Jump to content
GIGN Forum

Lost


.em^
 Share

Recommended Posts

Lieta tada, kad man vajag Lost pirmas sezonas serijas, sakot no 12., ja kads zin, kur var nokachat , vai kads var atsutit, dod zinju.

p.s: neder visi tie eng suda trakeri, ka piem. mininova, piratbuy, utt.

Aa un ir velviens variants, tie kas var rakstit Sigmas trakera foruma, ieraksta mo6 pie req - Lost 1 sezonu.

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Forsh tas LOST redzeeju kkaadas 7,8,9 seeriju un biju vienk paarsteigts , cik forshaa un kvalitatiivi ir shis projekts sanaacis , manliekas ka LOST pa tv raada sveetdienaas Pa '' Pirmo baltisko '' kanaalu , bet jaa zinaat kaadu linku kur var novilkt , dodat zinju !!!111 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kādos nafig trakeros? nafig laik tur būtu tik vecas epizodes. DC++ pameklē, kad man nesen vajadzēja, visas epizodes atradu.

lol, trakeros ir jaunakas serijas starpcitu, wnk vecas vairs nav.

p.s: shodien iznaca 2 sezonas 20 serija.

-----

Aaa un ecology, kursh skatas serialu no vidus, tava gadijuma neredzu jegu vispar skatities, ja jau esi vidu redzejis.user posted image

Link to comment
Share on other sites

worm, jau izmeiginaju visus to eng trackerus, neviena nekachajas. Man nets ir 125 KB/s kjipa, bet ja labi piesledzas, tad arzemes ir tikai kadi 80KB/s, taka tajos trakeros parasti seedo kadi 10 un njem paris simti, tad man tur vispar nekachajas vai maximums ar 2KB/s.user posted image

Link to comment
Share on other sites

apbrīnojami, kādos trakeros LOLITA? tu domā es nezinu ka tur liek tikai jaunu staffu. Es brīnos kāpēc tu tur vispār meklē? izskatās, ka pats neesi informēts, ko tur liek. es tev saku - DC++

Link to comment
Share on other sites

apbrīnojami, kādos trakeros LOLITA? tu domā es nezinu ka tur liek tikai jaunu staffu. Es brīnos kāpēc tu tur vispār meklē? izskatās, ka pats neesi informēts, ko tur liek. es tev saku - DC++

nu blin, skatijos lielakajos hubos, paris cilvekiem bija visa 1 sezona, tiem kuriem piesledzas bija rus valoda tikai, un tas man neder. Un mans nets kautka nesledzas klat normali dc ++, visu laiku atrums pazud.

btw trakeros var reg, bet es sigma nevaru uzrakstit reg prieksh lost, tadelj ar prasu, lai kads cits to izdara.

Link to comment
Share on other sites

apbrīnojami, kādos trakeros LOLITA? tu domā es nezinu ka tur liek tikai jaunu staffu. Es brīnos kāpēc tu tur vispār meklē? izskatās, ka pats neesi informēts, ko tur liek. es tev saku - DC++

nesaki viss, paretam iemet no jauna vecos geimus, filmas. iespējams var req uztaisīt.

kaut arī dažas no Prison Break sērijām ņēmu caur dc++ no minimauses smile.gif

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

Meiginaju ieksh dc++ no minimousa panjemt Lost, bet neizdevas, visu laiku disconnect.

Macho liek liek, pat gadu vecus serialus, jo rus valoda lost 1 sez. ir 3 trakeros smile.gif

p.s: tagad Sigma un Fano ir pieprasijushi vairaki cilveki, redzes, mo6 ieliks, besis jau gaidit.

Link to comment
Share on other sites

Tauta, kas notiek, ta ari neizpalidzeja man neviens.

Tie, kas var danger,fano vai deep rakstit pieprasijumu, ludzu izdarat to.

Steidzigi vajadzigas 13 serijas no 1 sezonas.

Protams variants ir vel tads, kad kads man vinju kada veida atsuta.

Link to comment
Share on other sites

Nepiecieshamas Lost 2. sezonas - pirmas 16 serijas, sho problemu varetu atrisinat, ja

tie, kas var sigma, dangera, fano un outlaw rakstit pieprasijumu, izdaritu to. Valoda obligati orginala, tas ir eng. Paldies tiem (tam), kas to izdaris.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...