Jump to content
GIGN Forum

Banssss


ZERO|Amber
 Share

Recommended Posts

Ta,tagad runas "experts" laugh.gif Nu tad 3reiz noskatijos video,un man uzmanibu pieversa raunda sakums,kura ZERO|Amber kadu pusminuti nostav baze,nu lab dzeks varbut pakera kaut ko edamu vai dzeramu.Tatad,iespejams ka taja spota pie b,kur vins bezjedzigi skatas augsa,piepesi pagriezas uz leju,paiet kadas 1-2 sekundes un vins ielaiz heda,maybe halava,maybe ne,nu to varetu piedot,varbut patiesam halava,nu bet to ka vins panema but1k^^ (maybe halava,bet visticamak ka ne),saubos vai to var uzskatit par halavu,jo es 3 reiz rupigi skatoties no vina skatapunkta,nekadi nespeju ieraudzit vinu,un visticamak ja pats butu spelejis jau sen butu dead,bet iespejam ka but1k^^ par atru izlida un ZERO|Amber ar savu straujo reakciju vinu panema? Tatad,mans gala sledziens nenoved ne pie ka,maybe tikai pie vel lielakam pardomam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

''but1k^^ par atru izlida un ZERO|Amber ar savu straujo reakciju vinu panema? ''

18.gif))))))))) nu ja, vinjam skanja nav vajadziiga. VInja reakcija dara briinumus. speelet iisti nemaak, bet reakcija vnk n1 !1!!!!1

Link to comment
Share on other sites

jūs nēsat tas pats ūūber pro ZERO klans, kas cēsīs(lan'ā) zaudēja klanam horror a.k.a revive, tactical-strikers?

ķautko toreiz vel kāds no jums nodirsās "mums nebija labais sastāsvs!!! vajag remaču!" (nu k-ko tamlīdzīgu?)

demo baigi strīdīgs moments..... nezinu vai tāda šara varētu gadīties...

ir gadijies, pat MAN, nošaut kādu līdzīgā situācijā(bet tas tā ļoti reti..)

p.s. tam zero logo fonts patizls....

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...