Jump to content
GIGN Forum

Mx518


uyinaators
 Share

Recommended Posts

Taatad paardodu mx518, lietoju vinju nedeelju un jau ieniisti, garantija 36men.

Cena: ne leetaak ka 20ls wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ja tu to4na peerc, tad varam runaat!

Link to comment
Share on other sites

uy, haahha smile.gif tiko lielijies, ka zaibis spelejas... Kas notika?

da ne, es neko taaadu nesmu teicis, es ar to peli vispaar nevienu nevaru noshaut, tikko pieliku atpakalj savu veco logitechu kuru pirms 2 gadiem pirku pa 9ls smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu lol parubī kādu nedēļu un pieradīsi, man tieši tāpat bija ar mx510 kad pirmajā dienā nopirku un pieslēdzu likās, ka 5x grūtāk ir šaut nekā ar manu veco A4tech bumbiņpeli smile.gif pamazām pieradu un nav nekāda vaina, vienk sākumā likās tas izliekums sānos tāds dīvains, jo parastajām pelēm tādi izliekumi nav...

Link to comment
Share on other sites

es arii aizvakar nopirku 518! paslaik jau wispar gandriiz nekaa neshaujas bet nu ir jaapierod tad buus ok.. kad nopirku mx500 pirms kaadiem 4 gadiem arii saakumaa bija tas pats ka likas ka japaardod...

p.s darek aizvien spelee ar maneejo 500 ? biggrin.gif ja jaa tad zinu kapec tu kautcik maki spelet laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

es nekad pie vinjas nepieradiishu un man vinja nepatiik, juutos iegraabies, taaka peerkiet!

Link to comment
Share on other sites

uy tu īstenībā baigi slikti tagad dari. Tev vajadzēja teikt ka nelieto viņu tikai tādēļ ka tev vecmamma uzdāvināja citu peli ( piem. g5 ). A tagad visi domās, ka nevar pirkt, jo ja jau uyinaators nevarēja pierast, tad kur nu es.

Katrā ziņā iesaku pirkt, jo 20ls, man šķiet, ir vienkārši ūbercena. thumbsup.gif

gL

Link to comment
Share on other sites

MX518 ir viena no labākajām GAMING pelītēm pasaulē . Viņu lieto daudzi pasaules elites spēlētāji , piemēram , ''Ksharp'' no ''Team3D''

to ka lieto 1337 speletaji neko nenozime.. galvenais, lai pasham eerti..

+ man ar mx518 nekaadas problemas nebija.. ka shauju ta shauju :/

Link to comment
Share on other sites

naakamo pirkshu kaadu no razeriem, man tie uber logitechi ir par lielu

Link to comment
Share on other sites

mana 510aa nomira paaris dienas atpakalj. piesakos uz pirkshanu pa 20ls

vari iemest kaadu bildi ar vinju dziivee? smile.gif

ja ir visa garantija un cheks + godavaards, ka viss straadaas, tad pirkshu 100%

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

garantija uz papiira, cehka gan nav jo pirku vinju pats caur netu no rokaam, katraa zinjaa esmu parliecinats, ka nekaadu probeelmu tai pele nav, varu ari iedod uz izmeigjinaashanu, jo pats vinju vairs nelietoju, taaka pm me un visu sarunaasim. Kaa jau juus saprataat, tad ar cenu ir taa - ka pa 20ls leetaak es negribetu vinju paardot, jo pats vinju nopirku daudz dargaak, taaka kursh vairaak dos tam ari paardoshu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...