Jump to content
GIGN Forum

Ut Instagib Rekordiņš


macho
 Share

Recommended Posts

uhhh... shiii ir 2. speele, kuru speeleeju lanaa ar chomiem smile.gif` protams aiz CS ...

neatceros vai man ir diskaa, bet zinu, ka pirms ~ pusgada shito DC++ bija pagruuti dabuut, nezinu kaa ir tagad. PAr servaku viennoziimiigi par - pats speeleetu un domaaju, ka daudzi citi arii =]

macho, es tevi necieshu, bet visu cienju taadam laikam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lameri, ibio

kaa sashaut? instagib nogalina ar 1 shotu (ja atminja mani nevilj un es nejaucu ar kaadu citu mutatoru).

speeleejot ar instagib, galvenais ir teemeet uz pretinieku izshaushanas briidii, neskatoties uz to, kurp lido tas energjijas kunkulis...

uhh, savaa laikaa UT tika kapaats dienaam un naktiim. kompaanijaa pa 7-8 purniem. mosh dareks atceras klubu "Nozagtais meeness". ta mees tur pa velti seedeejaam.. tika iztesteeti daudzi mutatori un dazhi modi... ehh, vecie labie laiki. vareetu toch uzlikt ut servaku - njemot veeraa speeles vecumu, resursus daudz need

p.s. ph34r t3h fl4ck

p.p.s. peec gamespeed 150% liekas, ka cs ir gliemezhu speele

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

Gribetos kadreiz uzraut UT serveri, nevis tikai ar botiem.

Ir kads mo6 labs servers Latvija?

Macho naiiis.

user posted image

Kad man bija UT, es vareeju tikt dazzos arzemju serveros ar diezgan lielu pingu. Man teica ka esot 1. LV sereris bet taa arii neuzzinaju... umn.gif

Link to comment
Share on other sites

Vaacu pats vislaik shieldbeltu, kaadi 3 killi bija najsiki ar neredzamiibu - 1x tajaa tunelii pieskreeju ar neredzamiibu un 4 vai 5 rakjetes uzlaidu virsuu ^___^

Final kill - korpusaa ar 2 rakjeteem paleecienaa tongue.gif 15-3

man varoņi smukāki smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...