Jump to content
GIGN Forum

Par speelu un adminiem


Recommended Posts

Lika raxtiit macho 1)Par bumbu.

Vispirmms vinjiem taa ir jaauzliek , ja tas vinjiem izdodas , tad vinjiem taa ir jaasargaa un tad CT jaameeggina taa atmineet.Javinjie tas neizdodas , tad CT jaatrod taa un jaaasargaaa , lai T nepanjemtu un neuzliktu.Tas lai nebuutu liekas skraidiishanas un laika teereeshanas.

2)Par hostiem

Saakums , ja kaadam T sagribaas raunda ssakumaa nomediit Hostu , tad shim jaauzliek kick , vai slap.Un , ja sanaak taa kad beigaas paliek CT vs Ttad contram jaaiet hosti glaabt , ja neviss jaaskrien fragu vaakt , bet tajaa pashaa laikaa T tie jaasedz.

3)par Kemperiem

Nu tas ir taa ja paliek CT vs T viens pret vienu un , ja shie sheezzz katrs savaa malaa nejeedziiga skatiishanaas vienaa punktaa , tad shiem ir jaaliek slap par kemposhanu , bez bumbas likshanas , vai hostu glaabshanas.

4)Par team kill

Nu tas ir taa , ja kaaadam sagribaas raunda saakumaa saveejo novaakt , vai ievainot vinjam ir jaaliek pretii slap uz pusi lielaaks , nekaas shisnonjeema savam.Bet , ja tas ir noticis ir nejaushi , tad tam ir sava sadalja kur var izveleeties , ko uzlikt vinjam par nejaushu traapijumu - tas ir slap 10 times u.t

Sho es uzraxtiiju , taapeec , ka jums serverii liela dalja no adminiem to nepilda , lai buutu kaartiiba.mani sauc Miks Jaunzems - mans e-mail [email protected] statos emu top15 ... kuraa tur viet.Es gribeetu luugt adminu.

Link to comment
Share on other sites

ak taa? Redzi dzheks arii izraadiija speeciigu saprashanu par speeli pirms taas tiesiibas tika iedotas...

diemzheel praksee viss izraadiijaas savaadaak

un cilveekiem ir tendence neveeleeties kljuudiities vairaak kaa vienu reizi...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es taa lasu lasu un neko nesaprotu tikai saapo acis un tas ir viss.... worm tev ar ta???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...