Jump to content
GIGN Forum

styler krutais!!


!G! >>Orc
 Share

Recommended Posts

nju es esm usaskaaries ar admin neskaidriibaam. 16:52 ienaak serverii styler mees ar duh un kronusss speeleejam vinjss nomaina mapi bez nekaadas tautas piekrissanas. Tad duh peec pirmaa raunda uztaisa restart un uzreiz styler liek 3 restartus un vinjss domaa ka vinjss ir totaali kruts admins un tikai vinjss var taisiit res. Taapeec vinjss pannem un duh izkiko un automaatiski ban uz 5 min duh; man' un kronusam.

Es nezinu vai ir veerts taadu adminu patureet kas domaa es esmu kruts un gigniessi nav ieksaaa un es varu mainiit karti uzlikt kick jo es esmu king.

Padomaajiet par vinju.

Link to comment
Share on other sites

nedaudz pielaboshu/precizeeshu:

karte de_nuke adminu - juura (Seraph, Orc, DeaDly, es un veel dazhi bija man liekas). ienaak styler un votemap de_dust2 (kas jau bijas paaris kartes ieprieksh). balsoshana notiek iepirkshanaas laikaa un mapa tiek nomainiita. peec 1 raunda izpildu komandu arr2 3 1, ko izdara arii styler. es uzprasiiju nax nomainija karti, atbilde bija apmeeram 3staaviiga. texts no manas puses :aaxc. seko kick(+temp ban), reason : aaxc

taaka mums ar Orc un kron IP vienaadas, mees visi 3 aaraa...

po par banu, bet tas jau ir bespregjels - nekaada respekta pret citiem adminiem

P.S. kas notixies ja admini saaks karot savaa starpaa? es tak arii varu ieiet servaa un uzlikt ban vinjam... tolx???

Link to comment
Share on other sites

Njaa...

Man apmeeram liidziiga situaacija bija.

Es , vo1ce , Aisha (bijushais dev1at0r) , speeleejam gign servakaa , vasaraa no 4f saharova

Ar a_say symbiote saka "infusion izbeidz, blja zajebal" , tajaa briidii speeleeju ar AWM , dust2'aa sargaaju a durvis. Kaadus 2 fragus dabuuju un mani noshaava. Naakamajaa raundaa eju uz B , noshauju symbioti ar deeagle un dabuuju awm , noshauju macho , un peec 30 sec - ban uz 5 min papildus droshiibai.

5 min jau nav nekas ljoti liels , bet tas pieraada taadu kaa "es esmu GIGN's a tu nee" iztureeshanos un tevi nerespektee. smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

epidemic,zin ir taads teiciens-vispirms domaa ,tad dari .vispaar arii daljeeji uz orc attiecinaams

Link to comment
Share on other sites

uj kaadi mees gudri, tikai drusku pielaboshu kaada bija situaacija, jauna mape, kameer rakstu arr2 3 1, 6is uztaisa pirmais, nu ok - nekaadu pretenziju, bet shis uzreiz kautko - vai es kruts un ka es aaxc, nu blja zb un 6amam pasham reason pie kika - "aaxc" - gl - par taadu arii paliksi blink.gif

aa shitas arii labi - "admini juura" wink.gif + ienaak kautkaac styler dry.gif

Link to comment
Share on other sites

aa, taadaa zinjaa... dry.gif vareeji jau pateikt ka tu esi GIGN'ietis... a to es domaaju ka kautkaads no jaunajiem adminiem kruto meetaa... nu pret server iipashnieku klana memberiem man jautaajumu nau - savaas maajaas dari ko gribi... smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif

nu kaukaads murgs nu nav vienalga par to 5min banu ????

man nezcikreizes bijis nu un paspeelee citur un davai taalaak !!!!!!

BET TOMEER LABAAK UN JAUTRAAK IR komanda taadiem gadiijumiem _____-

admin_aizveries *******

man daudzreiz bija un jautri ir smile.gif)) meegini kauko teikt a to nevaru parunaat man mutee ZEKJE :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Macho biggrin.gif me Misters Logjika? tongue.gif es shaubos, jo es esmu siiks =(

Mees to taapat zinaam :TuuPliS: evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

un vispaar, nav taisniibas uz pasaules, ne miera, ne saticiibas eusa_whistle.gif

njaa pret speeleetaajiem nekaada respekta sad.gif

un tas pohuj ka vinjam taa kaste pieder .. tongue.gif

besii taadi cilvji !! smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

un dirshot dazhreiz taadi smirzhi rodas ka sleepties ne vairs kur ne vairs kad smiliez.de_1437.gif

Skrienot pa mezhu ar augsti paceltu galvu biezhi naakas ieskriet kokaa eusa_think.gif

un vispaar, nav taisniibas uz pasaules, ne miera, ne saticiibas eusa_whistle.gif

njaa pret speeleetaajiem nekaada respekta sad.gif

un tas pohuj ka vinjam taa kaste pieder .. tongue.gif

besii taadi cilvji !! smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...