaat.

Par to TA runaajot - man neskaitaamas reizes taa ir gadijies, jo vienk raunda saakumaa skrienot ir pierasts plaatiities ar nazi, un vienmeer cilveekam normali atvainojos un viss ir ok. Bet tu kaa jau pierasts esi nervozs iznjeemums. Bans uz 666 minuuteem par TA ? Tu pats sev neliecies smiekliigs ? Tev taas admina tiesiibas ir galvaa sakapushas. Gignaa speeleeju +- biezhi, citiem adminiem neesmu manijis taadu slimiibu kaada ir tev.

P.S Varbuut tomer paskaties aptiekaa peec taam zaaleem ? smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

izlasi EDIT

un klausies es tev te netaisos atmazivatsa, pietiek ka vienreiz pateici, bet man tavus murgus nevajag klausiities 2 reizes, zaales nopeerc pats un ierullee sev vienaa vietaa smiliez.de_2428.gif

tavs kick laiks jau ir pagaajis kameer te raudi

Link to comment
Share on other sites

Par to TA runaajot - man neskaitaamas reizes taa ir gadijies, jo vienk raunda saakumaa skrienot ir pierasts plaatiities ar nazi, un vienmeer cilveekam normali atvainojos un viss ir ok. Bet tu kaa jau pierasts esi nervozs iznjeemums. Bans uz 666 minuuteem par TA ? Tu pats sev neliecies smiekliigs ? Tev taas admina tiesiibas ir galvaa sakapushas. Gignaa speeleeju +- biezhi, citiem adminiem neesmu manijis taadu slimiibu kaada ir tev.

P.S Varbuut tomer paskaties aptiekaa peec taam zaaleem ? smiliez.de_2524.gif

tu durik, runa ir par to ka tas Jock3r // DuuDa man uztaisiija ar uzi 2-3 HS'us respaa un tad disconnecteejaas un PAR TO LIEK BANU VISMAZ UZ 666 min

Link to comment
Share on other sites

Saproti, lieta negrozaas ap banu bet ap bana iemeslu. Ja reiz tu nespeej sevi savaldiit - taatad tu neesi piemerots savam amatam. Taa tas vienmer ir bijis un buus. Bet tu jau pat izlasot teemu nespeej saprast par ko iet runa, tapec tas viss ir jaizliek uz paplaates. Otmazivatsa es tev neprasu, es tev pat neprasiju atbildeet konkreetajaa topikaa. Topiku es taisiju jo nedomaaju ka man vienigajam ir probleema ar tevi. Nav jau pirmaa reize kad tu aljaujies par daudz. Un shis nav gadijums kad "atraujos pa galvu" shis ir gadijums kad kkads admEns ir sadomajies par daudz no sevis. Es nebiju domaajis ka man kaadreiz naaksies apmeklet "Suudziibu" sadalju, bet nu ir cilveeki kuri vnk smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

man pilniigi po*** ko tu domaa par mani, bet ja tu kaut ko atljaujies muldeet serverii labi zinaadams ar ko tas var beigties, tad taa ir provokaacija un shajaa gadiijumaa tu sanjeemi to ko tev arii vajadzeeja, viss. buutu man xgag es tevi buutu aizveeris muti savaadaak. tagad vareeji paseedeet 5 min un padomaat vai naakamreiz kaut ko bildiisi manaa virzienaa vai nee.

Link to comment
Share on other sites

Es biidiishu tavaa virzienaa pie katra tava lamuvaarda serverii. Es paspeeleeju CS lai pastieptu laiku/nomierinatos/tiiri priekam. Peedeejais kas vajadziigs ir tavas rupjiibas publiskajaa chataa.

OK, sarunaasim ka tad vienu lietu, kad buusi serveri un biidiisi manaa virzienaa kaut ko tikliidz no manas puses buus kaads rupjsh vaards, bet nedariisi to citu virzienaa, kas arii speelees un arii pateiks kaadu rupjiibu, TAD es tevi banoshu jau uz ilgaaku terminju nekaa tagad.

Tagad tu vareesi aizraadiit katram kas pateiks kaadu rupjiibu, redzeesim kaa tiksi galaa ar jauno pienaakumu ko pats esi sev saruupeejis.

Edited by ecstasy
Link to comment
Share on other sites

Paklau, dzhekinj, Tev tieshaam ir parak sakaapis galvaa. Tu man te nekaadus noteikumus neuzstaadiisi. Buus bans bez iemesla - atkal veersiishos forumaa. Viss kas man ir vajadziigs - paaris stundinjas mieriiga CS. Lol, tavs pedejais posts bija vienkarshi meistardarbs.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

ecstasy obligaati bano to jocker duuda.. neesu taaadam p1dinjam pw devis...

+ ecstasy nav stresains... sharingan nav ko pist mozgu cilveekiem

Link to comment
Share on other sites

Paklau, dzhekinj, Tev tieshaam ir parak sakaapis galvaa. Tu man te nekaadus noteikumus neuzstaadiisi. Buus bans bez iemesla - atkal veersiishos forumaa. Viss kas man ir vajadziigs - paaris stundinjas mieriiga CS. Lol, tavs pedejais posts bija vienkarshi meistardarbs.

paklau dzhekinj tad nelien pie manis, ja tev ir kaut kas personisks, tad taa jau ir tava probleema, es neieshu te klausiities kaut kaada mazulja uzbraucienus, es tavaa virzienaa neko neesmu teicis un ceru ka man arii nebuus jaklausaas tavas gudriibas kursh te cik stresains vai arii nestresains.

Tu manaas aciis esi apaljas 0 veerts un ne tu mani maaciisi.

Link to comment
Share on other sites

Jaa, peec ieprieksheejaa posta sapratu ka tev atminja ir tikpat iisa cik nervi. Kaa jau teicu taa nebija pirmaa reize kad Tu paspiideeji ar savu "amatu". Ieprieksheejaa reizee tu visa raunda garumaa laidi kkadas savas peesnjas. Tu manskiet paaris postus augstaak teici ka tu te otmazivatsa netaisies, taadaa gadijumaa kapec tu centies sparigak un spariigaak ? Un ja jau es tev esmu apalja nulle tad kapec tu veljoprojam centies kko pieraadiit ? Palasi paaris graamatas, iemaacies analizeet tekstu, un tikai tad centies kkur biidiit kkadus sacereejumus.

P.S. Nosaucot mani par mazuli tu tikai pieraadiji to cik aatri tu luuzti, jo tu mani nemaz ar nepaziisti. Shitie teksti "TU ESI BEERNS" nepazistamam cilvekam ir tizlakais ko kaads ir spejigs uzrakstiit.

EDIT. Par to maacishanu - Mulkjis maacaas no savam kljudam, gudrais no citu.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

cik labi ka tu esi profesionaals valodnieks, literaats, textu analizeetaajs, nervu aarsts un, un, un ... vienaa personaa !!! kaads man ir prieks par tevi, tu esi forsh !!! turpmaak klausiishos tikai tevi !!!

Kas attiecas uz mazuli, tad tu tieshaam esi beerns, ja zini, ka pasakot kaadu fraazi cita virzienaa, vari izraisiit sev nelabveeliigu reakciju, tu to tomeer izdari, tad man jaasaka ka tev kaut kas nav kaartiibaa ar galvu un nevis man.

Link to comment
Share on other sites

Saproti, es tevi nenosaucu ne par lohu, ne par tizleni. Es tikai pateicu ka tev ar nerviem nav labi, un ja Tu gadijumaa uzskati ka tas taa nav - palasi savus tekstus shodienas Odigy kartee. Ar savu lamaashanos tu tikai citiem speeli bojaa, bet kad dabuu pavisam normaalu aizradijumu - tu saac atkal kko spiegt.

EDIT. Par to mazulja tekstu - tu atkal esi neparspejams. Peec tevis teiktaa sanaak, ja es par kko esmu neapmierinats, man ir jaklusee jebkuraa gadijumaa, ja ne es buushu mazulis.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Saproti, es tevi nenosaucu ne par lohu, ne par tizleni. Es tikai pateicu ka tev ar nerviem nav labi, un ja Tu gadijumaa uzskati ka tas taa nav - palasi savus tekstus shodienas Odigy kartee. Ar savu lamaashanos tu tikai citiem speeli bojaa, bet kad dabuu pavisam normaalu aizradijumu - tu saac atkal kko spiegt.

EDIT. Par to mazulja tekstu - tu atkal esi neparspejams. Peec tevis teiktaa sanaak, ja es par kko esmu neapmierinats, man ir jaklusee jebkuraa gadijumaa, ja ne es buushu mazulis.

varbuut iemet linku lai citi arii redz cik es ljoti lamaajos odigy kartee ? a to kaut kaa galiigi neatceros ka buutu lamaajies.

zini es arii neko labu par tevi nevaru pateikt, vai es pa mikrafonu visiem pasaku - KLAUSATIES, SHARINGAN IR MAZULIS ? es taa daru ? nee ? nu tad varbuut aizver savu muti arii tu ? saac jau apnikt ar savu demagogjiju

Link to comment
Share on other sites

manupraat pilniibaa nevajadziigs kicks no ecstasy puses! ja kaads cits buutu lamaajies tas vienkaarshi buutu sanjeemis kicku no ecstasy bet ja vinjs lamaajas arii kiko par to ? un jaa ecstasy ir redzeets ljoti biezhi ar saviem rupjumiem ( protams tagad nesaksim vel par mani , jo ne es esmu admins un ne shi lieta ir par maniim ) bet nu izsecinot vai tas ir admina cieniigi nu ...

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa. Adminam buutu jaaraada piemers speeleetaajiem. Tas ka vinsh ir admins nedod vinjam tiesiibas pasham parkapt pieklajibas normas.

EDIT. Pats kad lamaajas ar rupjiibaam - sevi jau nebano. Bet tad kad vinjam normaali aizraada - uzreiz uguns pakulaas un sakas traadiriidi.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

manupraat pilniibaa nevajadziigs kicks no ecstasy puses! ja kaads cits buutu lamaajies tas vienkaarshi buutu sanjeemis kicku no ecstasy bet ja vinjs lamaajas arii kiko par to ? un jaa ecstasy ir redzeets ljoti biezhi ar saviem rupjumiem ( protams tagad nesaksim vel par mani , jo ne es esmu admins un ne shi lieta ir par maniim ) bet nu izsecinot vai tas ir admina cieniigi nu ...

eu klausies, nelien kur tevi nesauc

es vinju nekikoju par to ka vinsh lamaajas, es vispaar nevienu neesmu nekad izkikojis par to ka lamaajaas, iznjeemums bija Butek, bet tur cits staasts, arii Sharingan es nekikoju par to ka vinsh lamaajas... izlasi kontekstu un tad saac klaastiit savu viedokli wink.gif

Edited by ecstasy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...